IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

takyna
2. jún 2008

Ahojte kočky, dnes som ešte na PN-ke, na sono idem zajtra, špinenie bolo ešte aj poobede pri utretí, ale začala som vysadzovať ascorutin, od poobedia "ZATIAĽ" nič, ale ležím, málo behám...
Eli by mala mať dnes ULZ tak ti držíme palce
Kika 😢 , ale výjde nabudúce
Mapka a ostatné kočky díkes za povzbudenie
testík som si robila, ale tá druhá čiarka nie je takej istej intenzity ako tá testovacia, máte s tým skúsenosti?, môže to byť aj tým, že som bola cikať o 3-ráno, a o 6-som robila test?

tanitta
2. jún 2008

Taky... preco si ho vysadila?....a vplyv to na tesik moze mat ze si bola cikat takto...

takyna
2. jún 2008

tanitka , lebo musím vedieť, či to umelo nepredlžujem, je to podla teba zlé?

tanitta
2. jún 2008

Taky...to by sme si mohli povedat vsetkyx umelinky ze to umelo predlzujeme... ved berieme aj utrogestan ja dokonca stale estrofem ascorutin prednison a anopyrin... vies ono ked sa ma stat sa stane aj ked beries lieky takze radsej budem brat lieky....a mat klud na dusi ze som spravila vsetko...tak ako bolo dane....chapes...

takyna
2. jún 2008

ináč keď sa nenajem, ukrutne mi je špatne, cikám o preteky, bradavky opuchnuté, z jednej pri stlačení dokonca výtok, proste tehotenské príznaky, o to horšie je to pre mňa na psychyku, neprajem to ani največšiemu nepriatelovi, ale to poznáte všetky ☹

takyna
2. jún 2008

tanitka ako sa ti cítiš? už okrem chlebíka vo vajci spapkáš aj dačo iné? 🙂

lauritka
2. jún 2008

taky ja tiez musim jest, lebo ked som hladna je mi tazko na zaludok 🙂

tanitta
2. jún 2008

Taky...ze neuhadnes co ranajkujem 😀 ... popravde masku a vseliakym omackam sa vyhybam zdaleka vedu kolace, slize palacinky a take blbosti....pred tehu to bolo uplne naopak....

takyna
2. jún 2008

chlebík vo vajíčku 😀, že tanit 😵

takyna
2. jún 2008

lauritka , ale nezvraciaš , že? iba ti je blbo ako keby si mala vredy 😉

tanitta
2. jún 2008

Taky...vcera som boal doplnit zasoby vajec 😀 ... nemala si ist uz dnes na utz?

lauritka
2. jún 2008

ano taky nezvraciam..len mi je tak tazko na zaludok..ako ked sa velmi najes. mas ho az niekde v krku.
ale ked sa najem uz mi je dobre 🙂 ja sladke vobec nemusim.mne zas chuti masko a zelenina. z ovocia teraz vedu jahody :D

takyna
2. jún 2008

tanitka zajtra mám ísť, aj som rozmýšľala či nie pre istotu dnes, ale čo sa má stať sa stane, a strašne veľa žien býva v pondelok, tak až zajtra, snáď prežijem nejako ten stresík 🙂

ellianka
2. jún 2008

ahojte, mám smutnú správičku...po piatkovom krvácaní som sa opat zaradila medzi snažilky ☹ prišlo to tak zrazu, celý deň som mala len taký silnejší výtok a večer hotová pohroma...v sobotu som bola na sone, sliznica len 5mm. trochu som sa dala cez víkend do kopy, slniečko robí hotové zázraky a aj keď to ešte trochu bolí...samozrejme, že budeme bojovať ďalej 😉
doki odporučil, dať si mesiac pauzu a potom sa vraj dohodneme...toto bol náš posledný mrazáčik 😢

taky 😵 😵 😵 držím všetko čo mám na zajtrajšie sono a verím, že to bude ok

takyna
2. jún 2008

luritka vážne? 😀 , jahody sú aj moje VIP, včera som skúsila hrozno, a hnačka bola 😖

lauritka
2. jún 2008

ellianka ☹ ☹ ☹

takyna
2. jún 2008

Eli je mi to lúto ☹ 😢 ☹ , neviem ako ja dopadnem, ale potom budeme opäť snažilky , nejako to zvládneme spolu všetky 😵

ellianka
2. jún 2008

taky, určite dopadneš dobre...teraz musíš bojovať aj za mňa 🙂 hlavu hore a pekne do tehuliek 😵
v stredu idem ešte na kontrolu, či ide čistenie prirodzene a či hodnoty HCG klesajú

tanitta
2. jún 2008

Elii...no do frasa ☹ ....voci tymto situaciam sme vazne bezmocni ☹ ..... drzkaj sa... a coskoro chut do dalsieho snazilkovania...
no.. idem babulky....prevetrat bobika.... zatial pa

takyna
2. jún 2008

Eli si milá, ale pri mojom šťastí, 🙂 , uvidíme...., zajtra budem múdrejšia

ellianka
2. jún 2008

laurit 🙂 zajtra už budete vidieť drobčeka...potom hoď fotečku, nech sa potešíme

lauritka
2. jún 2008

ellinka jasne..zase budem zobracit 🙂

ellianka
2. jún 2008

lauri 🙂

fcielkafcielka
2. jún 2008

ahojte zienky...
takynka - uvidis, ze bobacik zabojuje! Budem na Teba zajtra moc mysliet... 😉

ellianka - do kelu... ☹ Prajem hodne sil a hor sa do dalsieho snazilkovania! 🙂

veracruz
2. jún 2008

ahojte raketky...
ellianka, je mi luto, ze to takto skoncilo... ale verim, ze nabuduce to bude aj so zdarnym koncom 😵
taky, tebe moc drzim palceky a myslim na teba....
laurit, mne ked byvalo na zaciatku zle, tak som na sladke nemala ani pomyslenia a teraz, ked sa mi polepsilo, ani nestacim kupovat 70% cokolady 😀

veracruz
2. jún 2008

no a ja som sa prisla vlastne rozlucit (teraz to znie, ze bohviekam odchadzam 😀)... idem sa venovat domacnosti, studiu cudzych jazykov a tak podobne... ked chodim na konika, tak nic nestiham, lebo nechcen nic presvihnut 😀 takze sa idem zbavovat mini zavislosti 😅
posielam zopar virusikov T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵

mapa73
2. jún 2008

Ahojte kočky 🙂
Eliankal ☹ ☹ ☹ , je mi to veľmi ľúto ☹ Slniečko určite pomôže zahnať smútok.
Taky Ty bojuj. Dúfam, že už ostaneš na PN-ke a nepôjdeš sa do práce rozčulovať!

mapa73
2. jún 2008

Kikina ☹ ☹ ☹

lauritka
2. jún 2008

vera drz sa a nech rastiete do krasy 🤐

gabika24
2. jún 2008

ahojte babule, dnes som mala poradňu, brali mi aj krv, tak dúfam, že výsledky budú ok.
ináč sa máme fajn, som celkom uzatvorená (ma pochválil 😀 ) a mám hlavne ležať a nohy hore. ale ako to mám urobiť, keď sa mi počítač nedá zobrať do postele? 😀 😀 😀 ale nie, nejako to zvládnem, veď aj pri malej musím byť a niečo robiť, veď by ma porážalo...
babulky držkajte sa... eli, písala som ti ip.
taky, tak nech je zajtra vidno.
kiki, daj vedieť, ako si dopadla.
pekný deň