IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

lenka20
18. feb 2008

takyna - davali to na markize 😠 stve ma, ze ludia co o UO nic nevedia tomu snad aj uverili a myslia si ze ake svinstvo, predavaju lieky atd..... heliosu to iste uskodi.....
zulka to je fajn ze ste si trocha oddychli, tak uz len mesiac a potom to pride 😉 😵

takyna
18. feb 2008

lenka na markíze? to som si mohla myslieť, to je jedna banka sprepáčením prašivá, mám s nimi svoje skúsenosti 😠

maahuliena
18. feb 2008

dobre ránko!

pridávam sa k názoru, že medializovanie "týchto vecí" môže len uškodiť.... 😒

taky ako ide stimulka? 😉

lenka ty už si po KET-ku? joj, nie som teraz v prehľade... 😅 😒

takyna
18. feb 2008

Ahoj maahul, som ťa dávno tu nestretla, díky za opýtanie, stimulka ide ok, až na tie nálady, a čo ty nového?

maahuliena
18. feb 2008

a kedy ideš na KO? 😉

ja v podstate nič nové pokračujem v HAK až do začiatku marca a potom už sa snáď mrche uráči a ideme na clostyl 😉 🙂

takyna
18. feb 2008

maahul, neviem čo je HAK, clostyl upravuje hormonálny profil?, neviem kedy presne zatial ale podla počtu inekcii na budúci piatok to vychádza, ak sa nič neočakávané nestane, čo u mňa býva skoro pravidlom 😵

maahuliena
18. feb 2008

HAK-hormonálna antikoncepcia... 😲 a clostyl je na dozrievanie vajok, ale mne idú robiť clostyl.test na koľko percent pracujú moje vaječníky... 😉

nebojkaj..pôjde to ako má 😉 a v piatok budú dobré správičky 😉

takyna
18. feb 2008

díky maahul, ináč sa dnes nejdem od rána dovolať do Heliosu neviem čo sa deje??? 😒

maahuliena
18. feb 2008

taky..možno majú len moc práce.. ja som sa tak tiež niekedy do GF nevedela dovolať 😒 😲

takyna
18. feb 2008

uf už som sa dovolala, ma zglabala, že sa nemusím objednávať, že som automaticky objednaná, kto to má vedieť, že? no čo už..., a si po nočnej maagul?

maahuliena
18. feb 2008

taky, ked stimuluješ, tak saa nemusíš objednávať... ved to by si mala mať napísané v protokole 😉

nie som po nočnej, včera som bola.. a potom som cestovala domov..dnes idem naspäť do BA, bo zajtra ma čaká práca 😒

takyna
18. feb 2008

práveže to v protokole nie je jednoznačné, budem už vedieť, dosť sa nacestuješ?

maahuliena
18. feb 2008

hm... ja som v protokole mala všetko pekne vysvetlené...záleží to od centra...
..ano.. ja dosť.. v podstate stále cestujem.. v štvrtok po nočnej idem k rodičom... čo je zase 170km od BA.. a potom v piatok domov...už som si zvykla...ale už ma to prestáva baviť... dúfam, že už čoskoro bude MD 🙂

lenka20
18. feb 2008

ahoj mahuuuuu 😀 😉 no teba vidiet to je zazrak 😉 tak nech uz sa s tebou nieco cim skor deje mahu, nech ti ten testik dobre dopadne 🙂
takyna - teraz sa uz do heliku nemusis objednavat ked stimulujes, oni maju vsetky stimulantky na kopke a vrelo ta ocakavaju 😉 na kontrolu by si mala ist prvykrat tusim na 5.den pichania puregonu/gonalu alebo ineho lieku, uz ti ozaj prisla mrcha 😕
mahu ja som v sobotu zacala ketovat - zatial beriem len tabletky a kontrola 29.2. - musim si to zmenit v pase nech je to vidno 😉

takyna
18. feb 2008

leni a kedy ti vychádza KET?, áno presne na 5-deň prvá kontrola tj, túto stredu, 🙂 a potom na ten 14-deň vychádza odber vajíčok?

maahuliena
18. feb 2008

lenka...vdaka... 😉
juuuj, tak nech Ti to dobre dopadne...a na KEt sa davajú tabletky? ja som myslela, že len injekcie...držíím palce, nech to ide hladko 😉

lenka20
18. feb 2008

takyna - odber vajok moze byt aj na 20.den 😀 - zalezi podla toho ako zareagujes, to vsetko ti doky povie na tych kontrolach, ale asi az do poslednej chvile nebudes vediet presny datum OPU 😅, bezne sa stimuluje cca 14 dni ale aj dlhsie. uvidis uz teraz v stredu kolko folikov ti rastie a ake su velke a aj podla vysledkov krve ti budu upravovat davky injekcii takze jedno s druhym. v stredu poobede ti povedia aj datum dalsej kontroly aj davku aku si mas pichnut.
mne vychadza transfer na 5.-6.marca, tak nejak ak sa snehuliaci dobre rozmrazia a bude co vkladat a ak dovtedy nevykrvacam, lebo dnes to tak vyzera 😀

takyna
18. feb 2008

nestraš lenka čo by si vykrvácala, to Zedník skoro vykrvácal, tak už vstredu no som bohovsky zvedavá 😀

lenka20
18. feb 2008

diky mahu - na KET sa praveze nepicha nic, len sa papaju lieky od 1.DC a potom utrogestan 🙂
potom poreferuj takyna, zelam peknu urodicku 😉

takyna
18. feb 2008

ďakujem leni, tebe prajem z celého srdca , úspešný KET 🙂

takyna
18. feb 2008

mimochodom leni na moje narodeniny 🙂

lenka20
18. feb 2008

diky diky, vsetky palce sa mi zidu 😉 🙂 hadam to do tretice konecne vyjde 😵
rada by som vedela kde su vsetky rakety - kvetka, jujka, zuzla je na cestach, zulka a keby sa tu konecne objavila PECKA tak to by bolo super, peckaaaaa, kde siiiiii, prid k nam 😨 😨 😨
musim napisat mirusch aktualne udaje 😉

pipka
18. feb 2008

ahojte raKETky co nove po vikende? 😕 😵

lenka20
18. feb 2008

ahoj pipinka 🙂 🙂 ty sa pochval, brusko rastie ako dive,vsak 😉 ja mam novu len mrsku a prve 3 zazracne pirule v brusku 😵

pipka
18. feb 2008

lenulik ajoooj, no rastie rastie, ale pomalinky, ja uz by som chcela aby bolo aj vacsie, sa uz tak trasiem, aby som mohla konecne naplno nosit vselijake tehuveci 😀
ale podrastlo trosku, musim pofotit 😉

tak to uz ti teraz ujde ako nic, uvidis, a zrazu budes mat miesto pilul v brusku babo 😎

nelynka
18. feb 2008

ahojte babulky, tak ako sa tu dneska mame?? 😎

takyna
18. feb 2008

Ahoj nely ako

nelynka
18. feb 2008

vpohode celkom..ale tej mojej mrche dobre sibka 😀 😀

takyna
18. feb 2008

šibe nám šibe, aj mne asi to je tou velkou nocou, blížiacou sa chichichic

nelynka
18. feb 2008

asi hej 😀 predvcerom som mala taku silnu ze som myslela ze vykrvacam a dneska uz nic, to asi ten vcerajsi adrenalin 😀