IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

lenka20
18. mar 2008

ahojte - verus, tak ako, krpcom sa paci v brusku 😵 - drzim ti palciaky nech si tehula 😵
csilla - teba som uz davno nevidela, ako pokracujes, co je nove 😵
mapka 🙂 ano, zajtra ideme s takynkou spolu 🙂

veracruz
18. mar 2008

taky, a potom nezabudni, poobede poprosime pozitivny vysledok 🙂

mapa73
18. mar 2008

taky, ja som tam bola väčšinou okolo pol siedmej a Krajko začína okolo trištvrte na sedem, potom som už pred siedmou čakala na krv a okolo 7:10 som išla domov. 😉

zulka29
autor
18. mar 2008

Ahojte kočky, samé zké správy, čo sa to deje? Zabka, Ajuska ☹ ☹
Naposledy tuším vyšlo KET Pipke a odvtedy nič? 😔 Leni, spoliehame na teba, musíš to už spustiť, držím palce na testovanie 😉
Taky, Gabika tfuj, tfuj, držím palčeky

csilla76
18. mar 2008

lenka nemam nic nove zatial,zriedka sem pisem bo pisem do inych tem ale citam si vas pravidelne. 🙂 a myslim na vas 🙂 my by sme chceli zacat koncom leta to dalsie ivf-ko. 😉 zajtra vam drzim silno aby to vyslo 🙂

veracruz
18. mar 2008

lenka, pre teba plati to iste, co pre takynu 😉
mojim babulkam sa dufam paci, vcera som im pustala a tancovala latino 😀 dnes pojdeme vyskusat nejaky iny styl 🙂

takyna
18. mar 2008

very ten tvoj nákazlivý optimizmus je velmi liečivy, len tak dalej 😵
ďakujem vám velmi pekne , budem sa snažiť doniesť tehu správičku 😀

takyna
18. mar 2008

very, len prosím ťa s brušnými tancami opatrne, pre istotu 😀

takyna
18. mar 2008

csilka tak, prajem príjemný regeneračný pobyt uži si ho aj za nás 😀

veracruz
18. mar 2008

taky 🙂 ale nehovor nikomu, ze som ho nachvilku stratila, ke som si precitala ajusku a zabku ☹ ale rychlo som sa nastartovala, lebo doky povedal: nesexovat a pozitivne mysliet 😀

veracruz
18. mar 2008

no dobre, brusne tance zatial vynecham... dneska skusim "disko" a zajtra mam v plane klasiiku 😀

takyna
18. mar 2008

to nesexovať si mohol odpustiť 😒

dyta
18. mar 2008

ahojte kocky,
ajuska 212 - cakala som na teba vcera, a je mi to fakt luto ☹ ☹ ☹ ☹
do slaka tak...
nuz treba sa vyplakat a o pol roka znova.. hm.. skoda, ze zmrzlinky nie su..
drzkaj sa moja.. vecer tu dufam budes.. pa

veracruz
18. mar 2008

taky, presne tak, mohol si to odpustit... to by sa nam myslelo pozitivnejsie, ze ano 😀

takyna
18. mar 2008

veru hej pozitivnejšie 😀 , ako môj muž včera spravil, som sa tak pekne túlila k nemu 😉 , a on mi za ťukal na čelo, že či by sa mi to páčilo keby mi to niekdo robil 9-mesiacov, hahaha, veľmo vtipný 😀

veracruz
18. mar 2008

😀 😀 😀

takyna
18. mar 2008

😀

veracruz
18. mar 2008

ftipalek... a on si nepamata, ze mu niekto 9 mesiacov vyklopkaval? 😀

takyna
18. mar 2008

on má s toho defekt od narodenia 😀 , potom sme sa rehotali, že jeho bratanec sa narodil s takou červenou bodkou v strede čela, a nešla mu zmiznúť, od smiechu som si skoro cvrkla...

