IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

takyna
12. máj 2008

Lenka spýtam sa aj ja Krajka , že či ho nemám radšej jesť, mala si plný mechúr pred vkladom?, nečakala si dlho?

zuzla80
12. máj 2008

Dík Lenik, už ATK neberiem, len som ju začal užívať s Metforminom, ale keďže mi z neho bolo zle, tak som ho vysadila a ATK som dobrala. Asi počkám na ďalšiu mrchu. Už musí byť stimulka aj výsledok tip top 😉
Taky no toho mladého doktorika som videla aj ja, len som si nebola istá, či je to gyndoš alebo dačo iné 🙂

veracruz
12. máj 2008

elli, ani sa nenazdas a tiez uz budes citat tu uzasnu knizku 😀

takyna
12. máj 2008

zuzlík podla mňa je gyndoš, lebo Krajko sa mi sťažoval, že má toho veľa , že robí sviatky piatky, aj cez silvestra tam bol, tak asi ho zacvičujú, a okrem iného tento mlaďas čakal už na pacientku, ale ja osobne by som sa k nemu nechcela dostať ako pacientka 🙄

takyna
12. máj 2008

Lenka ako ti vychádza kontrola?

zuzla80
12. máj 2008

Taky a to sú tam teraz dvaja, to si neviem predstaviť, aký musel byť uťahaný keď tam bol sám. Chúďa, určite toho má aj tak dosť. Inak mne sa veľmi páči doktorka, ja by som rada stimulovať pri nej 😉

takyna
12. máj 2008

keď to si nevyberieš zuzla, lebo na ULZ je skoro stále doktor, ja tiež patrím k nej a vybavuje ma doktor, len pri IVF-vklade mi robila doktorka 😉

zuzla80
12. máj 2008

Ja viem Taky, aj mne utzky, odbera dokonca aj jeden transfer robil Krajko a ten druhý mi robila ona, a neviem nejak sa mi viac zapáčila. Ale to je jedno, obidvaja sú skvelý a pre nás je hlavné nech sme tehule 🙂 či s Krajkom alebo s Gaťovou 😀

takyna
12. máj 2008

presne zuzlík, a nech už máme čím skôr potom, a tehulovské knižky 😉

lenka20
12. máj 2008

takynka u mna kontrola 21.5.....
ja som v heliku nikoho ineho nevidela, len krajka alebo gatovu...

gabika24
12. máj 2008

leni, chystáš sa aj testovať? alebo to necháš na výsledky z krvi?
musím odbiehať, tak koníka pozerám s prestávkami... 🙂

bianka30
12. máj 2008

inak chcela som vam povedat ze nam dopadli vsetky geneticke testy uuuuuuuuuplne najlepsie... takze som moc moc vytesena...

takyna
12. máj 2008

bianka to je úplne super 😵

takyna
12. máj 2008

Leni v robote si?

bianka30
12. máj 2008

dakujem ja sa tesim

katka444
12. máj 2008

ahojte snazilky, mala by som na vas otazocku. co je brat (pit) po ovulke na podporenie uhniezdenia vajicka, resp aby sa udrzalo v maternici? nejake bylinky, prip. kvapky. cosi co sa da kupit v lekarni. DAKUJEM

takyna
12. máj 2008

katka, to nevieme ani my, je to na prírode, to už neovplyvníš, keby sa to dalo ovplyvniť, už by sme boli v tehulovskej téme všetky 😉

katka444
12. máj 2008

ja som myslela, ci napriklad alchemilka to nepodporuje 😒

takyna
12. máj 2008

katka nechcela som ťa sklamať, ale nie je to až také jednoduché, v prvom rade treba veriť, že to určite vijde 😀 a potom samozrejme treba skúšať aj napr. chili papričky, aj alchemilku piť nie je zlé atd... 😵

katka444
12. máj 2008

ja som v podstate len na zaciatku snazilkovania (5 cyklus) tak len to chcem podporit 😉

takyna
12. máj 2008

tak to môžeš alchemilku veselo popíjať 😉

takyna
12. máj 2008

katka môžeš aj calibrum- babyplan v lekárni ho dostaneš

bianka30
12. máj 2008

neviete ako dopadla dnes Laritka??? velmi so zvedava kolko jej dnes vyslo HCG

fedra
12. máj 2008

Lenka ... tak velmi silno drzim palceky nech sa drobcek drzi 🙂

takyna
12. máj 2008

Ahoj Eli, držím ti silno palce na zajtrajšie KET-ko, nech je posledné a úspešné, tehulovské 😀

ellianka
12. máj 2008

ahoj taky 😉 ďakujem, uvidíme ráno, určite podám info...zatiaľ len vysielam pozitívne myšlienky smerom na MT a dúfam, že je všetko ok 😅

fcielkafcielka
12. máj 2008

ellianka - aj sa pridavam, teraz som uz profi "drzac palcov" 😉 Uvidis, ze sa eskimacik oki rozmrazi!

gabika24
12. máj 2008

elli, držkaj sa 😉

ellianka
12. máj 2008

ďakujem babenky 😵 🙂 😵 ste zlaté 🙂

rosienka
12. máj 2008

lauritka dik za link. ty si uzivala tu cili omacku, ci cerstve papricky? Nejako to tam nie je velmi zrozumitelne, kolko je ekvivalent cerstvych, resp. prasku voci tej cili omacke... 😲 😖