IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

savia
22. feb 2008

lauri, uz nie, uz to nechavam tak, uvidime...Test by ma viac rozhodil...

zulka29
autor
22. feb 2008

Ahojte 🙂
Savia, držím palčeky a spolieham sa na teba, že tu dnes rozbehneš poriadnu tehu vlnu tfuj, tfuj.. 😵

savia
22. feb 2008

Zulka dakujem, ale ja to asi nebudem 😒

pointka
22. feb 2008

savia, urcite zacnes tu vlnu 🙂
gabika, ano este ty si moje druhe svetielko 🙂

pointka
22. feb 2008

jujka a ty naskocis na tu vlnu, teda si uz naskocila, neboj, bude to dobre

zabkaevka
22. feb 2008

ahoj juja. neviem čo je to PT, tak asi sme to nemali 🙂 v plnom prúde beriem ten estrimax a v utorok sa mám ísť "ukázať" Dr. Dúfam, že po tom to pôjde rýchlo. Ale neviem ešte sa rozhodnúť, čo to skúsiť s 3 emryijkami alebo len s dvoma. Asi sa poradím s Dr. aj keď on veľa toho nepovie.
No áno mohla by niektorá naštartovať vlnu tehu 🙂 alebo čakáte na mňa 🙂 ja sa dobrovoľne hlásim na to 🙂 🙂
Pekný dníííííííík

juja
22. feb 2008

pointka zatiaľ sa nevzdávam 😉

pointka
22. feb 2008

juja to JE DOBRE! podla mna ta ten krpec chce poriadne vyskusat 🙂

pointka
22. feb 2008

zabka, ja som sa mojej dokiny pytala, ci si dam vlozit tri, on a to razne odmietla s tym, ze som este mlada, tri su riskantne. inak mam PCO a 30 r. neviem, kolko mas ty.
Inak baby, dnes nebudu ziadne zle spravy, lebo uz zacina jar 🙂
dnes v BA je 10 stupnov rano, taky jarny dazdik a uplne jarny vzduch 🙂 to je parada

lenka20
22. feb 2008

savia taj thuj thuj nech sa tu o 14-tej zjavia // 🙂
zabkaevka - v heliose sa zmrazuju embrijka po 1 takze aj rozmrazovat ich budu po 1 ak budeme chciet. v ostatnych centrach usudzujem podla toho co baby pisali, ze su embrijka po 2, niekde dokonca po 3 - ja by som skusila tie dve a ak sa pekne rozmrazia tak si to 1 este nechat na surodenca 😉 ale ved to je jedno, hlavne nech sa uchyti aspon 1, vsak 😉 no ale ty musis vediet ci mas predpoklady na donosenie dvojiciek prip.trojiciek ak by sa uchytili vsetky - mne napr.v heliose nechcu vkladat ani 2 naraz, lebo dvojky nemam sancu donosit - aspon na prvykrat nie, mozno ked budem druhykrat tehula tak sa podari...som totiz krpata a mam uzku panvu a manzela dvojmetroveho a ak sa babo rozhodne byt velke po nom tak budem rada ak sa aspon 1 do mna zmesti 😀
inak babule - uz je to otrepane ale ja mam dnes zas migrenu a brusko boliiiiii 😠 ak to takto pojde dalej tak neviem...

pointka
22. feb 2008

lenka to je krasne, ako si to s tymi babatkami definovala 🙂
inak mam kamosku, tiez bola na IVF aj KET a nakoniec otehotnela prirodzene, ona je tiez krpata, utla, chlapa ma vysokeho a veeelkeho a ma strasne silne geny, cize ked bola tehotna a ma syna, tak to lekarka bola tiez v obavach ci to zvladne 🙂 a zvladla, ale tiez asi dve by boli problem.

zuzla80
22. feb 2008

Ahooojte raketky
SAVIA - v prvom rade, veeeeeeeľmi ti držím dnes palčeky ani si nevieš predstaviť ako.

