IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

takyna
9. máj 2008

dytka takto neskoro mi to Krajko vyrátal 😒

dyta
9. máj 2008

zvláštne...ved to pomaly dostanes aj mrchu...
😕
už si bola na KET?

takyna
9. máj 2008

dytka ešte som nebola na KET, ale mám posunutý cyklus, nestraš s mrchov, najbližších 9-mesiacov po nech nechcem ani túžiť 😝

dyta
9. máj 2008

ja dúfam, že ju ani nedostaneš... to len tak vyznelo 😉 😉 😅

musíme veriť, že sa nám to konečne pošťastí...
😉 😉

lauritka
10. máj 2008

ahojte.. no oni KETko rataju podla ovulky... u nas to bolo tiez rozne.. katy davali uz na 15 DC tusim a mne az na 18 DC--- neviete co je s tanittkou ? dufam, ze je v poriadku. 😵

aida.h
10. máj 2008

ahojte. chcem sa spytat som po ivf prvy krat a este som tu nova. kedy sa uz oplati spravit test na hcg kolko dni po ivf. dakujem za rady.
🙂

lauritka
10. máj 2008

aida skus vydrzat aspon 10 dni po ET 🙂 potom uz by sa mohol ukazat tienik..ale boli aj take pripady, ked test vysiel negativny a tehu z krvi potvrdili.. 😉 ja som sice teraz testoval ovela skor po KET.. 😀 ale ja som si merala BT..a trosku mi tam nieco povedalo 😉

aida.h
10. máj 2008

dakujem lauritka. vies je to tazke tolko dni vydrzat ale vydrzim. inac tesim sa, ze sa ti to podarilo krasne tehulkovanie
ti prajem 🙂

lauritka
10. máj 2008

dakujem. no sme len na zaciatku, este nemam vyhrate 😔 ciarky su len prvym krokom... ale verim, ze to bude v poriadku tentokrat.

fcielkafcielka
10. máj 2008

Ahojte zienky, mozem sa ku Vam pridat? Mne sa definitivne rozbehla mrcha hnusna, tak ma hadam este brusko v zivote nebolelo... Takze sa pojdem v utorok dohodnut, kedy si mozeme prist po nasho jedineho mrazacika!

Lauritka - gratulujem, urcite uz len dobre bude a vy to dotiahnete do uspesneho konca. 😉

Lenka - dufam, ze uz sa poriadne "zahryzava" embrystek a uz sa Ta nepusti! 😉

Pekny slnecny dnik vetkym.

lauritka
10. máj 2008

fcielka dakujem a prajem ti aby sa mrazacik uz zahryzol a nepustil 🙂 !!!

fcielkafcielka
10. máj 2008

Dakujem, verim, ze to tak bude. 😉

gabika24
10. máj 2008

ahojte.
fcielka, je mi ľúto, ak to nevyšlo...ale asi nie, čo? neboj, mrazáčik ťa nepustí... držkaj sa...

pifpaf8061
11. máj 2008

Ahoj Lauritka... tak čítam, že sa ti to podarilo... Ja idem v piatok testovať krvičku, tak sa možno tiež pridám.... držím palčeky...

lauritka
11. máj 2008

pifpa velmi ti dzim palce.. a netestovala si ? 🙂 😉

pifpaf8061
11. máj 2008

nespíš? zatiaľ som netestovala... len v utorok mi robili KET, takže to je ešte skoro... nemyslíš? Minule mi dve čiarky ukázali až na desiaty dník... Ty si testovala? a kedy? Mala si nejaké príznaky?

lauritka
11. máj 2008

pifpa ano testovala..testy mam v albumiku ;) jedine taky skory priznak bol, ze ma zacali dost boliet prsia..a potom mi bolo tazko na zaludok, ako ked sa velmi najes 🙂 to pretrvava dodnes..hlavne ked som hladna.

pifpaf8061
11. máj 2008

mna prsia zatiaľ nebolia... minule ma boleli, lenže to vtedy od gonalu, predpokladám... a na žalúdku mi bolo aj vtedy tak ako asi opisuješ, a mám pocit, že som to už aj včera zažila, len neviem, či si to už aj nenahováram... Idem kuknúť do albumika...

pifpaf8061
11. máj 2008

čo znamená u Teba napr. 10 po KET/13 DPO? Ked som bola 6.5. keby by som si mala skúsiť urobiť testík? podľa Teba?

lauritka
11. máj 2008

no prsia nie su az taky jednoznacny priznak.. ja som si merala este aj BT a trosku skusala krcok 🙂

lauritka
11. máj 2008

to znamena ze vtedy som bola 10 dni po ET....tazke tebe to vychadza na 16.5 🙂

pifpaf8061
11. máj 2008

no hej, ja mám ísť vtedy na krvičku... čo mi príde akosi dosť skoro... takže to asi ani dopredu nejako nezistím... hm? a čo s krčkom? ako si ho mám skúsiť?

lauritka
11. máj 2008

to uz tak skoro chodite ?? ale to mozes mat hcg este minimalne 😕 niekomu ani test neukaze hmm. krvok by mal byt dole a tvrdy.

pifpaf8061
11. máj 2008

aha... tak si ho budem asi aj Ja sledovať... už som o tom počula... len som nevedela, ako to má byť... Tak neviem prečo tak skoro, ale minule som bola neskôr, tak uvidíme.... Ty si bola na prvú krvičku na ktorý dník?

lauritka
11. máj 2008

pif u nas sa chodi aj po IVF aj po KET az na 14 den po transferi.

pifpaf8061
11. máj 2008

tak neviem, prečo takto ma objednal... ale ved uvidíme teda, že ako bude... nič sa nedeje... ved to je piatok a ja aj tak v pondelok pôjdem ku svojmu gynekologovi preventívne sa otestovať...

rosienka
11. máj 2008

ahojte s(t)imulantky! 😉

gratulujem lauritka, nech sa ti tento krat malicke udrzi az do konca! 🙂

neviem tu najst od teba ten link, co si sem dala ohladne jedenia chili pocas stimulacie. Mozes mi to sem este taz dat? Chcela by som to tiez vyskusat, ved treba vyskusat vsetko, co by mohlo pomôct. Diky!!! 😉

martina557
11. máj 2008

Ahojte,

od pondelka teda 12.05 začínam užívať Proveru. Nie je tu niektorá medzi vami čo bude začínať s týmto istým dátumom? Jedná sa o moje prvé IVF 😀

lenka20
12. máj 2008

ahojte raketky, zdravim vas 😵 😵 😵 dakujem krasne za vsetky palceky a virusy, ste zlaticka ze ste na mna tak mysleli 🙂 🙂 🙂 bobacik sa prebral v poriadku a ma sa u mna dobre 😉 v piatok sme cely den spinkali a cez vikend sme boli kade tade po vyletoch...
tanicka je stale v nemocke, napisem ked budem vediet viac, asi si ju tam nechaju troska dlhsie...ale bobik je OK, to je hlavne..
lauritka - nadherne ti HCG stuplo, takze uz celkom oficialna gratulacia - gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