IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

ellianka
21. máj 2008

ahojte žienky
tinuchka 😵 😵 😵 gratulujem, teraz už riadne nahlas a dúfam, že piatkové hcg poriadne stúpne 🙂 veľmi sa teším a strašne držím palec

ellianka
21. máj 2008

leni, neverím vlastným očiam a stále mám pocit, že ma poriadne klamú 😠
držkaj sa moja 😔 😵

renusa
21. máj 2008

lenka 😢

diorka, tak Ty už zajtra opu 😕 ako rýchlo to ubehlo a čo nevidieť si tehulka 😉 držím palce na zajtra 🙂

Taky, dobrý kúzelník 😎

dracik, Tebe sa to už kráti a čochvíľu nás prídeš kuknúť aj s draciatkami 😵

elianka a Ty čo testík, skúšala si?

ellianka
21. máj 2008

ahoj renus 😉
neskúšala, zdá sa mi, že je ešte skoro a radšej vydržím do pondelka na krv

gabika24
21. máj 2008

leni 😢 to snáď nie je možné...
ale nabudúce, už určite...

renusa
21. máj 2008

elianka, krv je najistejšia samozrejme......a ako sa cítiš?

fcielkafcielka
21. máj 2008

lenka... ☹ ved to bola tehu sliznica, do kelu..

savia
21. máj 2008

ahojte babuľky, 😉
ja som sa dnes tak zľakla, ráno som mala určite teplotu, pobolieva ma hrdlo, vzala som si Panadol a neviem,či som urobila dobre.Dúfam, že sa mi to nezhorší, bože, práve teraz. Inak bolí ma brucho,ale to už poznám, mám to po všetkých prenosoch.Zatiaľ žiadne príznaky, žeby som mala byť //.Tak neviem... 😒

savia
21. máj 2008

udržiavam panikuuu 😅

tinucha
21. máj 2008

Savia, ja nemám vôbec žiadne príznaky a keby som si nerobila testy a nevedela by som výsledok krvi, tak by ma ani nenapdalo, že som tehu. 😉

Kočky, ďakujem za všetky gratulácie. Prajem vám, aby ste sa toho dočkali čo najskôr všetky.
Lenka, je mi to ľúto, ale nevzdávaj sa, možno už nabudúce to bude ono. 🙂

dyta
21. máj 2008

ahojte, tinucha gratulujem..
tak u mňna je to negatívne... 😔 😔 ,
ked som pocula sestričku ako mi hovorí, že negatívne...
tak mi bolo aj trochu smutno...
ale ja som mala ten pocit už od piatku, ked som si robila test
a ten bol úplne biely... žiadna námatková čiaročka...
.... ale zvláštne je to , že beriem to úplne v pohode.. tak už sa pomaly budem chystať na 2. KET.. hm.. 😉

ell7
21. máj 2008

dyta to ma mrzi, ze negativne ☹ . Ale dalsi ket to isti.

dyta
21. máj 2008

no dúfam.. chcem sa spytať dokiho na hetching... to by mohlo zabrat..
u mna je to totiž tak, že ja mám ukážkové výsledky, drahý taktiež.... všetko mi funguje ako hodinky..
po IVF sa pekne spermie zahniezdili do vajíčok.. ale sliznica to nejako nedokáže udržať ☹

tinucha
21. máj 2008

Dytka, škoda. Ale nevadí, vyjde to na budúce. Neskúšala si náhodou tú chilli omáčku? Ja som ju jedla, ale len 1-2 lyžice denne. Začalosom asi dva dni pred KETom a naposledy som ju jedla asi v deň môjho prvého testu.

ell7
21. máj 2008

dyta ja som si dala teraz hatching,ale zatial neviem ako som dopadla. Vcera som mala HCG hranicne, v piatok uvidime. My tiez SPG ukazkove, ja mam sice jeden vajecnik, tak akurat mam menej vajok po stimulacii, ale vzdy su OK a vsetky sa pekne oplodnia. Tak neviem co sa deje.

dyta
21. máj 2008

tinus, neskúšala.. čo je to za omáčka, a prečo ju všetky jete?

dyta
21. máj 2008

ell, robila si si testík?... no budem držať palce...
ell, a ked ti robili hatching , cítila si to?.. alebo ako to prebiehalo?

ell7
21. máj 2008

testik som si robila, bola tam slabunka druha /. A vcera z krvy hranicna hodnota.