zabkaevka
18. mar 2008

ahojte kočky, som tu, bez opice 🙂 vcera som bola mierna, teda vypila som len tri pohariky, ved si nebudem nicit telo, ktore potrebuje embryjká 🙂 ked doteraz bolo v poriadku nech je aj nadalej 🙂
Kočkám ktoré mi poslali IP veeeeeeeeeeeeeeeelmi pekne dakujem, ste zlatucke 🙂 a pomohlo to, veeeelmi
A to s tým nesexovaním, ja rôzne, mne zase doki povedal, že v poho, len prvé tri dni po prenose nie, hmmmm tak neviem. po IVF nič sme nerobili, ani predtým ☹ ale teraz po KET sme to nevydržali, ale jasné že to nebolo také ako obyčajne, veď aj iné spôsoby na keksíkovanie sú 🙂 chichi to je téma čo. No už som veselá, čo mám iné robiť, len hlavu hore, veď revaním a ľutovaním sa nič dobré nenarobím, len sa budem ničiť, čo bdue negatívne vplývať na môj organizmus a to "nem dobre dopadne". Fííííha, aj teraz sa klapem čo to píšem, akááá som hrdinka, ale musím 🙂 aj kvôli sebe, aj kvôli Vám (hmmmm aké i sa v slove kvôli píše, chichi neviem 🙂 ) a budúcim čakateľkám 🙂
Takyna, Lenka, drrrrrrrrrrrrrrrržíííííííííííííííííííííííííííííím pršteky 🙂 na zajtra, veeeeeeeeeeeeeeeeľmi silno. pfuj pfuj 🙂
Musím utekať, paaaaaaaaaaa cmuky cmuk

veracruz
18. mar 2008

taky, poznam jedno dieta, co ma tiez flak v strede cela... ked si to dam teraz dokopy... 😀

veracruz
18. mar 2008

zabka, ono clovek si musi prejst tou fazou smutku a bezmocnosti... a potom naberie sil do dalsieho boja... tak pekne bojuj! 🙂

takyna
18. mar 2008

zabka, super, ďakujeme a ja ti veľmi prajem bábo, takže optimizmus je základom, a veselá mysel robí zázraky, držkaj sa a presne ako si napísala, hlavu hore, vyjde to ja tomu verím 😵 🙂 😵

takyna
18. mar 2008

ja tiež zajtra ak to nebude pozitívne, si porevem, pošlem všetkých sprepáčením do riti, lutujem vopred mojich kolegou, a otrasiem sa a pôjdem na mrázáčikov 😉

takyna
18. mar 2008

ináč tanitka, tu už dávno nebola, tanit si ok?

lenka20
18. mar 2008

tanicka pracuje o dusu spasenu 😉 ale je OK 😉
zabka - to je dobre moja, ze si sa uz dala dokopy, len tak dalej - ono to urcite pride 😵 😵
baby - uz prestante s tym keksikom, ved to su hrozne provokacie, ja uz som nemala keksik ani nepamatam 😀 😀 😀

takyna
18. mar 2008

lenka už to lezie na mozog, začínam chápať pomaly mužov.....

zuzla80
18. mar 2008

Ahojte raketky moje,
Lenulka, Takynka, ak by som to tu dneska nestihala napísať, tak vám chcem popriať, aby zajtrajšok dopadol čo najpozitívnejšie teda len a len s pozitívnym výsledkom. Veľmi na vás myslím, a veľmi vám držím palce, ani si neviete predstaviť ako - samozrejme, že to platí aj pre našu Gabi 😉
Tak kočky moje držte sa a veľa šťastia zajtra

takyna
18. mar 2008

zuzla krásne ti ďakujeme, budeme sa snažiť len pozitívne správy, však Lenka 😉 ?

takyna
18. mar 2008

Baby chcem vás poprosiť, v mojom prípade, ak to nebude pozitívne, neposielajte mi odkazy typu , je mi to lúto, atd, napíšte mi , že tak ti treba lebo si nemyslela, chvílkami pozitívne a keď začneš tak to dobre dopadne,
ď a k u j e m v á m 🙂 😵 🙂