IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

katy2
21. apr 2008

kiki, ahoj, citim sa stale ako na ms.... vcera som mala aj krce.... Bt ostala na mrtvom bode... stale sa kontrolujem, ci nespinim.... a to este cakat do piatku....
a ty ako? mas nejake priznaky? 🙂

zulka29
autor
21. apr 2008

Caute dievky, chcela som s konom prestat, ale bolo mi mi za vami smutno, tak aspon obcas nakuknem ako sa vam dari...
Ja som sa dnes ráno tiež s mojim povadila, dostala som MS...takže sme na tom akosi rovnako 🙂
Inac zvladam neuspech tentokrat naozaj zle ☹ necakala som že ma to až tak položí... 😖 ...no nič, musím porozmýšlať ako sa pozbieram, aj tá mrcha ma ešte viac rozcitlivuje 😠 .

Katy, Kika, držím vám silno palčeky, nech sa konečne prepolomia tie KETkove nezdary 😉

katy2
21. apr 2008

zulka, ahoj, to je pekne od teba, ze si nas prisla pozriet...
prajem ti strasne vela sily...... ale ty to zvladnes..... preboli to a pojdes dalej.... uvidis, vsetko sa na dobre obrati.... kedy, to si nikto netrufa povedat, ale musi to raz vyjst... zasluzite si to..... 😉

kikina666
21. apr 2008

no zatial ziadne , iba ma palia prsia a mam ich take naliate, mam niekedy taky pocit, akoby mi v bruchu nieco zavadzalo, ale ten isty pocit som mala ked som zacala stimulovat na IVF, ze ma tam vsetko tlacilo, ja mam dnes 27.den cyklu .. takze nic moc, uvidime, teraz je to v rukach snehuliacika, takze nic neurobim, vysledok nemozem nijako ovplyvnit a vcera som sa tak dobre rozculila, ze som si aj poplakala,

kikina666
21. apr 2008

a este mam nieco pozitivne schudla som kilo 🙂

takyna
21. apr 2008

Babenky, takže mrcha sa rozbieha 🙂 , ide to ok, už som pokojnejšia 😵 , ako ste brali estrogén????možem si ho dať aj teraz okolo 10?????? poradte díkes 😵

katy2
21. apr 2008

taky, gratulujem k ms 🙂 mozes si dat estro aj teraz, aj ja som si ho prvy den dala neskor....
mne zacinaju zasa krce ako pri ms 😠

ellianka
21. apr 2008

Ahojček dievčence 🙂
Taky blahoželám k MS 😉 a dúfam, že sa čoskoro pripojím ale pocity na MS už mám 3dni a stále nič 😝

takyna
21. apr 2008

ok už ho mám v sebe 🙂

takyna
21. apr 2008

baby ste milunké, ja budem o chvílku kúzelná, od dnes oficiálna KETačka 😵 🙂 😵

ellianka
21. apr 2008

katy, ak by som ale MS dostala až večer, estro si mám dať až ráno?

katy2
21. apr 2008

elli, staci rano, ja som zacinala az 2DC.... To staci....
tak sa raketky rozrastaju 🙂 dufam, ze uz konecne prelomime tu smolu.....

ellianka
21. apr 2008

katy dík 😉

takyna
21. apr 2008

eli, dnes ráno som začala, riadne krvácať, a od dnes ho beriem 🙂

dyta
21. apr 2008

tak nás tu je viac, čo sa chystáme na KET-ko 🙂 🙂
to je dobre, že nebudem sama s obavami 🙂

lenka20
21. apr 2008

zulinka ahoj, no to snad nie, nemozes ma opustit ☹ ☹ ☹ nestaci ze pecka je ktoviekde 😢 😢 musis to tu s nami potiahnut dalej zulicek, aj s konom aj s kobylami 😀
je to na figu, ze nam to nevychadza, este aj mrcha do toho, tak sa nemozme divit, ze sme take....ani ti nasi chlopi... zulik - prejde to a budes zase vesela kopka 😉 len teraz kym to preboli.......ja si myslim, ze do jesene to isto nevydrzis a pojdes na pokus c.2 uz coskoro 😉 a nemoze ta polozit ket, kukni sa na to takto - boli to zmrzlinky, este k tomu bez PK, takze nie je jasne ci by vobec boli PK prezili.....takze to vlastne nic takeho neznamena a s cerstvuckymi to ide vzdy lepsie, tak ak bude pokus 2 taky isty co sa tyka urody, tak to tehu vyjde....a teraz ked uz vsetko vies co a ako to bezi, tak si to vies pekne zaplanovat do leta aby si popri tom stihla aj dovolenku a oddych a take ine veci.....co ty na to zlatko 😉 znie to celkom dobre 😉 mozno nam konecne vyjde aj spolocny termin, hmmm 😉
takynka tak hura do toho - zltu pirulu si kludne daj aj teraz, kym beries jednu tak je to jedno, potom ked budes uzivat dve tak si davaj jednu rano jednu vecer.
katy klidek, aj ja som mala strasne MS bolesti....hadam ta mrcha necha na pokoji 😉

ellianka
21. apr 2008

taky ja cítim taký tlak ale myslím, že to príde až tak večer ako to zvyčajne u mňa býva ale pre istotu som stále v plnej poľnej 😉

zulka29
autor
21. apr 2008

Lenik, si zlatá, dakujem 😵 , uvidím čo bude...zavolala som teraz do GF a dali mi termín až o mesiac, takže ak by som aj chcela, kým sa to všetko vybaví bude po lete... 🤐

