IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

tanitta
23. apr 2008

ja som hrozne neposlusny "pacient"... idem uz v piatok 😵

kikina666
23. apr 2008

to som tu zostala sama co netestla, no co uz, necham sa prekvpapit, no kazdopadne v pondelok rano potecu slzy po ceste z martina, ale ci od stastia alebo od smutku, to este neviem

kikina666
23. apr 2008

ozaj chcem sa spytat doktor uz na tomto sone v pondelok bude vidiet babetko ? ked ho videl pred dvoma tyzdnami, tak teraz by nam uz po sone mal vediet povedat ci to je nadejne alebo nie, ja neviem ako to chodi

katy2
23. apr 2008

kiki, a budes vediet vysledky hned?

bianka30
23. apr 2008

kiki neboj ja verim tomu ze to bude od stastia.. stale na teba myslim... , ako sa mi mas???

kikina666
23. apr 2008

no ja prave neviem, krv az o 15,00 ale moj osobny nazor je ze ked mi ho ukazali ked ho vlozili tak po dvoch tyzdnoch by ho mali tiez vidiet, alebo ako to je

gabika tebe ich videli uz na sone alebo povedali az po krvi ?

tanitta
23. apr 2008

Kiki... este asi mimi nebudes vidiet.. skor len zmenu sliznice... ale boli tu kocky co uz mali malilinku ciernu bodku v maternici;)... takze aj moze aj nemusi...tak sa nelakni ked nebude este nic vidno.. je zavcasu 😉

bianka30
23. apr 2008

kiki, ale ked si zobreries, ze niekedy nieje vidno este v 5tt, tak ty budes v podstate len v 4tt, takze nemusi nic vidiet, moze vidiet tak mozno sliznicu ci je vysoka, alebo tak... teda to je zas len moj nazor,
aj kamoska co jej na 10 a 14 po IVF povedali ze je tehu bola na ult.az po dalsich 2 tyzdnoch... takze hlavne nestresuj lebo to nepomoze..

kikina666
23. apr 2008

ale polihujem, nic sa mi nechce, som akasi unavena

taky skusala som ten krcok, ked som si davala utros, lebo ja si tie lieky vkladam za ten vybezok, ale vcera vecer a dnes rano som ho ani nenahmatala, lebo to tam mam akesi opuchnute,
ale viackrat to skusat nebudem

tanitta
23. apr 2008

Kiki... to si pri ET este nevidela embrijka.. ale len ten roztok v ktorom plavaju. tie embrija su v tom roztoku...a snim ho tranferuju do maternice......

takyna
23. apr 2008

kika ty budeš isto tehotná neboj sa 🙂

bianka30
23. apr 2008

no vidis.. ani sa ti necudujem ze sa ti nic nechce.. mat 2 babatka v brusku tonieje sranada 😀 😀 😀 ... neboj ... cmuuk 😀

kikina666
23. apr 2008

a ked nie som tak sliznica nerastie ? cize ked doktor povie ze sliznica je vysoka tak je to dobre znamenie a kolko ma byt mm, on vzdy povie nejake mm, len tak pre info aby som vedela

katy2
23. apr 2008

kiki, naozaj sa nehraj s krckom.. ani ja ho neskusam, len raz za den.... moze dojst k infekcii...
a strasne ti drzim palce na pondelok 😵 😵 😵 😵

