IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

dicinka1
5. jún 2008

jaj tanitka..dakujem..je to velmi tazke..co by si si vybrala ty na mojom mieste?

tanitta
5. jún 2008

Ja som jednoznacne za gonal alebo puregon... 😉 to uz je jedno...

katy2
5. jún 2008

ja som mala puregon 😉

tanitta
5. jún 2008

no a otehotnela som po gonale...pre zaujmavost...3foliky = 3vajicka, 2vlozene=cakame 1mimi...

tanitta
5. jún 2008

Katy... kedy mas utz?... perinka pekne narasie 😉

katy2
5. jún 2008

dalsi uzv mam 11.6 a KET 18.6

dicinka1
6. jún 2008

jeej.gratulujem...

lenka20
6. jún 2008

ahojte raketky - vidim, ze kvetuska sa neozvala, takze urcite doma polihovala s mimcom v brusku 😵 😵
dicinka - rozhodnut sa je tazke a presne ako napisala tanicka - nik nezaruci vysledok, takze ja by som vyskusala pri druhom ivf nieco ine ako pri prvom a uvidis co to spravi. ja osobne sa riadim mozno blbou teoriou, ale vacsinou beriem to drahsie a predpokladam, ze to bude lepsie 😉 ale u mna rozhodujuca pri vybere liekov bola jednoduchost aplikacie perom, pretoze z injekcii mam strach a neviem namiesat ani pregnyl, takze pero vyhralo a bola som spokojna 😉
katuska ahoooj, takze uz coskoro budes maminka 😵 nedaj sa vytocit lekarom, udrzuj paniku a vesele brusko 😉 nech sa miminku v nom zapaci 😵 😵
tani ahoj 😵 drzim ti vsetko co mam na dnesne sono moja 😵 😵 😵

tanitta
6. jún 2008

Ajojky kukucky;)...
Leni.. idem az poobede...zacinam byt nepokojna 😵 .. od dnes uz ziadne lieky 😒 ...neviem ci mam vobec este papat ten ascorutin....hm co ty na to?...

kukulik30
6. jún 2008

krasne rano aj vam bambulky 😵
tanit, prajem krasne sono 😵 a snad uz ascorutin nebudes musiet papat, uvidis, co povie doki...a hlavne klidek
kvetka- opatruj sa a aj bobka v brusku, nech sa mu tam zapaci 😉

kuspitka
6. jún 2008

Ahojte-ahoj kukulik ako sa mas?

lenka20
6. jún 2008

no klasika tanicka, ako inak 😝 to si cela ty 😉 ja by som si este troska ascorutinu dala, ale ved uvidis co ti povie doktor...ja osobne som za postupne vysadzovanie liekov - znizovat davky....ale ako vravim - uvidis co povie doky 😉 niektore kocky brali lieky az do 16.tt.....
ahoj kukulik 🙂

tanitta
6. jún 2008

Leni ..vcera pisala som mail dr. ziadna postupnost vo vysadzovani ze netreba... naraz a hotovo.. ale asi si este fuknem aj utros aj ascorutin preistotu... ten anopyrin a prednison a estrofem uz nedam....dnes mi je napodiv odzaludku celkom ok..vies uz aj z toho mam bobky ze mi nic neni.... 😨

gabika24
6. jún 2008

ahojte.
pekný dníček všetkým. dnes idem robiť jahodový džem - tak sa idem realizovať a neviem, kedy sem znova nakuknem 😝 ale myslím na vás... 🙂

renusa
6. jún 2008

Ahojte babulky 🙂 tak ja Vas pozdravujem z Lucok...uz od pondelka tu lenosim......
sem-tam Vas precitam, ale je tu vzdy obsadene, funguje iba jeden PC.....proste strasne sa sem dostat 😝
tanicka, drzim palce na uzv.....lenka a Ty kedy mas ET?

