IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

zuzla80
15. máj 2008

Takyna myslíme na teba a držíme všetko čo máme, aby sa drobčekovia pekne rozmrazili 😉
Gabika tak ten pocit dúfam zažije čoskoro každá z nás. A z tých tehu vírusikov som si uchmatla aj ja 😉
Lenka ahojky, ty tu stále tak skoro oxiduješ 😀
Inak babky včera mi volali z Helíku. Žiadosť je schválená, takže hor sa na to. Len dúfam, že mrcha dôjde tak ako má aj napriek tomu špineniu. Volala som s Valachovou a dohodli sme sa, že mi recepty pošlu poštou, keďže v pichaní som už profík 🙂 , aspoň sa kvôli tomu nemuseli trepať do Helíku. Tak sa teším 😉

lenka20
15. máj 2008

jeeej, zuzlicek gratulujem, takze pekne nastupujes na tehuvlacik 😉
no ja oxidujem skoro, potom len take rychlovky a potom poobede troska - podla roboty, vies 😉 buduci tyzden budem domka tak tu budem castejsie....
takynka tak akooooooooooooooooooooooooooooooooo - nenapinaj, ved ma trafi 😝

lauritka
15. máj 2008

ahojki..zuzlik a uz v tom jedes 😀 leni ako sa citis 😉

zuzla80
15. máj 2008

Lenik dúfam, že ten tehuvláčik ešte stihnem, ale verím, že áno. A čo budeš domka porábiať, čo máte nútené voľno 😀
Taky aj ja som veľmi nedočkavá. Veríme, že je všetko OKi 😉

takyna
15. máj 2008

Ahojte kočky, píšem vám správu a modrý koník vypovedal službu 😔

lenka20
15. máj 2008

zuzlik urcite stihnes 😉
lauritka mam sa ok, nepozorujem sa....nechavam tomu celkom volny priebeh... ale citim sa dobre, ak mam verit intuicii tak to bude ok...ale ak ma potvora oklamala tak uz jej nikdy neuverim 😉 no ved uvidime, kriza este len pride, v nedelu mam termin mrchy...tak uvidime.. a v sobotu chcem testnut....prvykrat...

zuzla80
15. máj 2008

Ahoj Lauritka no zhruba o mesiac 😉 Sa teším jak malé decko 😀

zuzla80
15. máj 2008

No Taky a akooooo?

lenka20
15. máj 2008

takynka tak cooooooooooooooooooooooooooooooooo

takyna
15. máj 2008

1-vkladáme

takyna
15. máj 2008

nejde mi koník ☹

takyna
15. máj 2008

musím po vete písať, 3-krát mi zmazalo napísané, rozmrazil sa 1-z dvoch, 3-zabudli rozmraziť, tak ostáva 1-na vklad ideme na 10/15Martine KET, držte palce , ďakuejem z a podporu

lenka20
15. máj 2008

takynka parada, som rada, takze jedno miminko teraz a dalsie na teba pocka v mrazaciku, aspon budes mat 3 deticky 😵 😵 pekne jedno po druhom 🙂 🙂 🙂 tesim sa a drzim ti palceky 😵 😵 😵 uzi si ET a o dva tyzdne cakame dialnice 😵 😵 😵

zuzla80
15. máj 2008

Taky tak to je super, tak ešte ostane aj na ďalšieho súrodenca 😉 Držíme palce a o 10h sústreďujeme všetku pozitívnu energiu na teba aj drobčeka. Držkajte sa 🙂

takyna
15. máj 2008

ďakujem, 🙂 , trošku som bola smutná, lebo neviem načo máme konzultácie s emrijologičkou keď zabudne ako sme sa dohodli, ale čo už 🙄 nevadí 😵

ešte mi napíšte či beriete aj estrogén 1-stále pri KETe a či utroš mám jesť 2xdene po 2?

