IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

tanitta
23. apr 2008

Leni.. ty si sikulka...aspon tu nebudem sama 😎 ....v piatok idem na krv...

katy2
23. apr 2008

babenky aj ja som tu....
tani, to uz v piatok ides na krv? tak to pojdeme spolu... len ty to uz mas viac-menej iste..... 😉 drzim palce... 😵 😵 😵

lenka20
23. apr 2008

tanicka az v piatok.... nooo, ja uz som chcela zajtra buchnut sampanske 😉 😵 ale nevadi, vydrzim do piatku 😵
orlando stale nic, ale dnes mu este davam sancu, zajtra uz budem nerva a pozajtra volaaaam 😀 dneska sa mi uz vadit nechce, uz som sa stihla povadit s poistovnou, tak pre dnes staci 😉

tanitta
23. apr 2008

Katy.. hej v piatok....ale nie je iste ci budem mat aj v ten den uz aj vysledok...
Leni... predychavaj 😎 ... ta co ho zabijes?? 😀

takyna
23. apr 2008

Lenka zhruba ten výsledok bol do 10-dní 🙂

lauritka
23. apr 2008

ahojte...rozmrazili nam vsetkych 5...ale len dve prezili..uz ich mam v brusku.takze toto je posledny pokus s KET 😉
dufam, ze vyjde. drzte sa. 🤐

katy2
23. apr 2008

lauri, drzim palce 😵 😵 😵 😵 😵 opatruj sa..... 😵 😵 😵 😵 aj malinkych 😵 😵 😵 😵 😵

tanitta
23. apr 2008

Lauri...musime najst Zulku ta ti pocaruje 😵 ... thuj thuj.. nech sa zakusnu a nepustia 🙂

zuzla80
23. apr 2008

Ahojte raketky 🙂
Táni, takže len tak potichúčky môžme gratulovať 😕 , lebo ty ne a ne povedať, či si tie diaľnice na teste našla. Už som z toho dajaká zmagorená, či čo 😀

Čau Lenik, aj my sme boli včera na krvičke - protilátky, tak som tiež zvedavá kedy budú výsledky 😕 Žiadosť ešte nieje schválená, som sa pýtala, ale aj tak to nejako nesúri, veď do júna ďaleko.

Baby ja správy na Markíze ani nepozerám, lebo poslednú dobu, je to len o cigánoch a samých negativistických príspevkoch. Veď nemáme toho negativizmu v živote dosť, tak načo si ešte priťažovať 😉 .

takyna
23. apr 2008

lauri na ktorý deň ti dávali KET? držím palce nech to tentokrát vijde na 200% 🙂

kvetka2
23. apr 2008

ahojte raketky, ja len na skok pracujem stále ako ďas 🙂
tanička potichučky, ale predsa gratulujem k dialnici 🙂 verím, že ti to v piatok potvrdia a už ti len bude krásne rásť brusko 🙂
katy, ešte neprišla mrcha nechaj sa prekvapiť ešte nič nie je stratené 😉 uvidíme vpiatok
lenka, takže orlando nič? Inak, si ma inšpirovala s tým e-mailom- tiež som mu včera napísala, nech sa vyjadrí či by to šlo u mňa aj v prirodzenom cykle. Tak uvidíme, či sa ozve. Nech si poláme hlavu chlapec 😀 , no nie? A ešte dodatočne blahoželám k negatívnym infektologickým výsledkom - niekedy aj negatívny výsledok poteší 😉

zuzla80
23. apr 2008

Lauri to budú tí správny bojovníci. Držím palce 🙂

katy2
23. apr 2008

taky, na 18DC a 3DPO....
dufam, ze sa lauri nepohneva, ze podavam doverne info 😝

takyna
23. apr 2008

katy díky 🙂 a 3DPO neviem čo znamená 😒

katy2
23. apr 2008

DPO - den po ovulacii 😀

takyna
23. apr 2008

bože ja som čistá blondína 😀 ...díky 😵

katy2
23. apr 2008

to nic, blondina som aj ja 😝

takyna
23. apr 2008

🙂 😵 🙂

kvetka2
23. apr 2008

ajoj zuzlík, takže aj ty testuješ protilátky? aj ja by som chcel, musím sa spýtať, či mi to urobia. Ale asi počkáme na to, ako dopadne KET- náhodou vystrelí motyka 😀

ellianka
23. apr 2008

zdravím všetkých vospolok 😉
a radostne oznamujem, že od dnes som právoplatná raKETka 😀

zuzla80
23. apr 2008

Ahoj Kveti, no nám tie protilátky doporučia Gaťová keď sme boli vypisovať žiadosť. A to aj napriek tomu, že sme mali protilátky už robené v Prahe, ale to bolo pred 3/4rokom. Podľa mňa keď sa na to dokiho alebo dokiny opýtaš, nemali by mať s tým problém. Veď skús nadhodiť tú tému keď pôjdete na pohovor ohľadne KETu 😉

Elianka tak držíme palce 😉

ellianka
23. apr 2008

zuzli ďakujem 😉

lauri 😵 😵 😵 silno držím palčúre, aby sa drobci poriadne uchytili a už nepustili 😵 😵 😵

tanitta
23. apr 2008

Eli to znamena ze od dnes papas pirulky??

takyna
23. apr 2008

Eli gratulírujem, tak to KETujeme spolu 😉

ellianka
23. apr 2008

tani 😉 áno
taky, hmm to by nám aj termíny mali vyjsť približne rovnaké 😉 a dík za tipa, vínko zabralo 😀

takyna
23. apr 2008

tak to som rada 🙂 eli 😵

ellianka
23. apr 2008

aj ja taky 😵 😉

kikina666
23. apr 2008

tanitta to je super spravicka, zeby nabehla dalsia vlna ???? nechcela si testovat az v pondelok ? to ste ma nechali v tom samu, no pekne, ja sa toho testu bojim ako cert svätenej vody ☹

tanitta
23. apr 2008

Kiki.. nie ja som nechcela testovat v pondelok 😵 .......to dr chcel 😀 ....

kikina666
23. apr 2008

aha a ides k doktorovi v pondelok ? 🙂