ellianka
6. jún 2008

ahojček 🙂
dicinka, u mňa jednoznačne pri výbere injekcií vyhrala jednoduchosť aplikácie - Puregon, presne ako píše lenka
tanitka 😵 😵 😵 silno držím palčúre na dnešné sono

gabika24
6. jún 2008

ozaj, tanittka, držím palce na sono... 🙂
renusa, pekne si to uži.
leni, ty teda zajtra? 😉

lenka20
6. jún 2008

take bobky si mala aj pred testovanim - pamatas 😉 nebojkaj, bobik je skratka tam a je OK, ved uz koncis pomaly prvy trimester, aj nevolnosti by mali ustupovat, to pisu aj v knihach 😉
ahoj gabinka - mnam, robis mi chute 😅 ja mam rada jahodky, do dzemu by asi nebolo ani co dat keby si ma k tomu pustila 😀
ahoj kuspitka tak ako sa citi cerstva tehulka 😉 😅

kukulik30
6. jún 2008

kuspitka, mam sa celkom dobre, sklamanie boli, ale doma mam jedneho anjelika,tak je to urcite lahsie a urcite to vyjde na dalsi pokus 🙂

zuzla80
6. jún 2008

Tánička nebojaj, určite to dneska všetko dobre dopadne. Ja viem, že po toľkom prežitom ten strach stále v tebe je, ale tentokrát to už musí dopadnúť dobre. A žiadny stres, ten nerobí dobré bobíkovi 😉 A Táni nezabudni opýtať aj fotečku bobíka, vieš, aby sme sa mali čím inšpirovať. Tak veľa šťastia dnes 🙂
Lenik verím, že Kvetuška doma vaľuchuje aj s drobčekami. Ty sa mi ako cítiš? Zajtra je deň D však? Veľmi ti Lenik držkam palce
Ahojte všetky 🙂

kuspitka
6. jún 2008

kukulik tebe to nevyslo?

tanitta
6. jún 2008

Renuska... ahoj... uzivaj si;).. ta voda je velmi dobra 😵 ... ja som este chodila naviac poobede na plavanie...a vraj treba pit aj tu vodu z tej pumpy co je vonku...je sice tepla ale zazracna;)...
baby diky... snad bobik nebude mat nic proti foteniu 😀 ....
idem daco pohladat jedle .. ale uz to vidim co zvitazi 😝 ....

renusa
6. jún 2008

kukulik, je mi luto, ze to nevyslo 😔

lenka20
6. jún 2008

ahoj zuzlik, renuska, elicek 😵
babule ja mam mat KET zajtra, dnes poobede budu rozmrazovat posledne dve zlaticka, dufam,ze to preziju drobce, ale mam strach....
renuska ty si bahnis v kupeloch, jaj ako ti je dobre 😵

renusa
6. jún 2008

tanitka, aj vodicku pijem, aj bazen mas este doplateny naviac...a este nejaky zazracny zevraj magnet chodim rano aj vecer naviac, som si doplatila 😉

renusa
6. jún 2008

a este ma cakalo prekvapko pri nastupe......ze to mam na styri tyzdne a nie tri...ale ja tu nemozem zostat dlhsie 😒

ellianka
6. jún 2008

ahoj leni 🙂
nebojkaj, však slniečko tak krásne od rána vysvecuje, že sa bobáčikovia isto rýchlo a krásne prebudia a budú netrpezlivo čakať na teba 😵 😉 zajtrajšie myšlienky patria tebe 🙂

ellianka
6. jún 2008

waw renuška 🙂 tak len pekne oddychuj a relaxuj. ako ťa tak čítam, hneď by som sa pridala 😀

lenka20
6. jún 2008

aj ja idem renuuuuuus, budes mat aspon spolocnost 😉 ako si sa k tym kupelom dostala, poslal ta gyndosko 😕 😕 alebo ako samoplatca 😕 😕
eli dakujem 🙂

kukulik30
6. jún 2008

renuska....hmmm...zavidim, hned by som si dala povedat, takyto relax nie je na zahodenie 😀
lenka...takze zajtra na teba intenzivne vsetky myslime 😉 musi to vyjst