IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

zulka29
autor
15. mar 2008

Gabika, som strašne rada, že sa opätovne moja veštba vyplnila 😵 POtichúčku blahoželám a teším sa že si to tu konečne rozbehla 😵

gabika24
15. mar 2008

babulky, sme na druhej strane?
posuvam vyssie a zelam dobru nocku vsetkym 😉

dracik1
16. mar 2008

gabika, velmi gratulujem k // 🙂 a pregnyl to urcite nie je...ja som si robila na 10 den po ET a vysala mi slabuliiiinka druha ciarka / az po cca 20 min/a na 13 den po ET nabehli hned 2 silne 🙂

verazcruz, tebe nech sa embristekom dari v brusku 🙂

leni, no vidis, krvicka prestala.....bude to Ok...ved aj pipi furt mala problemy a pozri, dnes je uz 17tt 🙂

zuli, papas od dnes lieciky?

este pekny vikend VAm prajem

hava77
16. mar 2008

ahojte 🙂
gabi velmi gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
ja idem zajtra do heliku na kontrolu pred ketom 🙂 som zvedava kedy mi ho budu robit ci piatok ci sobotu
tak mi prosim drzte palce 😅

veracruz
16. mar 2008

ahoj havka, drzim palceky 😉

dracik, dakujem...

mapa73
16. mar 2008

Ahojte kočky!

Gabi gratulujem 🙂 🙂 🙂 , konečne pozitívna správička 🙂

very opatruj bábätká, nech sú pekné // 🙂

Havka a teraz už naozaj úspešne 🙂 Držím palce 🙂

Taky a vy sa ako máte?

zulka29
autor
16. mar 2008

Dracik, cakam na mrchu, som sa sekla vo vypocte, lebo febr. mal len 29 dni, takze až v utorok by mala prist...

annaanna
16. mar 2008

ahoj veracruz, tak ako? ako sa máte... všetci 3?

gabika24
16. mar 2008

ahojte babulky. dakujem, no uvidim vo stvrtok 😉
pekny zvysok dna - neviem, kedy sa mi zasa podari dostat k pocitacu.
zulka, ak to vyjde, tak ta budeme pasovat na vesticu 😀 😀 😀

veracruz
16. mar 2008

mapka, dakujem...

annaanna, mame sa celkom fajn, zatial oddychujeme... zachvilku priden segra na navstevu, tak bude veselo 😀

annaanna
16. mar 2008

no ja som dnes už upratovala,dúfam, že som si nejako neublížilaaaaaa 😲

veracruz
16. mar 2008

urcite nie, hlavne neprenasaj tehly, vrecia muky a malo by to byt fajn 😀

annaanna
16. mar 2008

no veď mudr. povedal, že úplne v pohode, len netreba vyliezť na Kriváň, takže vedro s vodou nie je taký prešľap.
a idem si oddychovať pri práci, účtovníctvo ...

katy2
16. mar 2008

ahojte! 🙂
gabika, gratulujem 😵 😵 😵 😵 to je super spravicka 😵
vera, gratulujem k fazulkam.... drzim palce!!!!! 🙂

veracruz
16. mar 2008

zalezi od toho, ake velke vedro a kolko vody je v nom 😀

veracruz
16. mar 2008

katy, dakujem... a Ty ako? viem, ze si minule pisala, ze to bol plany poplach s tou ovulkou...

katy2
16. mar 2008

no ja stale nic, teplota stale 36,5.... 😔 volala som dr. do nemocnice, ci mozem ist na uzv, tak v stredu poodede sa idem dat pozriet.... som zvedava, co sa deje, a v akej faze cyklu vlastne som.... 😕 dnes uz 43DC 😠
a ty sa ako citis?

veracruz
16. mar 2008

no aspon budes vediet, co a ako...
ja som OK... vcera som bola hrozne nafuknuta, ale dnes uz som celkom v pohode...

katy2
16. mar 2008

tak davaj na seba pozor... drzim palce... 😵

veracruz
16. mar 2008

katy, dakujem... ty daj potom vediet, ked budes vediet, v akej faze si...

mandy55
16. mar 2008

ahojte,
chcela by som sa vas spytat ci ste mali bolesti, resp. pocit plnych vajcnikov aj po punkcii, ja som dnes 4 den po a stale ma bolia vajecniky, neviete nahodou dokedy to takto bude? dakujem a prajem va pekny vecer

veracruz
16. mar 2008

ahoj mandy, ja som mala po odbere pocit nafuknuteho brucha a bolesti (ku koncu uz len mierne) az po transfer...

kika312
16. mar 2008

Ahoj .Neviem ako dlho to bolo u mna ,ale nebola to kratkodoba zalezitost.

mandy55
16. mar 2008

transfer mam v utorok a preto sa obavam ci bude vsetko v poriadku.

veracruz ty si mala na ktory den transfer?

veracruz
16. mar 2008

mandy, odber v utorok a transfer v sobotu... a aj po transfere mam nafuknute brucho a citim pichanie v podbrusku...

mandy55
16. mar 2008

dakujem, tak nam drzim palce na pozitivne testy 😀

veracruz
16. mar 2008

ano, ano, drzime si palceky... ☹

gabika24
16. mar 2008

ahojte.
mandy, ja som mala pocit nafuknuteho brucha a pichanie i cez transfer a potom este asi dva dni po transfere. potom to zacalo ubudat - teraz v pohode....
drzkam palce - kolko ti odobrali vajicok (teda kolko mate oplodnených?) a kolko ti budu vkladat? 😉

lenka20
17. mar 2008

ahojte raketky, tak tu mame konecne nejake dobre spravicky - gabika - potichucky gratulujem k //, to je super, tiez si myslim, ze to uz nie je z pregnylu, takze len pekne pokracuj a nech je to vo stvrtok jasne tehu 😵 😵 😵
so mnou je to po vikende stale divne 😠 , netestovala som, v piatok mi to spinenie celkom prestalo a z piatku na sobotu som zase mala malinko krvicky, cez den to prestalo celkom a v nedelu na obed zase troska spinenia, dnes rano zase troska spinenia - som z toho magor, mrcha to nie je ale nepaci sa mi to. a okrem toho mam pocit, ze mam nejaku reakciu na utrogestan - to spinenie vzdy zacne po utrosi, aj ma trocha pali a ako keby mierne boli......nabuduce si tusim vypytam duphaston. ja som nikdy nemala mykozu ale takto nejako si ju predstavujem - co vy na to 😕
a co ajuska, zabka, takynka - ani jedna ste netestovali 😕 😵
zulik - uz papas kuzelne ci este nie 😉 😵

lauritka
17. mar 2008

leni 😕 ahojki..ale myslim, ze ked si sa nerozkrvacala tak je to dobre znamenie 😉