IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

tanitta
6. feb 2008

Lauri...ked ta tu vidim;).. radsej si to upresni v tom car ze chces zacat uz s nasledujucou ms s pirulkami...... lebo mne sa stale zda ako keby ono pocitali s tym ze zacnes az zase o ten dalsi mesiac 😕 .. nie?....

lauritka
6. feb 2008

tanitta myslis?? ale preco by sestricka povedal pridte na 3DC ??? na uzv...?? ze potom uz mi daju lieky..mozno oni tam zacinaju s liekmi az od 3DC ?? nemoze byt ?

tanitta
6. feb 2008

.. noo.. Lauri.. ja som sa este eňnestretla s tym ze by niekto papal pirulky az na 3dc 😕 ..nA KET.. mozno sa mylim.. ale pockaj.. kuknem protokol kedy som zacinala v predoslom car...

lauritka
6. feb 2008

tinucha by vedela poradit.... tinussssssssssssssssssssss 😀

tanitta
6. feb 2008

lauri tak som to kukla....... zacinala som tiez uz na 1dc.... 😨 po oba kety...a tento treti ket uz v novom car tiez na 1dc...

lauritka
6. feb 2008

tanitt zaujimave... no hadam tinuch nakukne a povie mi.... 😕

tanitta
6. feb 2008

pisnem je na babetkovsku;)....ze ju hladas.... 😉

tinucha
6. feb 2008

Lauri, ja som na KET začínala od 3DC, takže kľud, je to OK. 😉 🙂 Na 3DC doki urobí uzv, či je všetko OK a hneď v ten deň začneš s barním liekov. 🙂

tanitta
6. feb 2008

kuk;).. uz ta kukame... Tinusch... no vidim ze vsade ine moresi su... 😅

tinucha
6. feb 2008

No veru. 😉 😀

lauritka
6. feb 2008

😀 uzz tanitta to mi odlahlo 😉

tanitta
6. feb 2008

aj mne;).. pome na kavu 😉 ... ja zacnem uz aj od zajtra s kuzelnymi.. dnes sa mi ms len rozbieha posuniem to o den... 😵 ak secko pojde dla planu etko cca niekedy 26-27.2.

lauritka
6. feb 2008

joj jak ti dobre...mne sa este aj MS posunula..to sa nacakam 🙄

mysiatko
6. feb 2008

lauri aj ja teraz tak beriem lieky od 3dc, hned po ultrazvuku ti da doki recept a zacinas hned,ja som dnes bola na ultrazvuk a zvysil mi davku a od 14 zacinam brat utros

tanitta
6. feb 2008

.. len nebola som na ziadny utz... 😕 ... protokol este od minula co mam a pirulky tiez... 😵 .... lauri mne tato druha ms prisla na 30dc.. to uz bude dobre po tej prvej potom...

lauritka
6. feb 2008

🙂 ano ja tomu verim..teraz mi to pripada ako keby jeden cyklus normalne vynechala 🙂 mysiatko dik. 🙂

tinucha
6. feb 2008

Jej Táni, tak ty ideš za chvíľku na to? 🙂 Super! Tešííííííím tešííííííííííím. 😀 😀 😀

Mysiatko, ty chodíš tiež do SPLNU, že. 🙂 Mne tiež po prvej kontrole zvýšil dávku na 3xdenne. 😉 🙂

lauritka
6. feb 2008

mysik a babulky napiste IP mirush ...aby vas dala to tabulky stimulantiek ;) nech mame prehlad.

mirusch
6. feb 2008

Iba robím kuk, nestíham čítať, tak presne tak,ako Lauri vraví, zmeny mi nahláste do IP please, nech to dám do tabuľky. Dík. Pá.

mandy55
6. feb 2008

ahojte, uz mi schvalili ziadost na IVF, tak sa pripajam k vam, lieky zacinam brat az okolo 24 februara, zatial si vas budem citat a zoznamovat sa s touto temou.
nech sa vam dari a splni sa vam/nam vytuzeny ciel, pekny vecer

zabkaevka
6. feb 2008

ahojte kocky, na chvilu nakukavam aj ja. este stale cakam na mrchu, ktora po neuspesnom IVF nechodi, uz 35 den. Chcem uz nieco riesit dalej na splnenie mojho sna ☹ ale testik som si nerobila, kedze vzdy predtym mi to nevyslo, tak to nerobim ani teraz, ved tu by musel byt priam zazrak ☹ idem pozerat nieco v TV, nazriem tu zajtra.paaaa

