IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

takyna
26. mar 2008

mahul, ja dúfam, že áno, veď keď nám nejde o život nejde o nič, si domka už?

maahuliena
26. mar 2008

taky, všetko má svoju príčinu, prečo sa to deje ... takto to má byť... a koniec bude určite ten najlepší, kedže na to dobré sa dlho čaká 😉 a my sme už skoro v cieli 😉

maahuliena
26. mar 2008

taky, tak, tak, ked nejde o život, nejde v podstate o nič, aj ked vlastne o ten "život" ide 😒
som v blave, som aj kaderníčku stihla 🙂 večer idem do robotky, ale už sa aj teším k tým našim deťúrencom 😉
takynka a ty si teraz v práci? 😕 no dúfam, že nie...

gabika24
26. mar 2008

ahojte babulky.
tak ja poslusne hlasim, ze mi v maternici videli 2 babuliatka 😀 😀 😀
taky, aj ty budes mat po ket take, uvidis... 😉 - viem, ze si bojovnicka, tak len drzim palce do dalsieho boja. my velmi dobre vieme, co to je, nastastie teraz to vyslo - nemali sme mrazaciky.
10. 4. ideme na sono, malo by uz byt vidno srdiecko (teda dve....)...
inac to jedno bolo schovane za druhym, uz mi doktorka povedala, ze jedno, ze sak staci 😉 , potom jej to nedalo, ze to este raz pozrie. a zrazu aj druhe...
tak drzkajte palce, nech je vsetko dalej ok... niekto musi tu tehu vlnu, co zacala, udrzat, aby ste mohli potom naskocit... 🙂

takyna
26. mar 2008

som v práci, dá sa kolegyne ma rozptilujú

maahuliena
26. mar 2008

gabika gratulacia 😉 nech sa drobci držkajú 😉 a nech sa im v brušku dobre býva tých 9mesiačikov 🙂 😵

taky, no asi je to aj lepšie ked si v robote 😉

gabika24
26. mar 2008

dakujem maahulienka...
idem si pospat, nejako sa mi drieme. aj moj maly milacik sa nejako klati, tak si pospime spolu 😉

juja
26. mar 2008

tak kočky už som späť.... roboty jak na kostole 😀

Takynka neboj nič, Gabika tu bude pekne udržiavať tehu vlnu a my keď budeme pripravené fyzicky aj psychicky...(schudneme tých pár kilečiek, čo sa na nás nalepili 😀 )....tak si potom len pohodlne naskočíme a je to! 😉 Teraz bolo kopec zhodnu v práci a aj keď si to nepripúšťame, cítime sa OK, tak jednoducho sa neoklameme.....

Gabika tebe moooc gratulujem, len sa pekne ofukuj a opatruj babuliatka nech máte pod vianočným stromčekom krásne dva darčeky 😵

juja
26. mar 2008

Taky ozaj, mám otázku úplne od veci 😀 nevieš mi poradiť daňovník uplatňuje výdavky % je potrebné k DP-B priložiť aj výkaz o príjmoch a výdavkoch ako aj výkaz o majetku a záväzkoch? Ja si myslím, že nie.

takyna
26. mar 2008

Ahoj jujka, ak používa paušál 40% nie je povinný dať výkaz o príjmoch a výdajoch a majetku a závazkoch 😵

juja
26. mar 2008

On má 60% paušál....ďakujem, si poklad 😵

takyna
26. mar 2008

nemáš za čo, aj nabudúce rada poradím 🙂

katy2
26. mar 2008

Ahojte!
taky, to mi je luto 😔 ale mas mrazaciky, tak to vyjde nabuduce 😵
ja uz zacinam spinit 😵 😵 😵 zatial slabo ale je to uz predzvest ms... do dvoch dni pride ako na koni a mozeme sa chystat na KET.... 🙂

takyna
26. mar 2008

babenky idem domov, katy , jujka a ostatné ďakujem vám, katy drž sa , pekný deň 🙂

takyna
26. mar 2008

...a ešte jedno si neodpustím, síce nám to s Lenkou nevyšlo nateraz , ale sme vás všetky ostatné navnadili na tehu vlnu.......pá

pipka
26. mar 2008

gabika, gratulujem k dvom fazulkam 🙂 🙂

tanitta
26. mar 2008

Kocky.. no co narobime:(...ste predsa nejake bojovnicky.. 😉 ...

zulka29
autor
26. mar 2008

Taky, ach jaj ☹ 😔 drž sa moja...

