IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

lenka20
5. mar 2008

diorka slubujem, ze s vami vsetkymi pockam na vase // - dufam, ze aj tych svojich sa dockam 😉 😵

lenka20
5. mar 2008

pipiiiii, tak kde siiiiiiii 🙂

pipka
5. mar 2008

tu soooom, uz ta hladam po vsetkych temach 😀

pipka
5. mar 2008

ajojte raKETky, tak mame za sebou 3D, no bolo to kraaasne, ako motivaciu mam babo v albume 😀
veeelmi vam to vsetkym prajem 😉

lenulik, kde siiiiiiiii? 😕 😀

lenka20
5. mar 2008

ha 😀 ja som zase tuuuuuuuuuu 😀

pipka
5. mar 2008

boooze nahaname sa po celom koniku 😀 😀 😀

lenka20
5. mar 2008

tu sooooom pipinka 😀 dobre, uz staci, este sa zadychas - musis sa setrit 😉 pipik - ides uz do prace alebo zostavas doma?

ellianka
5. mar 2008

leni, ja som na tom podobne ako ty. nepoznám nikoho z okolia, kto prežíva podobné strasti a radosti ako ja teraz. vlastne už poznám 🙂 a je to naozaj veľmi fajn.
väčšina mojej blízkej rodiny o tom ani netuší a v práci? to už ani nehovorím.

pipka
5. mar 2008

dohodla som sa s dokim, ze od pondelka idem do robky a keby naaahodou nieco, tak okamzite ostavam doma bars az do konca tehu, on je velmi zlaty, staci vraj naznak, ze sa mi nebude chciet vstavat a mam radsej zostat doma 😉
aj obvodacku mam taku, ze kedykolvek mozem ostat doma, tak uvidim, ale aj tak robim max. do konca maja, potom mam dovolenku a nastup na MD 🙂

lenka20
5. mar 2008

o mne to vedia svokrovci a moje dve kolegyne a sef v praci... a moja lekarka obvodacka a sestricky..a ktovie kto este, ale je mi to jedno uz teraz...

pipka
5. mar 2008

lenik a ty zostanes doma? 😕

ellianka
5. mar 2008

ja mám čas rodiny silne nábožensky veriacu a neviem ako by sa k tejto veci postavila, no podľa rečí asi nie moc pozitívne 😒 podobne je na tom aj šéfka v práci 🙂 to mám ale šťastie

ellianka
5. mar 2008

mám však úžasného manžela, rodičov a súrodencov...a čo viac mi k šťastiu treba...už len to malé bábko 😵

lenka20
5. mar 2008

pipka ja tentokrat zostanem doma len 4 dni a potom fujazdim do prace - uz by som nezvladla tie nervy doma, skusila som dvakrat a dakujem, neprosim, dufam, ze v praci mi tie dni do testu ubehnu rychlejsie a vies, ja sedim v kancli za pocitacom takze ziadna namaha nehrozi a doma sa manzel slubil ze bude upratovat atd....ked budem naozaj tehu tak to je o inom, to asi pojdem hned na rizikove a zostanem doma, a mozno nie, uvidim ako sa budem citit 😉
elianka aj my sme veriaci katolici aj moja svokra je totalna fanaticka ale toto berieme akosi inak, neviem, mozno by sa aj tvoja rodina postavila za vas, ja som si tiez myslela, ze svokra bude proti ale berie to uplne super, drzia nam vsetci palce a je to fajn pocit.. ale vsetko ma svoj cas, aj na takyto rozhovor treba vhodnu prilezitost, o nasom prvom IVF nevedela ani ziva dusa 😉 kedysi sme to preberali v IVF-nadej......moj nazor z hladiska veriaceho je ten, ze pokial mienim dat sancu vsetkym embrijkam a vajkam, ktore sa nam podari vypestovat tak predsa nic zle nerobim, a vies - cirkev casom meni nazor na rozne veci - napr.pred par rokmi sa nemohlo spopolnovat a teraz uz sa moze a je dost mozne, ze o 10-20 rokov umele oplodnenie odsuhlasia, lenze ja uz vtedy budem mat patdesiatku na krku a nemienim premarnit svoju sancu 😉
ale kazdopadne - toto je vec vyhradne medzi tebou a tvojim manzelom, pokial ste vy dvaja zajedno tak nie je o com diskutovat 😉 a co, ked sa ti to male zlatko narodi a niekto z rodiny ta nastve tak im to potom povies 😀 😀 to bude goool 😀