lauritka
7. feb 2008

zabka zazraky sa deju .... 😵 erikae otehotnela po neuspesnom IVF prirodzene 😉 mandy vitam nedzi nami ;)
mozes chodit aj do temy IVF..nadej pre pokrocile snazilky...tam sau baby co stimuluju prvykrat 🙂
,my sme tu vsetky uz raKETy 😀

kvetka2
7. feb 2008

dobré ránko! 🙂 pipka blahoželám ku krasnemu babatku 🙂 pekne rastieš dobreho kŕmiš 😉

tanitta
7. feb 2008

Ahojky ketky-raketky;)...
z rana vas aspom pozdravim a idem pracovat...
Mandy...vitaj a zarad sa;)...tu raketky papame zvacsa uz len pirulky na sliznicu ale ivf sme presli vsetky;)...
Zabkaevka.. on ten cyklus moze byt uplne zblbnuty ... po ivf... ale skus testnut 😉 ... mozno budes ten pripad kedy sa zazraky deju ... 😎
Kvetky.. jak sa citis? je aspon o kustik lepsie?...

zuzla80
7. feb 2008

Pozdravujem vás raketky 🙂
Kvetka ako sa dnes máš? Dúfam, že to pomaly prebolieva. Je super, že ešte máte 2mrazáčiky, veď to je ďalšia šanca 🙂 Veď to sa pomaly môžeš začať tešiť, lebo 2mesiace ubehnú ako voda, uvidíš 😉

Táni tak čo ako chutnala 1.zázračna pilulka 🙂 ? A čo bobule, štipe prdula 😀 Inak aj ja som presedlala na 2bobulky denne, a ráno okrem štipajúcej prdulky ma zvykne aj preháňať 😅 . Teba Táni nie?

Inak babky dnes má tuším Savia transfer zmrzliniek, tak dúfam, že sa príde pochváliť 😕

Katy držím palce, nech dilatacia krčka dopadne najlepšie 😉 Budeme na teba tuho myslieť.

zuzla80
7. feb 2008

Pipka - tehulka naša, a tebe som zabudla pogratulovať k malému 6cm človiečiku 😀 Musí to byť úžasný pocit, keď ho vidíš ako sa tam vrtí.

mapa73
7. feb 2008

Zuzlík ahoj 🙂 Dnes je tu akosi ticho. A ty sa ako cítiš? Dúfam, že tehuľkovsky 🙂

Katy sme s tebou!

Pozerala som miruschkinu tabuľku a tam je napísané, že savia má transfer až zajtra

tanitta
7. feb 2008

Zuzla... este som si kuzelnu nedala.. dam si az ked pridem domov.. ms celkom este nie je to prave orechove a asi ani nebude ale zacnem az poobede... no prdolka zatial nestipe 😀 ... a to druhe som tiez este nepostrehla ale uz ked o tom pisem mozno by sa mi aj zdalo ze hej 😀 ...papam to len 2den... 😕 ... 😀

zuzla80
7. feb 2008

Mapka ahoooj, som rada, že ťa tu vidím 😉 Ako sa máš?
No mne sa marí, že Savia písala, že ma transfer vo štvrtok, je dnes vôbec štvrtok 😕 😨
Mapka rada by som sa tehuľkovsky cítila, ale nič zvláštne nepociťujem a ani nemôžem, lebo som sľúbila Zulke, že sa už pozorovať nebudeme 😉 😀

Táni aspoň nám to prečistí všetky otvory 😀

kvetka2
7. feb 2008

ahojte tanittka, zuzlik, mapka no je to trosku lepsie 😉 včera sme s drahým vylihovali a pozerali komédie,aby sme prisli na iné myslienky. Inak ma poriadne bolí brusko a dnes prisla už ozajstná silná mrcha , tak chodím ako pojazdná transfúzna stanica 😉 ale už včera večer som rozmýšlala, čo všetko by som chcela urobiť, aby som sa dala pekne dokopy, aby sa nabúdúce chrobáčikom viac páčilo 🙂 a hádam behnem kaderníčke, nech ma trocha zušlachtí 😀

tanitka, ty teraz zacinas stimulku pred KET?
zuzla a ty sa ako máš dúfam, že pekne hladkáš brusko 🙂