IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

mimusa4
27. máj 2008

taky tak už som sa dočítala, že si ok a že sa zadarilo, tak sa len držte 🙂 🙂 a potom hádž vírusy

takyna
27. máj 2008

jasné mimušík ako pre teba T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂

mimusa4
27. máj 2008

tak ďakujeeeeeeeem snáď sa aj nalepí 😀

takyna
28. máj 2008

Ahojte kočky 🙂 , dúfam, že mi odpustíte tie včerajšie emócie, ale potrebovala som dostať zo seba ten stres 🙄 díky 😵

kukulik30
28. máj 2008

taky, nie je co odpustat, ved to je uplne normalne 😉 😉 😉 horsie by bolo , keby si ten stras zo seba nedostala 🙂

takyna
28. máj 2008

kukulík ako sa cítiš?

kukulik30
28. máj 2008

ja v pohode....nic necitim, ziadne zmeny, neviem ci je to dobre alebo zle, ale este je skoro asi 😅, ale pribrala som statocne, som nafuknuta ako balon 😝

takyna
28. máj 2008

tak len nech sa ti darí, a len pozitívnu správičku na toho 6, aby malí kukulík mal sestričku 😀

tanitta
28. máj 2008

ahojte kukucky 😉 ... ja som zvladla prvu noc doma vyborne....az na to ze sa stale skriabem mam nejaku alergiu na nemocnicne pralo 😠

takyna
28. máj 2008

Ahoj tanitka, doma je len doma že? bohvie v akom prachu perú to prádlo, 😒

tanitta
28. máj 2008

Taky si na PN?... no mam to aj v papieroch ale znacku prachu nenapisali 😀 ...preistotu mi robili nejake testy... ale je to alergia jak vysita...

takyna
28. máj 2008

nie v robote som ,tanitka vieš zlý začiatok dobrý koniec 😀

lenka20
28. máj 2008

takynka super optimisticka fotecka 😵 😵
no tani, teda ja neviem, ale nemocnicne pradlo je humus, aj vobec vsetko nemocnicne, moj manzel mal taku alergiu na nemocnicny leukoplast ze az 😉
dicinka preco myslis, ze druhe IVF je komplikovanejsie 😕 😕 je to presne take iste ako prve 😅 lenze uz vies co ta caka, takze viac v pohode podla mna....

kvetka2
28. máj 2008

ahojte raketky!ahoj taky čerstvá tehulka 😉
tanitka, musel to byť super pocit spinkať znova vo svojej postielke aj s bobáčikom 🙂
ahoj lenka, ako sa máš ešte papkáš ešte atb? ja som si dala včera aj pohárik červeného vínka, nech perinka narastie 😎

juja
28. máj 2008

Ahojte raketky...ako tak pozerám, ja už čo nevidieť budem musieť zmeniť oslovenie na ahojte tehuľky, veď už Vás tu bude prevaha...čo je samozrejme úpne suprové a z čoho sa veľmi vytešujem 😵
Všetky Vás pozdravujem a novým tehuľkám dodatočne, ale o to úprimnejšie gratulujem, nech si užijete to najkrajšie tehu obdobie v úplnej pohodičke 😉 🙂
Ja som dnes konečne dostala mrchu - mi meškala, čo sa mi nestáva, brucho mám neskutočné bleee ako v 5 mesiaci a bolelo ma sakra dlho - už od min. týždňa som mala kŕče a nie a nie sa pustiť mrcha, ale už došla. 😝
Chcela som sa opýtať, objednala som si to kajanské korenie a aj nejaké multivitamíny, ale zaujímalo by ma dokedy môžem užívať tie chilly tobolky?

lauritka
28. máj 2008

ahoj juja..tie tobolky uzivaj az do potvredenia tehu z krvi a potom postupne vysadzuj..ak zvladnes dve pocas stimulky daj si dve...mne stacila jedna..je to silne.. ale ja nie som zvyknuta na stiplave. 🙂

juja
28. máj 2008

lauri ja zjem štipľavé - občas, ale neviem čo mi to urobí s mojim dvanástornikom, kde som mala pred 15 rokmi nábeh na 2 vredy a s mojou ritulou 😀 , keď budem papať štipľavé každý deň 😕 Neskúšala si aj iné výrobky z tejto značky ?

cicca
28. máj 2008

Ahojte.... ja by som sa chcela tiež opytat na to chilli... Tie ktore ste to brali...nemali ste potom problem ist na WC...? 😕 😕 Lebo ja po štiplavom...mam take čudne pochody v brušku...a stale si hovorim že už nikdy nebudem papat štiplave... 😀 😀

lauritka
28. máj 2008

juja nie..ine som neskusala... ja este beriem vitaminy od pharmanexu... ale problemy so stolicou som nemala.

juja
28. máj 2008

ja som si objednala aj Prenatal, to sa môže aj v tehotenstve ako píšu...uvidíme. Ďakujem 🙂

lauritka
28. máj 2008

a nezabudnite na kyselinu listovu🙂

juja
28. máj 2008

kyselinu listovú papám už dlho - bio folic mám momentálne a potom calibrum baby plan

rosienka
28. máj 2008

jeeeej takyyyy, ja som to tusila, druzim aj dalej palce, nech sa chrobacik drzi!!!! 🙂 🙂 🙂

labutienka
28. máj 2008

ahojte, babulky mali ste niektorá krátky protokol?

ell7
28. máj 2008

ahojte kocky,

Takyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .

Baby mohli by ste mi poradit?Chcem sa spytat, robili niektorej z vas genetiku? A ak hej napiste mi prosim, ze co a ako. Mozte aj IP, budem vdacna. Caka ma totiz kopec vysetreni a aj genetika.

Labutienka ja som mala kratky protokol.

labutienka
28. máj 2008

a ako prebiehal? ktorý DC si začala stimulovať a čím? a mala si aj predtým clostibegyt? tým chcú vraj u mňa začať. ale ešte neviem nič, nemám nič v rukách. ďakujem 🙂

dyta
28. máj 2008

taky 😉 😉 😉 😉 gratulujem.. to je superské!!!
držím palce aj ostatným tehuľkám a čakateľkám... musím utekať papa 😵 😵 😵

lenka20
28. máj 2008

ahojte babule,

kvetka no ja som dopapala ATB vcera, takze oddnes dam vineckovu kuru, ale neviem, ci bude treba, totiz ta moja naaadherna sliznica sa tusim cela neodplavila, lebo MS bola taka slabsia ako obycajne... len par dni normalna ako inokedy a ja mavam silnu 4-5 dni. ale preventivne hodim par deci 😀
jujka ahoooj - no ze sa aj ukazes 😉

rosienka
28. máj 2008

labutienka - aj ja mam teraz kratky protokol, pichat sa zacina v 2DC a predtym sa väcsinou berie mesiac HK, inak nic. cele to trva len 2 tyzdne. Vsetko dostanes, az ked ozaj zacnes, cize na prvej kontrole v 2 DC.

tanitta
28. máj 2008

Kveti....uz aj ty coskoro ketkujes?...urcite sa tu ten tehu virus resp. uz musi udrzat 😉 ... no bobatko ma trosku trapi nic nam nechuti 😝 ale je nas vysnivany a vytuzeny oplakany vsetko co k tomu patri hlavne ze sa ma k svetu maminka to vydrzi... 🙂
Jujka... ja ked som to papala zozaciatku na wc bolo problemi so stipkanim;).. ale casom sa to pekne upravilo aj travanie a vylucovanie 😎 papala som 2bobule...dobru chut;)... a nech pomozu
Leni...pracujes? mas toho stale dost ze?