IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

mirusch
1. apr 2008

Pipka, jeeeeeej, takze vsetko super a konecne dievcatko 😀 super!!!

Tiez pozdravujem Dracika, citala som, ze mala trosku problemy s bruskom, necudo, ked tak poletovala ako Drak, treba sa setrit! Ze na nu myslime.

Idem updatovat tabulku.

gabika24
1. apr 2008

ahojte babule.
ako to, že sme ďaleko na druhej strane? tak to posúvam vyššie 😀
hava,tak čo? testla si, či nie?
pekný večer...

tina1
1. apr 2008

Ahojte baby, akurát čítam Vaše dobré správy, že ste boli úspešné aj v KET-e. Ja som po druhom neúspešnom IVF, vlastne druhý bol úspešný, no v 9 týždni mi bábo odišlo. Akurát teraz beriem lieky pred prvým KET. Dúfam, že sa to do tretice podarí. už mám 32 rokov a s týmto problémom sa s manželom trápime už 4 roky. Ešte že je taký aký je.

gabika24
1. apr 2008

ahoj tina.
nám pri malej vyšlo 3ket - takže do tretice všetko dobré - náš poklad je toho dôkazom. hlavne tomu musíš veriť. 🙂
držím palce 😉

takyna
1. apr 2008

Ahoj tinka, neviem či ťa to povzbudí, ale ja som tiež po 1-napoly úspešne neúspešnom IVF, krv bola pozitívna, ale embrijká sa neudržali, mám 35-rokov, a s mužom sa pokúšame o bábetko 11-rokov 😒

takyna
1. apr 2008

takže tinka určite ti to dobre dopadne, treba len veriť a nevzdávať sa 🙂

gabika24
2. apr 2008

Pekný deň babule - aj keď to vonku príliš pekne nevyzerá...
buď všetky snažilkujete 😀 alebo pracujete, čo mi naznačuje, že by som mala ísť niečo užitočné robiť aj ja.
takže papa neskor 😉

dudu
2. apr 2008

zabkaevka napisala som ti IP.

lenka20
2. apr 2008

ahojte raketky, ja nemam nic nove, tak ani nepisem, zajtra nakuknem ako dopadli cakatelky a v piatok nakuknem co robi moja zulka 😉 nestiham, mam moc prace, ale myslim na vas a drzim palciaky vsetkym, paaaaaaaaaa

kikina666
2. apr 2008

tina1 ahoj, kedy sa chystas na KET, ja tiez teraz uzivam lieky 8 den, a termin mam 13.-14.4. podla toho ako bude rast sliznica, najradsej by som to uz mala za sebou, to cakanie je nekonecne

takyna
2. apr 2008

Ahojte kočky, pri KET sa berú tabletky na????

steva
2. apr 2008

na rast sliznice a potom myslim na udrzanie embrya

mirinda10
2. apr 2008

takyna, tie tabletky su na rast sliznice nakolko transfer urobia ked sliznica ma urcitu hrubku asi 9 mm
ja dufam, ze doki ties uz predpise lieciky a po mrske chcem uz zacat nakolko som mala neuspesne IVF tak pekne cakam 3 mrsky

takyna
2. apr 2008

díky za odpoveďe, a mirinda prečo 3-mršky?

mirinda10
2. apr 2008

no ja som mala nabeh na OHSS, takze som mala po prvej mrske po IVF este zvacsene vajecniky poctivo som pila 5 lt vody preto mi vkladali iba jedno vajko ale teraz mam za sebou 2 mrsky a idem na kontrolu dufam, ze vajecniky su uz v povodnom stave a pojdeme na vec, mam 8 snehuliakov len rozmyslam ci pojdem na PK alebo nie ale to mam este cas pokecam s dokim

ako je to u teba ides hned na dalsie kolo?

takyna
2. apr 2008

mirinda ešte neviem, ideme sa do Helíka dohodnúť 14.4.08, ak budem fit tak od nasledujúcej mrchy by som chcela KETovať

kikina666
2. apr 2008

kto sa este chysta na KET ?