lauritka
15. máj 2008

lenka 🙂 strasne ti drzim palce ..v sobotu budes ktory den po vkade ? teda aj takynke aj zuzle... a plujem na vas virusy TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀

zuzla80
15. máj 2008

Lauritka kujeme za opľutie 😀 Už som si ukradla, ale niečo som nechala aj Lenke aj Takyne 😝
Lenka verím, že ta tvoja intuícia bude 100%ná. My to inak ani nevidíme.
Taky, to nevadí, asi v Helíku toho majú poslednú dobu veľa. Hlavné je, že embryječko prežilo a ešte vám aj ostalo.

fcielkafcielka
15. máj 2008

Ahojte zienky...
Takynka, vysielam pozitivnu energiu a drzim palciaky, aby bolo vsetko tak, ako ma (co urcite bude - lebo zly zaciatok = dobry koniec). Asi toho maju v Heliku naozaj moc, v poslednej dobe. Ale hlavne, ze sa Vam jeden embrystek krasne rozmrazil! 😵

takyna
15. máj 2008

Baby moje, držte sa mi , ešte raz ďakujem , idem sa trošku skultúrniť , aby ma zobrali vôbec do vnútra 😀
ozvem sa zajtra , pá..................................cmučky............................... 😵 🙂 😵

mandy55
15. máj 2008

fcielka a ty si ako dopadla, uz ti nasli embryjko?

dyta
15. máj 2008

TAkynka, neboj... dobre všetko dopadne... utroš sa vkladá 3x2.. aspoň ja vkladám a estrofem mám tiež 3x1...
😕 spýtaj sa pre istotu sestričiek...
😵 😵 😵 😵 držkaj sa ...
lauritka , verímm,že nám dávaš plodné vírusíky 😉 😉 😉 tak ich tu pohľadom nasávam 😵
lenka, 🙂 🙂

fcielkafcielka
15. máj 2008

No my mame ist na konzultaciu pred KET az 23.5, tak ked mi nevolali, aby som nesla, isto je mrazacik ok. ...

kvetka2
15. máj 2008

caute raketky!
taky, pridávam sa k zástupu vysielačov pozitívnej energie. držím palceky na KET 🙂
lenka, to je fajn ,že si v pohodicke, presne to babatko potrebuje,aby sa usalašilo v brusku
ahoj zuzlík tak ty ideš o chvílku znova na to 😉 do tretice všetko naj 🙂 🙂 🙂

domcek1111
15. máj 2008

fcielka dík za IP, som rada, že všetko je OK...no my stále čakáme na žiadosť....ale mrazáčikov si určite tiež dáme istota je istota 😉

kvetka2
15. máj 2008

inak, ja som mala 13. dostať mrchu ,ale madam stále nikde, som z toho zmätená, lebo ja mávam cyklus pravidelný 28dnový. Po šarapate s hormónmi z KET, sa mi cyklus upravil, 2x som dostala mrchu presne načas a teraz neviem čo to má znamenať. Dokonca som včera testla- teda, to sa mi už nestalo dobre dlho- ale samozrejme tam nič nebolo 😲 . No tak neviem. Akurát sa mi vyhodil na ústach nejaký nezmysel- horúčka či čo. ach jaj. Ale aspon som si včera dala preventívne pohárik červeného- všetko zlé je na niečo dobré 😀

mandy55
15. máj 2008

fcielka super, dubem drzat palec aby vsetko dobre dopadlo

tinucha
15. máj 2008

Taky, tak dnes na teba silno myslím a drobcovi prajem silné zúbky, nech sa poriadne "zahryzie". 😉 🙂

Kvetka, skús testík ešte tak o 2 dni. Držím palce! 🙂

dyta
15. máj 2008

tinucha ahoj, kedy chceš testnúť?... ja asi v pondelok..
😵 ... aj keť sa bojím výsledku... 😖 😖 😖 😖 😕

dyta
15. máj 2008

kvetka, ja som dostala naposledy mrchu o týždeň neskôr, čo sa mi tiež nikdy nestalo... ale Ty asi budeš mať v brušku
malého drobčeka zahryznutého 😅 😅

ellianka
15. máj 2008

ahoj žienky 🙂
taky držíííííííííííííííííííííííííím silno paste a o 10 vysielam prúd pozitívnej energie smerom MT 😵 😵 😵 nech sa drobček silno silno prichytí a nepustí 🙂 😵 🙂