Dyta hatching robia tak, ze na embryjku narezu obal, aby sa lahsie zahniezdilo. Takze ja som citila, len to co zvycajne pri ET.

tinucha
21. máj 2008

Dytka, chilli omáčka vraj prekrvuje sliznicu maternice ale hlavne znižuje imunitu matky voči embrijku, tak vraj uľahčuje uhniezďovanie. To som napísala veľmi laicky. Niečo na tom bude. 😉

labutienka
21. máj 2008

ahojte,
aj vás sa tu spýtam, potrebujem poradiť:

mali ste niektoré stopnuté ivf, lebo ste nereagovali? mne to totiž stopli ešte koncom apríla a čakám na mrchu, ktorá nie a nie prísť. ak ste tu niektoré a pamätáte si koľko dní vám meškala mrcha, pomohlo by mi to aspoň orientačne. dík

ellianka
21. máj 2008

dytka 😔 je mi to ľúto ale možno ten hatching zaberie a ďalšie KET bude to pravé 😵
ja jem chilli kapsule, tinuchka to dobre vystihla

lenka20
21. máj 2008

ahojte raketky, bola som totalne odrezana od pocitaca, abstak, koniec sveta 😀
no dnes to veru nedopadlo, to sa musi nechat, zato ma navstivila poobede madam hnusna svinucha mrchava, takze ked mi volala sestricka vysledok tak som sa hned aj objednala na sono na dalsi ket.. kedze som nebrala lieky tak mozem ist hned.. mam tam posledne 2 snehuliaky, tak este raz skusim stastie s nimi...
dytuska - je mi luto, ze ani tebe to nevyslo - tak nabuduce, dobre 😉
tinuska - zo srdiecka gratulujem, bolo to teda jasne uz vopred po tych dialniciach, ale teraz uz oficialne prajem krasne tehulkovanie a zdrave babatko/á 😵 😵 😵 😵 😵
lauritka tebe k uspesnemu ultrazvuku 😵 😵 😵 😵
takynka, elianka - pokracovat v tinuskinych slapajach 😉 🙂
renuska, diorka, zuzlinka, jujka, kvetuska, dracik - ahojte
ale ste mi baby za tie dva dni vazne chybali, to je neskutocne.....
ozaj - tanicka ma v piatok sono, uvidi miminko, vraj len pre pokoj jej duse, ma sa dobre, pekne polihuje zatial stale v nemocke..

tina1
21. máj 2008

baby, klasická chili omáčka? Tak hrozne pálivá? Ako ste mohli to pálenie vydržať? Ako dlho to treba jesť pred IVF/KET?

lenka20
21. máj 2008

labutienka ja osobne som stop cyklus nemala ale stava sa to dost casto a podla toho kolko hormonov si stihla napichat do tela to telu nejaky cas trva kym ich odbura a nabehne ti ten tvoj cyklus. ja som na mrchu po 1.IVF cakala tusim 46 dni. ale niekedy aj dlhsie to trva, kludne ti moze jeden cely cyklus vynechat...ja by som pockala este mozno do konca mesiaca a ak nepride sla by som do CAR na sono nech ta pozru.. ja som to tak urobila vtedy...
tinka - ak nenasas chilli tak si mozes kupit take kapsule s chilli korenim, kukni nikolko stran dozadu a najdes link aj na tie kapsule aj popisane o ucinkoch chilli....

lenka20
21. máj 2008

jaj, zabudla som na savinku a gabinku 😵 ahojte 😵

gabika24
21. máj 2008

ahojte.
leni, už pri najbližšom cykle (t.j. tomto) sa chystáš na ket? my máme malú tiež z posledných mrazáčikov, tak teraz to určite vyjde...
dytka 😢 - kedy idete na ďalší ket?

tinucha
21. máj 2008

Ja som tú chilli normálne zapíjala vodou a dalo sa to. 😉 🙂

danielitka26
21. máj 2008

gabika gratulujem k drobčekom 🙂)

lenka20
21. máj 2008

ano gabinka, chcem ist hned, pytala som sa ci mozem, keby som brala estrogeny tak by som musela pauzovat, ale kedze to bol prirodzeny cyklus tak sa da... takze uz 3.6.mam dalsiu kontrolu.. keby to bol zase abort tak by som pockala, ale takto... nechce sa mi stracat cas, mam uz dost rokov a mozno este jedno ivf pred sebou tento rok....a mozno tie posledne budu najlepsie a zostanu pekne poslusne brusku, zatial som mala samych neposlusnikov 😠

lauritka
21. máj 2008

lenka moja..mrzi ma to...ale na druhej strane je fajn, ze uz mozte ist hned na to 😉 taku krasnu sliznicu si mala..
ja som tiez bola presvedcena ze to bude tehu. teraz to uz musi vyjst 😉
dytka aj tebe prajem vela sil do dalsieho boja. vsetky raz vyhrame 😵 🤐