takyna
2. apr 2008

kiki, držím ti palce nech je to úspešné KET tehulovské 🙂

mirinda10
2. apr 2008

takyna tak to potom pojdeme spolu aj ja chcem Ketovat od nasledujucej mrsky teraz som 7DC tak za 21 dni uz chcem papkat carovne lentilky ak doki nepovie nieco ine tak sa musim len verit, ze tie vajecniky su ok ani neviem, ze ich mam nic ma uz neboli

ja som sa len bala aby druha mrcha prisla na cas ked som citala ako to hapruje a nie a nie prist tak ja som mala stastie a prisla pekne na 29DC co je moj cyklus 28-29 dni

takze teraz len relaxujem, cvicim Mojzisovej cviky, pijem Aloe Vera a pocitam dni

kikina666
2. apr 2008

ak idete do helika 14.4. tak ja idem 14.4. na KET .... a potom budu nekonecne dva tyzdne cakania, dakujem aj ja tebe

kikina666
2. apr 2008

mirinda10 pekne si to nazvala "carovne lentilky", mne je po tych lentilkach dost divne od zaludka, ale co by som nespravila pre vytuzene babetko

takyna
2. apr 2008

mirinda, ja ešte chcem počkať ako dopadneme s protilátkami brali nám na spermie, vysledky tiež zhruba 14.4, 14-4. mi má prísť mrcha +-ako bude meškať 😒 , uvidíme, a chcela by som začať Ketovať 😵 , kiki sa možno aj stretneme toho14.4 🙂

takyna
2. apr 2008

potom by v tom apríla mala začať aj silná vlna KETAčiek 😀

kikina666
2. apr 2008

no to dufam, ze to dopadne tak ako to mame naplanovane a ze bude sliznica pekne rast, v utorok idem na sono pred KET a pohovor s embryologickou, no som zvedava, mam len 2 embryjka a to dvojkove, tak mam strach aby to nebolo vsetko na figu, ked sa nam 1 jednotkove nechytilo

kikina666
2. apr 2008

no ved uvidime, je jar tak by sa to mohlo trosku prejavit aj na nas

takyna
2. apr 2008

kikuška , nech ti to dopadne ok 🙂 , ja mám 3-mrazáčiky, 1-tkové tak som zvedavá či veľmi neprimrzli 😀 a či pôjdu naspäť k maminke 🙂

takyna
2. apr 2008

kikuš, mne embriologička aj doktorka, tak vychválili, tie embrijká, že to málokedy vidia také pekné a vidíš chytili sa ale neudržťali 😒

kikina666
2. apr 2008

tak to si na tom velmi dobre, to ti gratulujem k takym kvalitkam, jednotkove by nemali mat problem sa chytit, neboj sa, ja som na tom trosku horsie s tymi mojimi 2 a ked ich rozmrazia bohvieco z nich bude ☹

takyna
2. apr 2008

ale tak treba veriť, že to dobre dopadne a niekedy je to dôležitejšie ako aj doktory vravia, niekedy ani doktory nevedia čo a ako , neboj bude dobre, ja sa intenzívne snažím pracovať na sebe, lebo som bolá celá vyhepená s 1-IVF , a keď to nevyšlo ešte viac, ale teraz verím, že to bude ok.

kikina666
2. apr 2008

ja som mala len 1 jednotkove a 2 dvojkove a 1 trojkove, som sa rozhodla dat 2 dvojkove, risknem to a ked to nevyjde sup na druhe IVF, kym si to este nemusime platit vsetko sami, lebo ta nasa podarena vlada to chce zrusit, idioti, nech si platia ludia take choroby co si sposobili sami, napr. rakovinu pluc, lebo fajcili, nech si to hradia, ale my za to ze nemozeme mat deti normalnou cestou nemozeme, stale vykrikuju ako klesa populacia a preto chcu zaviest aby si neplodne pary hradili vsetko sami, chore na hlavu