Ďakujem vám za povzbudzujúce slová, a tak ako vám písala lenka náš drobček to vzdal. Aj HCG kleslo a na utz už nebolo nič vidieť. Začala som špiniť a vo štvrtok sa úplne spustila mrcha-sviňucha. Tak už som vedela, že to nieje dobré. Ostala som v stredu radšej doma ale ani to nepomohlo. Ale čo už život ide ďalej a my sa len tak ľahko nevzdáme aj napriek tomu, že sme o 10rokov starší po toľkých stresoch.

Jujka mojko, až teraz som si prečítala, čo sa vám prihodilo. Ja tomu nemôžem uveriť. Veľmi som tomu verila, že aspoň vy to dotiahnete do úspešného konca. Včera som vás vyčkávala v Helíku a vy nikde. Aj mužík sa ma na vás pýtal 😉 Jujka ostáva nám len veriť, že to na budúce dopadne omnoho lepšie.
Inak aj ja mám brutálne bolesti v bruchu až kŕče a začalo to včera keď som sa rozkrvacala. Krajko ma na to upozorňoval, že budem mať silnú mrchu.

Škoda, že to takto dopadlo, ale verím, že Marec/Apríl a Máj a aj zvyšok roka to istí, a že vy ostatné babenky nám budete príkladom, že aj KETy vychádzajú. Veľmi vám to prajem, ani neviete ako. A som vám neskutočne vďačná za vašu podporu CMUKY.

My pôjdeme do ďalšieho IVFka asi v Máj/Jún. Dáme si teraz pauzičku, lebo tých stresov bolo až moc a niekedy v apríly dohodneme pohovor.

tanitta
22. feb 2008

Ahojky...babulky...
Zuzla...aj ked sa stalo co sa stalo...som rada ze ta to posuva vpred 😉 ... cmuk...

savia
22. feb 2008

Zuzlinka, mojko,
ani nevies, ako mi je luto, ze to takto dopadlo,verila som, ze tentokrat je to 100%-ne.Fakt neviem, kedy sa to stastie unavi a konecne si sadne aj na nas 😒 Mas pravdu, trochu si oddychni ,pride leto, bude teplucko, hadam bude lepsie. 😉

savia
22. feb 2008

Boze, ja mam dnes depkuuuuu

pointka
22. feb 2008

savia nemaaaaj, ty budes druha po juje 🙂

lenka20
22. feb 2008

savia - depka sa povoluje ale len do druhej, potom chceme jednu stastnu prestastnu saviu s // 😵

zuzlicek - moja, je mi to strasne luto... 😢 😢 ale ako som ti uz vcera pisala - dostala si sa o krok dopredu a jarno/letne IVF uz musi dopadnut na krasne tehulkovanie.. pooddychujte, porelaxujte, nechajte nervy troska oddychnut... ak mi nevyjde KET tak mozno budeme stimulkovat spolu potom.... ale dufam, ze dovtedy tu budes s nami 😵

pointka ahoj - veru, je to tak 😉 ale zase mam znamu, ktora je mala ako ja, muza ma obrovskeho a ked sa im narodil maly mal sotva 1kg a doteraz je to len taky chrustik - ani vysoky a chudy ako palicka, pravy opak otca...

mysiatko
22. feb 2008

savia drzim prsty silno silno nech to vyjde a zrobis nam vsetkym ale najma sebe naladicku...do ktoreho centra v Ke chodis?

zabkaevka
22. feb 2008

kočkyyyyy preliala som minerálku, tak dúfam, že to znamená krstiny 🙂 u mňa ešte nie, keďže nemáme ešte "zahniezdené" bábo, tak to posúvam pre teba savia 🙂 aj ja mrknem sem, dúfam, že bude len pozitívna správa. Inak aj mna dnes chytá depka, a to sa mi často nestáva. No už mnoho kočiek okolo mňa sú tehu, alebo už majú bábo a ja nič ☹ 😢 Ale hore hlavu, bojujme 🙂
Pointka, aj ja mám 30 r. ale celkom som vysoká takže aj trojčky zvládnem, síce chudá som, no to priberiem počas tehu 🙂 ale jasné, že by som bola šťastná ak by aj jedno embryjko sa ujalo 🙂 to by som bola taáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááák šťastná 🙂 Pekný dník kočky.

