IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

kvetka2
25. apr 2008

ahoj taky, pekný víkend 🙂

katy2
25. apr 2008

babenky, je to negativne 😔 😔 😔 😔 😔
dakujem vam vsetkym za podporu a prajem vam vela stastia.....

tanitta
25. apr 2008

Katy...nebudem ta utesovat ☹ lebo viem ze to zvladnes.. ale ver mi...raz vyjde slniecko a to stastie pride aj k vam... pa ja som verila ze to bude //.. fnuk

ellianka
25. apr 2008

katy 😔 ☹

mapa73
25. apr 2008

katy ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

mirusch
25. apr 2008

Katy 😔 ☹ ☹ ☹ Uf. Ale ked to preboli, tak sup do dalsieho KET zlatusik. Dockate sa, neboj.

ell7
25. apr 2008

Katy, velmi ma to mrzi ☹ , ale nevzdavaj sa raz to vyjst musi!!!

zuzulik
25. apr 2008

:( Katy MS si este nedostala, neviem kedy ju ocakvas, uz si stiahla grafik... ale zdalo sa mi, ze len pred 2 dnami sa Ti zacalo uhniezdovat vajicko a ak to je pravda, tak Hcg musi byt velmi nizke .... ja by som este verila !

lenka2008
25. apr 2008

katy... ☹ nevzdavaj to, strasne ma to mrzi... drz sa

zulka29
autor
25. apr 2008

Katy ☹ vieme ako ti je, drž sa 😔

zuzla80
25. apr 2008

Katy raz to určite výjde. Drž sa a veľa síl do ďalšieho boja, nesmieš to len tak vzdať.

katy2
25. apr 2008

babenky, ja to nevzdavam... dakujem vam za podporu, ste strasne zlate.....
este mame 3 nase mrazaciky a 3 darcovske..... mohlo by nam to vyjst..... kedy mam teraz cakat ms? na obed som vysadila lieky.... do dalsieho KET pojdeme hned, ako to bude mozne - teda v juni alebo v juli.....

fedra
25. apr 2008

katy ☹
mate este mrazacikov na dalsi pokus ?

bianka30
25. apr 2008

katy toto je spravny pristup.. to sa mi paci ze takto bojujes.. si super... treba utriet slzy a pozerat sa dopredu...
velmi drzim palce. neboj ani sa nenazdas a budes nam pisat ako misi ze mas 3 srdiecka... to este len bude potom placu OD RADOSTI, tak sestri tekutiny... 😀 😝 😀

mapa73
25. apr 2008

katy na Ketko môžeš ísť hneď keď dostaneš mrchu. ja som ju dostala zhruba na 3-4 deň.

zulka29
autor
25. apr 2008

Katy, ja som ju dostala v pondelok a tiež v piatok som vysadila Utros....

katy2
25. apr 2008

mapa a netreba cakat jeden cyklus kym sa vyplavia z tela lieky? 😕

mapa73
25. apr 2008

Ja som síce čakala, lebo boli sviatky a nerobili v heliku labáky, ale lekár mi povedal, že sa môže ísť hneď.

katy2
25. apr 2008

tak tam skusim v pondelok zavolat.....

mapa73
25. apr 2008

Katy, to budeš mať najlepšie. Zavolaj si a poraď sa. Všetko závisí od toho ako sa budeš cítiť. 🙂

zuzla80
25. apr 2008

Katy páči sa mi tvoj prístup 😉 Inak Katy mám pocit a pokiaľ si dobre pamätám tak v Splne musíš mať 1mesiac pauzu.

lenka20
25. apr 2008

katuska - je mi to luto.... dufala som, ze to vyjde..fnuk fnuk 😢 😢 ale si sikulka, ak sa na to citis a v splne to dovolia tak skus dalsi ket, musi to vyjst nabuduce 😉 teraz ked si tak pekne nastartovana, hmm 😵 😵 ale uz ci hned teraz alebo o mesiac neskor, to je jedno, hlavne nech tie dialnice pristavia aj k Vasmu domu budem drzat palce moja 😉

kocky ja uz mam aj vysledky z heliosu na protilatky co mi robili minuly tyzden a vraj negativne spermie aj trofoblast, dns som volala s krajkom....
ahoj mapka 🙂 idem este docitat, co ste stihli popisat...

maahuliena
25. apr 2008

katy, moja 😔 ☹
veľa síl do ďalšieho boja.. ty si bojovníčka 😉 a tentokrát to už výjde 😉 🙂
opatruj sa

katy2
25. apr 2008

ja v pondelok idem zrusit PN, lebo dnes moj gyndos robi len do 12,00, tak som ho nestihla a hned zabehnem do SPLNu... myslim, ze aktualny KET bude v juni... ale tu je uz mesiac hore-dole...
lenka, gratulujem k neg. vysledkom

zuzla80
25. apr 2008

Lenka tak to je super, že sú protilátky v poriadku. A ozvali sa ti z Helíku, alebo si volala ty? Ja som sa na to zabudla opýtať 😅

mapa73
25. apr 2008

Leni gratulujem 🙂
Babenky držkajte sa. ja už musím končiť. Idem ešte zaplatiť šeky a šup do nočnej. majte sa krásne

lenka20
25. apr 2008

takynka paaaacko 😵 pohreb si urcite neuzijes ☹ ale oslavu ano, pekne sa uvolni, nech s tebou tie hormony tak nemetaju 😀 ved to pozname, vsak kocky ketacky 😉 a chcelo by to zmenu fota, na tejto si taka smutna, treba daco vesele vymysliet 😉 nech sa bambulky mozu tesit do bruska 😉
kvetka - vyborne si to vymyslela 😀 😀 takze o mesiac... tak tiez pojdes bez kuzelnych ak som dobre pochopila....som zvedava co to so mnou spravi, ci nebude nizka sliznica, pred celym IVF cirkusom som mavala vyskansku, ale ktovie co tie hormony dorobili so mnou, ved poreferujem....
jujka tu uz davno nebola.....o pecke uz ani nehovorim....tanicka tak ako, budu dnes vysledky ci nie, nezabudni sa opytat aj na hodnotu 😵 😉

tanitta
25. apr 2008

Leni.. ja sedkam vonku na terase.. vedla telefon s nachystanym cislom.. a rozmyslam ci mam a ci nemam 😠 ...

lenka20
25. apr 2008

dakujem kocky, aj ked nechapem dost dobre ako to vlastne je... ked v prahe mi vysli silne protilatky proti manzelovym sp. a skoro v norme proti cudzim... a teraz to robili asi len s cudzimi, kedze manzelove neboli k dispozicii.... asi... takze je mi to aj tak nanic, len ak by som chcela otehotniet s niekym inym, co nechcem....ale asponze ten trofoblast sa potvrdil negativne, to som rada...zuzlinka volala som ja len tak zo srandy - necakala som, ze by uz boli, ale milo ma prekvapili, vraj vcera im prisli vysledky, pocitam, ze dnes alebo v pondelok poobede by mi boli volali aj sami...

tanitta
25. apr 2008

baby ste tu este?? volala som.. no na dvojky to nevyzera 😖 .....