kikina666
23. apr 2008

bianka ja nemam dve , ja mam iba jedno, druhe sa nam nerozmrazilo ☹

lenka20
23. apr 2008

lauritka - gratulujem k dvom fazulkam v brusku, asponze tak, ze aspon tito dvaja krpcekovia zabojovali, takze thuj thuj thuj, carovat tu vie len zulka, ale my ostatne ti z celeho srdiecka prajeme dialnicu 😵 😵 😵
elicek - aj tebe gratulujem k uspesnemu startu raketky, tak nech vsetko dopadne na // 😀 😉 teraz pekne krm sliznicu, nech rastie ako divaaaaaa 😉
takynka dik, ja budem volat najskor tento piatok... a uvidime... zuzlik - ved aj mne to doky odporucil aj ked som mala cerstve vysledky z prahy, ale vraj si to aspon potvrdime, na skodu to nie je a hlavne - nic som za to neplatila, takze kludne... kvetuska aj ty sa na to opytaj ked budes na pohovore, ved je to len 1 odber...
kvetka - a dobre, ze si mu napisala, ved nech sa chalan posnazi a vymysli nam obom cesticku k miminku 😉 🙂 a dakujem - tentokrat negativne vysledky fakt potesili 😀
zuzlik, ani mna uz spravy nebavia, lebo fakt je to skor take nahananie senzacii a co ma zaujima to tam vobec nie je alebo len 2 slova....ale pozeravam sa jednym ockom 😉 ak prave nemam rozcitanu nejaku dobru knizku - vtedy sa neviem utrhnut 😝
tanicka no nezabijem ho, ved je to moj potencialny porodnik, tak si ho este necham 😀 😀 😀 a bola by ho skoda 😝 je celkom chutnucky 😝

kikina666
23. apr 2008

ja mam len jednohe snehuliaka so strikovanou capicou ... to hovori moj manzel a este ze ked sa budem rozculovat tak snehuliak hodi capicu o zem a vykasle sa na to, ako v A JE TO

bianka30
23. apr 2008

osobne si myslim ze ked je vysoka tak by si mala byt tehu.. ale neviem na 100% tak nechcem ta vylakat... logicky, utros sa dava na podporu sliznice, to znamena, aby sa mali kam babatka vcucnut...
ale kolko mm to neviem, to ma kazda kindervajickova tehulka asi rozne...

tanitta
23. apr 2008

Kiki.. neboj.. na mc gajverovi to urcite hned uvidis ako sa bude tvarit.. nie je predpis kolko ma byt sliznica.... zalezi aka bola pred opu a aka je pri utz pri tehu teste... napr. ja som mala pred opu 9mm a pri utz 13mm...

kikina666
23. apr 2008

kto je mcgajver ?

bianka30
23. apr 2008

kiki, dobre ale aj jeden snehuliak vycerpava

tanitta
23. apr 2008

Ja uz som pre dnesok radsej ticho 🤐 😀 ....to je krajko 😎

ellianka
23. apr 2008

ahoj leni 😉 to vieš, že ju budem pekne vykrmovať 😀
zdá sa mi, že som tu kedysi čítala, že treba pred KET dodržiavať pitný režim 😅 pomáha to?

kikina666
23. apr 2008

aha no poviem hned, nahodou on je strasne zlaty, ja som zazila dr.tomasa a toho by som sadistu a debila najradsej nakopala do zadku, ten mi strasne ublizil aj fyzicky a aj psychicky

kikina666
23. apr 2008

elianka ja pijem ako pride a aj vtedy som tak pila, nejako som sa moc neprepijala vodou, tak normalne asi 7 litrov denne 😀 😀 😀 ( to bol vtip )

ellianka
23. apr 2008

ja pijem málo ale ktosi tu raz spomínal, že je dobré vypiť aspoň 3litre vody denne na dobrý rast sliznice...to ja len tak od radosti haluzím kiki 😉 😉 😉

zuzla80
23. apr 2008

Leník veď opakovanie matka múdrosti a keď to nič nestojí (teda len 40sk za odber krvi) tak prečo nie. Len som zvedavá ako to budú riešiť ak výjdu pozitívne protilátky, keďže McGajver sa vyjadril, že Prednison by nepredpísal ani vlastnej žene. A vlastne ja som pri 2IVFku Prednison brala a nepomohol, pri Kete už nie a skoro to vyšlo, tak by som to už radšej brať nechcela.

Kiki McGajver=Krajkovič

Táni počuj a ty ešte stále berieš chilli?

kikina666
23. apr 2008

babya mam strasnu chut na kavu ☹

kikina666
23. apr 2008

by ma zaujimalo preco ste ho nazvali mcgajver ??? keby to tak vedel ... 😀

tanitta
23. apr 2008

Zuzla.. tak kazdy treti den ppomali ho asi zacnem vysadzovat...nech to neprekombinujem....
Kiki... tak si daj ked ti chuti;)... ja pijem kavu normalne... skor je pre telo sok ked mu nieco odopries na co je zvyknute....a moze to spravita naopak viac sarapaty ako osohu.. ake ktovie.. moj nazor..