IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

dracik1
19. mar 2008

zabka, asi sa nerozmrazlili tak ako mali...ale lekar ta mal informovat....a neboj sa, manzelik ta lubi a urcite to absolvuje odznova...aj ked ked bude mozno trosku frflat...... 🙂

baby, drzim palce este raz a drzte ich aj pipi, prave teraz absolvuje amniocentezu.......

takyna
19. mar 2008

čoby si tam manžela nedostala, veď chce bábo tiež nie? vždy je to zabkaevka o 2-ludoch, nemozu sa chlapi tvarit , že sa ich to netýka, nerieš veci za horúca, veď aj zajtra ako sa vraví je deň, určite ti to dobre dopadne

kika312
19. mar 2008

Zabavenka... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ....skoda.Ale nevzdavaj to.Ja mam este mrazacikov,ale keby som nemala a ak budem potrebovat tak podstupim este 2.IVF .Uz som sa rozhodla.Tu na MK dostavam silu bojovat.A manzel trpi pri tom vsetkom najmenej,tak nevidim dovod preco by to mal vzdat.

zuzla80
19. mar 2008

Zabka aj mne napríklad museli rozmrazovať 4embryjka a len 2 z toho boli schopné na transfer. Inak presne toto neznášam na niektorých lekárov, sú ticho ako vši pod chrastov 😠 Do ktorého centra chodíš? A ak sa smiem opýtať, na ktoré v poradí IVFko by ste išli?

mirusch
19. mar 2008

Zabkaevka, tak to by ma porazilo, asi by som im tam urobila menší cirkus, že neinformujú. také veci sa dajú pochopiť, ale povedať ti to mali!!!! 😠 😠 Tak pekne rozhovor s drahým, ale daj si najprv pár dní pohov... a hor sa do toho znova a tentokrát sa budeš pýtať na všetko a nech sa opovážia ti niečo nepovedať. Inak, mne keby zložil telefón ako tebe, tak tam volám okamžite znova, platíš ako blbec a oni s tebou takto. No nič. Vyplač sa a pome znova!!!

Babenky, čo ste testovali, tak ako????

juja
19. mar 2008

Zuzlík ahoj moja 🙂 ako sa mi máš? ...ja tak striedavo oblačno, depkovo a tak... 😝 ....ALE!!!! ...ale dnes čakám len pozitívne tehu výsledky, tak dúfam, že aj nálada bude hneď lepšia 😵 Inak z tých úžasných liekov čo teraz papám by som len spala... som oťapená ako mucha...nič sa mi nechce...brucho ma bolí a mrcha nikde, som zvedavá kedy sa jej uráči....ty si už odvtedy mala mrchu? ...lebo ja nie, len vtredy keď mi embryško odišlo a odvtedy nič a to som mala termín už dávno...teraz čakám na 10 deň t. j. v sobotu by som podľa pána doktora mala dostať... Takže tak.... a pozdravujeme manželíka 🙂

taky už vieš na aké číslo máš volať? ....normálne na recepciu....Držím palce, tfuj , tfuj, tfuj 😉

zuzla80
19. mar 2008

Ahoooooj Jujička, aj my pozdravujeme teba aj mangelíka 😀 😉
Ja sa mám tiež tak striedavo, niekedy na mňa dôjde depka, že keby sa to bolo vtedy podarilo, kde by sme už boli, ale čo už, dúfam, že sa to raz podarí. No a samozrejme, že veríme dnes v pozitívne správičky, veď by sme si to nielen my raketky ale aj Helík zaslúžili 😉
Ak si pamätáš, tak som minule písala, že som začala užívať Metformin, ale bolo mi z neho strašne zle, tak som ho radšej vysadila. No a o pár dni (ne)čakám mrchu, a je to prvá po tom.... Pomaly sa začíname tešiť na ďalší pokus, na budúci piatok by sme mali ísť do Helíku kvôli žiadosti a potom sa rozhodneme kedy do toho skočíme.

Tak čo babky, ešte asi nie sú výsledky čo?

juja
19. mar 2008

zuzlík áno čítala som o tom Metformine...no už sme asi tak prepchaté liekmi, že telo už nevládze...trošku si oddýchneme ale musíme ísť ďalej 😉 Ja vôbec neviem kedy budem najližšie KETovať, uvidím čo mi povie doktor cca o mesiac. 😖 podľa výsledkov 😝

Kočky čakáme na výsledky........

mirusch
19. mar 2008

Práve písali baby, že až o tretej budú volať!

annaanna
19. mar 2008

čaute kočendy, tak ako dnes? je tu dakto? a čo novinky?

juja
19. mar 2008

Zuzlík a máš krááásnu fotečku s bábätkom 😵 😵

annaanna
19. mar 2008

čauko mirusch... no nepoznám tie babenky, ale držím im palčoky a nech to tu vírusííí TTTTTTTTTTT

zuzla80
19. mar 2008

To je mojej kámošky, som skúšala ako mi pristane 😀 Iank to bábätko na fotke má už 1rôčik 🙂

juja
19. mar 2008

No jasné, že ti pristane 😵 ...a budúci rok si takto zapózuješ s vlastným 😉 😵

zuzla80
19. mar 2008

ODKAZ OD LENKY: JE TO POZITIVNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

juja
19. mar 2008

Baby tehu vlna sa valíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí íLenka je tehotnááááááááááááááááááááááááááááá 😵 😵 😵 😵

mirusch
19. mar 2008

Jéééééééééj, gratulujem Lenka!!!!! 😵 😵

Baby, aj Taky je tehu!!!

mirusch
19. mar 2008

Bože, až sa mi plakať chce... 😅 od radosti!

zuzla80
19. mar 2008

Leni, Taky z celého srdiečka GRATULUJEEEEEEEEM a teraz si musíte dávať na seba riadny pozor, dobre?

Gabika akooooo? Do tretice všetko dobre, dúfame 😉

juja
19. mar 2008

Mirusch ja už revem tak sa kľudne pridaj....

gabika24
19. mar 2008

baby. nielen lenka, taky ale aj ja. 😀 😀 😀

mirusch
19. mar 2008

Juja, bože, len aby im to vydržalo šťastlivo 😵

zuzla80
19. mar 2008

Mirush aj ja mám slzy na krajíčku, len nemôžem plakať lebo som v práci, Bože baby ja sa z vás tak veľmi teším. Zaslúžite si to 🤐 😵

lumah
19. mar 2008

lenka aj tebe gratulujem 😀
drácik si tu? Môžem niečo do pošty?

katy2
19. mar 2008

Babenky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
nemam slov........... strasne sa tesim................ je jar, novy zivot............... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
gratulujem..........

zuzla80
19. mar 2008

Gabika to je supeeeeeeer. GRATULUJEEEEEEEEEEEEEm do tretice 😀

mirusch
19. mar 2008

Gabika 😵 😵 😵 Ja som to vedela, že tu musím sedieť a čakať!!!! Fakt slzím ...

kvetka2
19. mar 2008

lenka + taky strááášne moc gratulujem 🙂 🙂 , tak sme sa dočkali, ja sa tak teším, dajte si na seba velký pozor, nech všetko dobre dopadne. Konečne ide aj heliosácka vlna 😉 😉 😉

zulka29
autor
19. mar 2008

😀 Baby, blahoželáááám, to je supeeeeer, teším sa, veľmi, veľmi 😵
čarodejka Zulka to dnes cítila 😀 😀

kvetka2
19. mar 2008

gabika, lenka , taky to je super. takže teraz už vieme, že babatka nenosí bocian ale jozef 😀