Gabika, blahoželám 😵

gabika24
26. mar 2008

zulka, pipka a všetky - ďakujem... 😀 😀 😀 😀 , držte palčeky aj ďalej... 🙂
ja vám držím stále 🙂

gretka1
26. mar 2008

Gabika blahoželám k dvom srdiečkam!
Nádhera! Veľmi ti to prajem! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

gabika24
27. mar 2008

dobré ránko rakeťáčky 😀
nejako nemôžem spať, tak som hore už od 04.00hod. urobila som si niečo do roboty (dnes som bola veľmi tvorivá 😀 -veď čo s voľným časom, keď všetci doma ešte spia 😉 ), tak im to pošlem mailom... ostala som ďalej PN.
ahoj gretka1. tak ty začínaš v apríli? tak to sa potom pridáš k tehu vlne, ktorú riadne rozbehnú babule čakateľky a stimulanky... 🙂
asi idem ešte zaliezť do postele - po tom mojom pracovnom výkone... 😀
všetkým pekný deň 😵

lenka20
27. mar 2008

ahojte raketky - len vas rychlo zdravim, gabika - gratulujem k dvom babuliatkam, to bude deti ako smeti 😀 😀 som rada, ze aspon jedna z nas je na tom dobre, tak si ich pekne opatruj a na Vianoce uz budete piati 😉 😵
zulicek kedy mas kontrolu 😕 😕

zulka29
autor
27. mar 2008

Ahojte 🙂 Leni, v pondelok som 13DC a idem na kontrolu.
1. Apríla by mohol byť transfer, haha 😀

dyta
27. mar 2008

ahojte 🙂
gabika, super, držím palce 😅 😅 😅
ja čakam na mrchu a potom by som sa mala začať pripravovať na KETko 😉
zlatícka, viete mi povedať ako prebieha príprava?... bude sa aj pichať, alebo len lieky??? 😕

lenka20
27. mar 2008

dytuska len lieky - kazde CAR ma nejake ine, ale od zaciatku mrchy to bude nieco estrogenove a potom zhruba od polky cyklu pridas utrogestan a to vsetko budes uzivat az do testovania....potom ti povedia ako dalej...bude to o dost jednoduchsie - aj liekovo, aj casovo, aj financne - drzim palce, naskoc na gabikinu tehuvlnu 😉
zulicek - moja, uz sa ti to blizi, 😀 😀 😀 1.april je super den na transfer 😀 😀
niekto sa ma vcera pytal kolko mame este snehuliakov - este 3 su v mrazaku, jedno jednotkove a dve dvojkove....tak neviem, snad este aspon na 1 pokus vyda...

dyta
27. mar 2008

lenka, super, si ma potešila 🙂 🙂
tie injekcie som dosť zle znášala- tak lieky budú pohoda, ja som mala hyperstim.syndrom, tak musím čakať celý cyklus a potom idem na KETko. to vyzera na koniec apríla... ☹
to čakanie je najhoršie

lenka20
27. mar 2008

dytus - moc sa netes, tie estrogenove tabletky su taka mala casovana bomba 😀 😀 budes mat naladicky a nervy a mozno aj bolesti hlavy a troska zo zaciatku asi aj podbrusko budes citit.....ked sa k tomu potom prida utrogestan tak sa to zvykne dat do poriadku, ale priprav manzela na krusne chvile 😀 😀
ze koniec aprila - to nevadi, radsej nech sa ti da telo zase do poriadku, hormony su urcite rozhadzane, lepsie troska pockat podla mna aj ked niektori vravia, ze prave cim skor na KET... u mna neplati, dala som si dalsi cyklus po IVF skontrolovat sukromne HP a bolo to poriadne rozhadzane....v takom stave tehu nehrozi...

ellianka
27. mar 2008

ahojte žienky 🙂

zulka29
autor
27. mar 2008

Ináč ja tentokrát znášam estrofem celkom fajn 🙂 akúrat sa mi zvýšil apetít....sexikový 😀 😀 takže polovička sa zatiaľ nesťažuje na "krusne chvíle"

zulka29
autor
27. mar 2008

Ahoj Elianka, ako si vlastne dopadla? 😕