IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

takyna
6. apr 2008

jasné , tak druhá IVF bude úspešná neboj 😵 , veď možno aj ja budem, stimulovať na 2-ivf

annaanna
6. apr 2008

taky, šak ešte beti a otehotnieme naraz, taká druhá vlna... nie? 😝

takyna
6. apr 2008

jasnačka, druhá letná vlna 😉

annaanna
6. apr 2008

taky, bola si len raz? či máš za sebou viacej IVF? ja len jedno, ešte jedno skúsim ... a dosť

takyna
6. apr 2008

ana 1-IVF mám za sebou

katy2
6. apr 2008

ahojte, raKETky! 🙂 🙂

takyna
6. apr 2008

ahoj kety? ako ?

katy2
6. apr 2008

taky, ahoj 🙂
my sme teraz v riadnom svungu. V utorok nam pridu robit redukciu kurenia, menit ventily na vsetkych radiatoroch v dome, sekat stenu kvoli umyvacke a vo stvrtok a piatok nam montuju komlet kuchynu a samozrejme v piatok KET... Tak to mame riadne rusne... A ty?

kikina666
6. apr 2008

katy pred ketom ides este na utz a kontrolu pred ketom, alebo hned az na samotny ket ?

katy2
6. apr 2008

kikina, idem az rovno na KET. Neviem, ci ma este pred nim pozrie na uzv.... Ale uz do centra nejdem, az v piatok...

kikina666
6. apr 2008

aha takze len jedna utz pred ketom a potom bum, dobre vediet co ma caka tento tyzden 🙂 drzim ti palce, aby ti to vyslo a bola si dalsia uspesna raketka

katy2
6. apr 2008

dakujem 😵
aj tebe nech to rychlo ubieha k tomu nadhernemu uspesnemu koncu 😵

kikina666
6. apr 2008

hm ja som teraz vydepkovana, ale hadam sa to za tento tyzden nejako uhrka a na ketko budem v pohode, ty ides v piatok, mne to podla vypoctov co mi dali v heliose vychadza na nedelu, pondelok, tak uvidime , mam z toho trosku strach, co mi povedia v utorok

katy2
6. apr 2008

nesmies si zatial pripustat nic negativne.... to budes riesit, ak by to prislo... teraz sa snaz naladit pozitivne.... 😉

takyna
6. apr 2008

katy tak to ste fakt v riadnom švungu, aj ja chcem umývačku riadu, ale môj muž sa stále stavia na zadné, že ju nemáme kde umiestniť, musím niečo vymyslieť 😉 , takže na piatok ti posielam pozivínu energiu, nech ti to vyjde na úspešné tehu 🙂

mapa73
6. apr 2008

ahojte babenky 🙂
Kikina, katy určite budete pokračovať v tehu vlne 🙂

Ja keď som bola naposledy v heliku, tak Krajko mi vytkol, že som im pokazila štatistiku... 😒

Takže vy sa pekne usmievajte, aby sa embryjkám páčilo v brušku 🙂

jana24
6. apr 2008

Ahojte kocky, mam na vas prosbu, je to normalne ze ma stale boli brucho(nie podbrusko) po odbere, ktory bol v piatok. Boli to hlavne ked chodim a ked sa snazim ist na WC. Poradte mi prosim!!!!!!!!!

takyna
6. apr 2008

ahoj mapka 🙂
ahoj janka , myslím si, že je to normálne, predsa odber je sčasti chirurgicý zákrok, mala by si mať na sebe niečo volné, odychovať, vela nechodiť, mne to zabralo

takyna
6. apr 2008

ak by sa ti nejako veľmi neznesitelne rozbolavilo volaj pre istotu do centra

mapa73
6. apr 2008

Jani, sleduj si , či sa bolesť nezväčšuje. Inak bolesť je po zákroku normálna. Niektoré kočky pobolievalo bruško 4-5 dní. Ale ak máš strach, tak zajtra si zavolaj do centra. Určite ti poradia. Užívaš Utrogestan? Lebo z neho ťa môže nafukovať a potom to v brušku môže tlačiť na vaječníky, ktoré sú ubolené a bolesť je na svete. Ale zajtra pre tvoj kľud brnkni do centra.

Taky 🙂

kikina666
6. apr 2008

jana24 mna bolelo brucho po odbere este tyzden, lebo som mala 25 folikulov, cikat som poriadne nemohla tyzden pred odberom a tyzden po odbere, vsetko ma to tam tlacilo, je to OK

kikina666
6. apr 2008

mapa73 dik za podporu, hadam nepokazim statistiku krajkovi, nezasluzi si to 🙂

takyna
6. apr 2008

čo porábaš mapka?

mapa73
6. apr 2008

To si píš, že ju nesmieš pokaziť 🙂 , lebo je tu tehu vlna a ani tú nesmiete prerušiť, však Taky? 🙂

kikina666
6. apr 2008

budeme sa snazit 🙂 a co porabas, je tak skaredo vonku, chceli sme ist na vodne dielo na bicykel, ale akosi sa popsulo pocasie tak trcime doma ☹

mapa73
6. apr 2008

Taky, idem sa mužíkom prejsť a potom pôjdem rovno do nočnej. Moc sa mi nechce, ale potom mám 2 dni voľna, takže sa celkom teším 🙂 a ty sa ako máš?

takyna
6. apr 2008

jasné mapka, ja dúfam, že bude úspešné Ketko 😉

mapa73
6. apr 2008

kikina, mi aj napriek počasiu ideme trochu von, lebo stále len trčíme doma pred telkou a pred počítačom 🙄

kikina666
6. apr 2008

ja teraz este len varim obed, lebo sme neskoro ranajkovali a tiez asi pojdeme sa niekde luftnut len tak na prechadzku a kde robis ked ides do nocnej ?

jana24
6. apr 2008

Dakujem Vam kocky, ste zlate, trochu ste ma upokojili, tym ze aj vas tak bolelo to brucho. Bude to asi tym ze je to dost dopichane mala som 21 folikov. S tym cikanim mas Kikina pravdu, ja som tiez nemohla take 4 dni pred odberom poriadne ist na WC.
Mam strach aby som nedostala hyperstymulak. Ale ten by sa uz asi prejavil.