pipka
22. feb 2008

zuzlik, tak to ma veelmi mrziii, taaak som verila, ze sa nakoniec zjavis s pozitivnou spravou ako prekvapko 😔 , no nic...oddych a do dalsieho boja 😉

zabkaaa, ale to by si mala preliat alkohol 😒 ulej ze si rychlo frtana 😀 😀 😀 a budes mat aj dvojcata 😵

pipka
22. feb 2008

savia DEPKOVAT ZAKAZANE !!! 😠 😀 😀
uvidis, ze budu dve//, drzim palceky 😉

mapa73
22. feb 2008

Ahojte, Zuzlík, Jujka je mi to veľmi ľúúúto ☹ , ale nebojte na jar to už dopadne dobre. My sa tiež chystáme na 2IVF máj-jún. Takže sa možno v Helíku stretneme 🙂

filippa
22. feb 2008

Ahojte, ja som sa tu uz davno neobjavila, chcela som Vam pozdravit a priliat trochu nadeje 😉 Ja som absolvovala v decembri neuspesne IVF, rozhodli sme sa ze hned ako to bude mozne pojdeme na KET, a uz sme mali aj zabezpecene 1 KET, hned ako mala prist druha mrcha po IVF, ale ta uz neprisla 😵 pred par dnami sa nam na teste objavili krasne dve silne //, podarilo sa nam to prirodzene, ked sme uz nedufali ze to vobec vyjde nejakym sposobom, preto vsetkym Vam snazilkam a IVF a ra-KET -kam drzim palce aby aj Vam to coskoro vyslo, hlavne neprestavajte dufat a snazilkovat 😀 😀

pointka
22. feb 2008

filippa a nechodila si ty do iscare?
lebo mi dr v januari vravela, ze mala pacientku, co po IVF cakala na KET a medzitym otehotnela prirodzene 🙂

filippa
22. feb 2008

ahoj pointka, nie, ja byvam v zahranici 😉 urcite nas je viac ktorym to takto vyslo 😉

gabika24
22. feb 2008

zuzlik, je mi to strasne luto 😢 velmi som drzala palce.

savia, drzkaj sa..., ziadne depky, este nie je nic stratene.

juja, skoda, ze si nevedela tu hodnotu, pripadne nesla fakt radsej do Heliku, tam by ti to boli povedali asi hned, kedze by mohli porovnat. lebo hodnoty by klesali tak ako pri zuzle.
neviem, kedy sa hodnoty stracaju, mne aj pri mimomaternicovom tehu stupali skoro ako pri normalnom, tak ma "natahovali" 3 tyzdne, cakali, ze sa niekde drobec objavi, kedze boli tak velmi vysoke hodnoty. aj som potom krvacala a hodnoty isli hore... no a ked uz bolo tak, tak - operovali (ale to uz ma nechceli samu pustit ani na WC - inac bola som az v 7-8 tt, este, ze sa nic nestalo, ale mali ste vidiet ten poplach).

dionova, 7 vajek je super, tak nech to vsetko dopadne tak ako ma.
pointka, vsetko bude ok.
raketky, drzkajte sa vsetky (aj so mnou 😀 )

pointka
22. feb 2008

filippa, tak to ano 🙂 asi po tom iVF sa vela babam nastartuju vajecniky a cely ten metabolizmus 🙂

takyna
22. feb 2008

Ahojte ra--KETAČKY, savia držím palce pre úspešné tehu

nelynka
22. feb 2008

ahojte babulky, konecne domka na koniku 😀
ozaj, ako casto sa chodi na UZV pred KETom? a kedy prvykrat??

lauritka
22. feb 2008

filippa to je nadherna spravicka..napis potom mirusch IP aby ta dala do tabulky...podarilo sa aj erike..to iste ..po IVF otehotnela prirodzene 😉 ...no ja som tiez daleko od toho nebola 😉