IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

katy2
21. apr 2008

tak ti prajem krasnu dovolenku a prijemny relax.... neboj, raz to vyjst musi.....
ja sa tiez bojim toho piatka....

kuspitka
21. apr 2008

Ahojte.ako sa mate?

dior
21. apr 2008

Lenka - v prirodzenom je akoze bez liekov? 😕 ,niekde som to citala, robia to tak bezne 😵

katy2
21. apr 2008

to je inak sila.... kto uz konecne prelomi tie negativne spravy? 😔 komu naposledy sa to podarilo? 😕

kuspitka
21. apr 2008

ahoj katy.no co uz vies ci cakas babo?

takyna
21. apr 2008

akože komu, ja , Lenka, Gabika, mandy...a Hava, 😉

katy2
21. apr 2008

taky 😉 dobre, dobre..... 😵 😵 😵
kuspitka, ja sa to dozviem az v piatok... dovtedy asi umrem od zvedavosti a od nervozity.... 😝

kuspitka
21. apr 2008

takyna ako sa mas? 🙂

takyna
21. apr 2008

Katy a čo to magnéziu, neskúšala si ho brať? trochu ťa to upokojí 🙂
kuspitka ahoj, mám sa už fajn začala som KET ovať tak sa to ťahá dopredu 😵 a čo ty nové?

kuspitka
21. apr 2008

ja ani moc nie uz od stvrtku som zaala prve lieky zoberiem len 2maja tak este casu dost mam pred sebov.moj muz bol super sootu co povedal.ak sa nam narodi dieta tak urobi stretko styma co porodili v ten rok ako ja.supe nie? 🙂 😉

lenka20
21. apr 2008

tinuska je mi to luto, ze to nevyslo......ale do tretice vsetko dobre, tak hlavu hore a neskore leto to isti 😉 😵 raz sa ta smola skratka musi vzdat a nechat ta na pokoji 😉
babule, vy ma tu bastvite 🙂 🙂 na ketko 🙂
fedrik praveze chcem skusit ket, lebo aj ked genetika dopadne na figu, ja kazdopadne nenecham embrijka zlikvidovat, takze v podstate nie je dovod neist na ket teraz. len nechcem papat dalsie tabletky, estrogeny su zle na myomy a ja mam, bojim sa, ze ak ich budem este 2-3x uzivat, ze sa celkom dokaslem a operacia ma meninie.
kvetuska neviem ziadne statistiky o ket v prirodzenom cykle, len od tanicky viem, ze sa to v heliku robi a zajtra volam dokimu a uvidim co mi povie. myslim, ze pokial nemavas problemy s dorastanim sliznice tak je to uplne take iste ako s kuzelnymi - ved ani cez stimulku neuzivame estrogeny a dobre je.... takze pokial budu tie infektologicke vysledky ok a ujo doky nebude proti tak sa do toho pustim, to akurat stiham pred dovolenkou teoreticky... takynka ja by som sa velmi rada pridala 😉 teraz som v stave, ze by som sla z ketka do ketka a z etka do etka 😀 len nech som chytro tehu 😀

takyna
21. apr 2008

a stimuluješ dlhým protokolom na IVF?

takyna
21. apr 2008

Lenka tak super, ak to vijde s nami 😉

fedra
21. apr 2008

lenocka ... tak tfuj,tfuj ... teraz si celucka opluta 😝

kuspitka
21. apr 2008

drzim ti palce nech ti to vijde

lenka2008
21. apr 2008

taky, prosim ta, co je dlhy protokol? ja som sice po IVF a KETe, ale rozdiel neviem, som nevzdelanec nevzdelany. Prave rozmyslam nad soft IVF, mate niektora skusenosti?

takyna
21. apr 2008

Lenka 2008, u nás v Heliose je dlhý protokol, proverou za začína potom čakáš mrchu a stimulujem inekciami , neviem presne ale trvá to cez skoro 2-mrchové cylky, na papieriku doma mám to presne popísané, ak by si to potrebovala presne vedieť, rada ti to napíšem 🙂

kuspitka
21. apr 2008

takyna ano 2cykly musi prejst aby bola na konci a posledene dav tyzne sa tam chodi skoro stale musia vediet ci sa vajicka vyvijaju dobre alebo zle.

lenka2008
21. apr 2008

taky, tak potom o tom vobec neviem, lebo ja som stimulovala mesiac injekciami bez provery. robia to vobec v gynfive, nevies? a v akych pripadoch.

fedra
21. apr 2008

lenka ... ale soft sa robi iba v Iscare
Ja som tiez rozmyslala nad tymto riesenim. No rozhodla som sa,ze skusim 1xIVF cez dlhy protokol a potom sa uvidi

lenka2008
21. apr 2008

iba???? ani ferticent nerobi?

kvetka2
21. apr 2008

lenka20, tak zajtra poreferuj, lebo o tom vážne uvažujem. Mne sliznica zatial krásne dorastala sama, keď som bola na kontrole v normálne cykle cez ovulku, tak som mala 15mm- to musí stačiť 😀 uvidím ,čo ti povie mcgyver 😎 .Ja mám pohovor pred KET 30.4. , tak by som to s tetou koordinátorkou takto nadhodila. Lebo mne sa z toho ethynilestradiolu urobila cysta- síce praskla- ale tiež som krvácala každú chvílu- nemalo to ani hlavu ani pätu 😝

mirica
21. apr 2008

lenka2008 - ja som dvojtehuliak po IVF soft 😀 - čo by si chcela vedieť?

lenka2008
21. apr 2008

miri, 😀 ty si najlepsi priklad. idu na to 😀

takyna
21. apr 2008

baby nestrašte ma s cystami ☹

takyna
21. apr 2008

laparkou mi naposledy vyberali cystu

takyna
21. apr 2008

Miraca kde ti robili Soft cyklus?

renusa
21. apr 2008

Ahojte 😉
lenka2008, soft robia aj v GF, lumah tak bola....čaká dvojičky 🙂
a k tomu protokolu....každé CAR má iný.....v Heliose začína Proverou, v GF som sa s tým nestretla, tam väčšinou začínajú antikoncepciou zhruba mesiac, potom Decaceptyl okolo 23-25 dňa, ostatné inj. až po menzes....to je dlhý protokol.....a krátky začína hneď iba inj. po menzes 😉

fedra
21. apr 2008

no lenka2008, co som si ja zistovala, tak iba Iscar

lenka2008
21. apr 2008

reni, dik moc. Uz som mudrejsia. Vidim, ze netravim zbytocne cas v posteli kvoli chripke - tolko uzitocnych infomacii! Do gynfivu som chodila a uz tam nejdem. O Lumah viem, este z decembra pred IVF, sikulka.
fedra, vidis, aj gynfiv. a u vas robia?