Taky, ahoj KETacka, držím palčeky a pekvné nervičky 😉

lenka20
21. apr 2008

babulky s tymi kuzelnymi to nie je az take tragicke, su len na rast sliznice, ja som 2x zabudla uzit a nic sa nestalo, pokial nemavate problemy so sliznicou tak by sa teoreticky nemuseli brat vobec, takze ziadny stres 😉 eli - tak aj ty uz cakas madam, tusim je nas tu akosi moc adeptiek na mrchu a poniektore uz su mrchave 😀 😀
ja cakam dnes vecer, lebo mi zacal taky farebny vytok, zatial skor hnedasty ale tusim sa to rozbehne......dufam, ze ma nezastihne v praci, mavam totiz ukrutne bolesti a nemam so sebou zazracny ruzovy sen 😀 😀
zulka - mysis, ze im to bude tak dlho trvat 😕 😕 ved leto zacne az koncom juna 😉 tak snad to pojde rychlejsie... inak - si v GF spokojna, nechces zmenit CAR, mozno inde by to slo rychlejsie..ach jo, aj ja som chcela byt na segrinej svadbe uz bruskata a figu borovu...ani saty som si kvoli tomu nekupovala.... budem rada ak dovtedy budem mat vysledky z genetiky aspon.... a ziadost az potom, u mna to tiez nebude tak rychlo... ved vravim, ze aspon raz sa mozno terminovo stretneme 😉

takyna
21. apr 2008

zulka som rada, že si tu s nami 🙂 , začneme vidím silnú vlanu KETačiek 🙂

tanitta
21. apr 2008

AHOJTE rapotacky...
idem precitat.. hned som tu 😎

fedra
21. apr 2008

Ahojte ...
mozem sa ako kvalitny panikar pridat k vam ?
Mna zas mata, ci zajtra nebude neskoro na IUI. V sobotu som bola na utz a folici mali 21 mm ... to bol 13DC. No a urcili IUI az na 16 DC, t.j. zajtra.
Ja sa bojkam,bojkam aby folici nepopraskali uz skor 😒

tanitta
21. apr 2008

No Taky.. asi pri miesani toho gulasiku brusko povolilo a mrska je tu...ale nevadi ze? apson ta nenatahuje... ale potom tie // budu ocarujuce;)...
Leni... chlapom neverme.. ti su schponi zmenit nazot z hodiny na hodinu.. takze dufam ze nepride z napadom ze sa stahujete 😀 ....s tou / hmm... je to skoda.. ale uz som si vsimla ze to telo ozaj doblbnute na entu...ň
Katy...musis to zvladnut s nervami.. ja som mala aj take pokusi s meranim teploty ale telpomer som vyhodila.. bolo to jedine rozumne riesenie ako sa z toho nezblaznit....takze ako som zacala tak som aj prestala...drzkaj sa uz musis zacat dvojciarkovy boom...;)

katy2
21. apr 2008

tanitta, ahoj 🙂
nakolko su testy pri KET spolahlive? mne zatial vychadzaju neg. a to som 10den po KET....
a ty sa ako citis? ja mam hrozne PMS

mandy55
21. apr 2008

katy ja som mala na 10DC iba velmi slabulinku ciarocku ☹ ale potom som robila test na 14DC a uz bola viditelnejsia, na krv som isla neskor, lebo sme boli prec, ale to uz bolo HCG dost vysoke, tak nevesaj hlavu a mysli pozitivne

katy2
21. apr 2008

mandy a ty sa ako citis, maminka? 😉 😵

tanitta
21. apr 2008

Katy...kolko jednotkovy to mas?.. kolko embrijok mas? po PK ci bez PK?...u mna napr. na 1O po et bez PK by som urcite na teste nic nenasla...pri minulom tehu...a pri 1mimi...ukazala sa uplne mini slaba na 13 po et aj to taka slabucka ... ale to je tazko s tymi testami.. kukni na Gabi.. ta mala uz hadam na 8po et //

dior
21. apr 2008

zulka 🙂 ,ja tu budem strasit, pokial nebudem mat zdrave,vonave babo 😉 😵 😵 😵 -nevzdam sa-to si ty zulka slniecko?
taky-ja ti blahozelam k ms,si sa zlakla toho sona,tak si radsej ms dostala 🙂
lenka-ahooooooooooooj 😵
katy-este vydrz,vela bab malo // az neskor 😉

takyna
21. apr 2008

ahoj tanit 🙂 , telepatia funguje, ako sa mávaš?, jj chlapi majú premenlivé názory každú hodinu to je fakt 😠 ,môj to včera len potvrdil, už len to s nimi a s nami vydržať 😉

katy2
21. apr 2008

my sme nemali PK a akej kvality boli, nam nepovedali, iba, ze vyzeraju kvalitne....
mame 2 embryjka.... tak uz len musim dufat....