lenka20
5. mar 2008

raketky paaaa, ja uz idem do hajan, dobru noc 😵

gabika24
5. mar 2008

ahojte.
leni, ja zajtra volam, ale ET pripada do uvahy v piatok - ale teta chce PK - zabudla som jej povedat, ze je to jedno, nemusia zistit, preco to nevyslo, uz dalsiu stimulku nechceme. ved my uz stastie mame, len sme to moooooooc chceli skusit, ale uz sa nam nechce (ani nebudeme mat momentalne peniazky), museli by sme ako samoplatcovia. zjavne mam uz aj vystaveny organizmus. ak to nevyjde, chceme vsetok cas venovat nasmu pokladu doma 😀

pipka
5. mar 2008

lenik, paaaa
aj ja som po KETku chodila do roboty, hned od druheho dna, az ked som po Vianociach zacala krvacat, tak som sa zlakla a odvtedy som bola domka, ale snad uz je vsetko ok 😉

ajuska212
5. mar 2008

babule neviete ked mi zajtra budu vkladat jedno embrijko aka tam je sanca ze sa uhniezdi???

ellianka
5. mar 2008

😀 😀 😀 leni smejem sa tu o dušu nad záverom tvojho príspevku 😀 😀 😀
veru veru všetko chce svoj čas, ja mám za sebou prvé IVF, vlastne prvé skúsenosti tohto druhu...a na mnohé veci sa teraz pozerám úplne inak 😀 a čo sa týka samotného aktu IVF mám presne taký istý názor ako ty 🙂
dobrú nôcku a sladké sny 😉

ellianka
5. mar 2008

ajuska, musíš veriť, že 100% 🙂

ajuska212
5. mar 2008

takze eli verim na 100% diky za radu 🙂

gabika24
5. mar 2008

ajuska, no predssa 100% 😀 😀 😀

ajuska212
5. mar 2008

gabi diky... aj tebe na 100% moja🙂

ellianka
5. mar 2008

ajuska budem drzat vsetky palce 😀

tanitta
5. mar 2008

ahojky... raketky...nedocitam dozadu co bolo za cely den...a tak na skok iba...
.. no ja som uz doma...dr je hrozne mily a sympos taky druhy MC Gajver 😀 ....obcasne sme si skakali do reci lebo obaja sme chrlili informacie ja o sebe on hned ku mne...🙂...... prebrali sme vsetko co bolo ako bolo.. co ma a nema zmysel v nasom pripade... urobili mi hned HP a UTZ.. mam velmi dobre pocity z celej konzultacie posobilo to na mna vsetko "uvolneno" a zaroven profesionalne... paa ..

ajuska212
5. mar 2008

eli diky diky diky

juja
6. mar 2008

Dobré ránko 🙂

Lenulík tak tfuj, tfuj, tfuj...nech Vám to dnes šťastne dopadne...posielame veľa pozitívnej energie, držíme palčiaky a tehulky Pipka a Dráčik to istia poriadnou dávkou tehu vírusov. 🙂 😉 ....takže dnes sa to podarí a o pár dní sa budete tešiť z prvej fotečky Vášho budúceho bábätka 😵 Veľa šťastia želám 🙂

Všetkým babenkám ktroré sa dnes chystajú na ET a KET držím palce, nech Vám to vyjde 🙂

.....tááááák a dnes sa tu na MK pomaličky, ale isto začína spúšťať ta pravá tehu vlna.... 😵

juja
6. mar 2008

...jo a ešte som zabudla...

Pipka kráááásne fotečky....to je fakt zázrak, keď to vidíš najprv len ako zrniečko na monitore a potom to zrniečko takto krásne "vyklíči" 🙂

Takynka, tak aj ja sa pripájam ku gratulácii a želám Ti všeto len to naj... a splnenie všetkých Tvojich snov a túžob 😉

Tanittka - nooooo tak rozprávaj,.... preháňaj 😀 ....ako to prebiehalo ...chceme detaily ...majú nejakú www. stránku?...cenovo je to porovnateľné s Helíkom, alebo drahšie?...personál?.....a MC Gajver je len Krajko - ten druhý musí mať inú prezývku 😀 😀

tanitta
6. mar 2008

Ahojky...
Jujka... keby to mam porovnat tak kludne mozem povedat ze pristup a spravanie k pacientovy je to nieco ako helik... ja uz nejdem do kalsickeho ivf ale do ivf s minimalnou stimulaciou a tam tie ceny su rozdielne ako klasicke ivf ... napr. keby chcem tam ist do klasickej ivf tak sa mi to neoplati a zaplatim este viac ako keby som chodila do heliku.... ....je to menej narocne aj na cas "odbijem" to cca s 3navstevami aj s dnom et...menje narocne aj na financie...cenu mam zatial pribliznu.. len zalezi od poctu vajok kolko bude tam sa icsi plati za kazde jedno vajicko 1tis....ale vykon je 10tis. + samozrejme cca 1000IU gonalu...paa

tanitta
6. mar 2008

Takynaaa... volala si ???? ... ako?? ozvi sa...