IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

betianka
26. mar 2008

gretka, po decapeptyle mrcha isto príde, najslhšie baby čakali, čo ja viem do 35 DC,ale 32DC najneskorej choď do heliku, držímpalce 🙂

mapa73
26. mar 2008

Ahojte kočky 🙂 Dlhšie som tu nebola a dnes som si prečítala správu od Taky ☹
Taky z Tvojich predchádzajúcich príspevkov vyplýva, že nie si rada keď ťa ľutujú. Takže si asi dosť silná 🙂 Takže hlavu hore a s optimizmom do ďalšieho boja. Určite to musí vyjsť. Veď keby sme neverili, tak by sme to všetko nepodstupovali. Veľmi ti držím palce. 😉

Ja idem dnes poobede do Heliku vypísať žiadosť.

takyna
26. mar 2008

Mapka ahoj, áno nemám rada, keď ma lutujú lebo ma to zloží, tajne ale dúfam, že predsa len budem tehotná s niektorou s vás v termíne 😉 , mapa čo neskúsime? 🙂

lenka20
26. mar 2008

takynka ☹ ☹ ☹ dufala som, ze aspon ty to dotiahnes dalej......ale pokracujeme,je to za nami, OK 😉 mas snehuliaky, podari sa na druhy pokus 😉
gretka aj mne prisla mrcha az 32.den, najneskor vtedy chod na sono a doky ti povie co dalej, stava sa to casto...
baby ja stale silno krvacam, uz neviem, co este zo mna odteka, ci uz aj ostatne organy sa mi nahodou neodkrvuju......chudak mozog, ma to tazke 😀 😀 esteze ho v praci nepotrebujem 😀 😀

takyna
26. mar 2008

ahoj leni, kolko máš snehuliačikov, ja sa normálne na tie moje mrazáčiky teším 🙂

takyna
26. mar 2008

Lenka beriem to tak, že pomaly dalej zájdes, pozri podarilo sa nám s mužíkom vyprodukovať krásne embrijká, čo sa nám 11-rokov ee, a potom sa aj 2-uchytili, neudržali ale nevadí, neskôr aj to dokážu 🙂

takyna
26. mar 2008

Lenka ja tiež včera, totálne krvácanie, už som vedela kolká bije, a dnes len trošku menej ale stále, máme tú mrchu za odmenu na 14-dní 😝

mapa73
26. mar 2008

leni ☹ , nestačím čítať, čo všetko sa tu udialo. Je mi to veľmi ľúto 😒
Keď som vás minulú stredu čítala, tak som si potom poplakala od šťastia, že konečne sa to podarilo a zrovna trom z heliosu. Dodali sme mi silu.
taky kedy sa chystáš na KET. MOžno sa tam stretneme. Ak všetko pôjde tak ako má, tak ja by som chcela buď v apríli, alebo v máji. Záleží kedy schvália zmluvu, ako bude voľno v heliku a od mrchy.

takyna
26. mar 2008

ešte mapka neviem, ako sa dám do psychickej pohody

mapa73
26. mar 2008

taky, ja si myslím, že to určite zvládneš čo najskôr a sama budeš cítiť, kedy je telo pripravené. 🙂

takyna
26. mar 2008

áno , musím sa na to lepšie pripraviť fyzicky, ale hlavne psychicky

mapa73
26. mar 2008

Taky, hádam nám v tom pomôže jarné slniečko 🙂

takyna
26. mar 2008

mapka určite, na mňa slnko pôsobí ako balzam na dušu, začne sa makať na záhradke, kvety budem sadiť, jj, sa teším, odtučnovať, cvičiť mojžišovej metody, vitamíny papkať, aby budúca matka bola naozaj na to pripravena 😵

mapa73
26. mar 2008

Taky, ja som pribrala 4 kilá. Dala som si predsavzatie, že to musím zhodiť, ale zhodila som len 1,5 kila. Som lenivá a neviem sa prinútiť. Myslela som si, že keď sa začnem hýbať, tak to pôjde akosi samo, ale nie. Takže asi musím začať makať. Včera som mala takú zlú službu, že som spala ako zarezaná. A kým som sa ráno rozhýbala, tak mi pomaly treba ísť do martina. Takže opäť necvičím, radšej sedím pri internete.

takyna
26. mar 2008

mapka ja som pribrala 5-kg, ak nie viac, a od zajtra nevečeriam, lebo by sa so mna stal sud, a to pre kondicku a srdce nie je zdrave, uz som zorganizovala aj tim kolegyn na cvicenia, a spolutrpitelky na chudnutie, uvidime, musim sa niecim zamestnavat aby som nescvokla

takyna
26. mar 2008

ináč mapka , ráno cez Šturec z Bystrice bola hrozná cesta, samý lad , neposipané cesty, husto snežilo, 5-havárií sme videli cestou do Martina

mapa73
26. mar 2008

taky, takže držím palce a hádam sa už aj ja donútim. Aspoň trochu 😉

takyna
26. mar 2008

neboj bude ok, donútiš a keď nie nevadí, veď si kočka 🙂

mapa73
26. mar 2008

dík taky, vidím, že vtip už z teba srší 🙂 Takže je to asi na dobrej ceste 🙂

Taky opäť cestárov prekvapilo sneženie 😨

takyna
26. mar 2008

pomaly sa zotavujem s toho,....snažím sa ,,,,nechcem sem vnášať negatívnu energiu

takyna
26. mar 2008

ale to , že si kočka som myslela úprimne

mapa73
26. mar 2008

taky, idem sa ospršiť, umyť hlavu, nech trocha vyzerám 😉 A z Martina šup rovno do nočnej. Takže posielam trochu dobrej nálady 🙂 Taky, drž sa! verím, že ty to zvládneš 🙂 Si silná a šikovná ženuška 🙂 Zajtra sa ozvem Pa babušky 🙂

takyna
26. mar 2008

šťastnú cestu Mapka, a ďakujem za pozitívnu energiu 🙂 😵 🙂

mapa73
26. mar 2008

pá, aj ja ďakujem 🙂 🙂 🙂

takyna
26. mar 2008

😵

maahuliena
26. mar 2008

avojte

taky 😔 verila som... 😔 ale stále verím, že sa Vám to podarí 😉 už zachvíľku...

takyna
26. mar 2008

ahoj maahulík, to je správna veta, žiadne je mi to lúto... 😉

maahuliena
26. mar 2008

inak moja lapaka sa odkladá o mesiac, Drábek si zlomil nohu..a 4týždne sa bude zotavovať 😒 termín mám na začiatku mája.., ale idem do rožinovskej nemocnice, lebo ked sme chceli jednodňovú chirurgiu- iba štvrtok ,tak to výchádza na sviatky ☹ aj 1., aj 8 mája, ale nebudem v špitáli 3dni.. podpíšem reverz, ked sa budem dobre cítiť a radšej budem domka 😵

takyna
26. mar 2008

mahulík tak to je trošku smoli, ale zlý začiatok dobrý koniec, 😉

maahuliena
26. mar 2008

taky moja, ty si silné žieňa a ja verím, že to dokážeš 😉