IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

katy2
2. jún 2008

babenky, ste zlate.... snazim sa tomu verit a neist do toho s pesimizmom... snad sa moj postoj zmeni....

zuzla80
2. jún 2008

Ahojte raketky 😉 Nebojte baby, raz nám to všetkým výjde, určite 😵

mapa73
2. jún 2008

zuzlík, aj tebe sa to kráti. kedy ideš?

zuzla80
2. jún 2008

Nooo Mapka, keby som to vedela. Moja mrcha si dáva načas. Tebe sa to práveže kráti čooo?

mapa73
2. jún 2008

Zuzlík ja už od sterdy začnem pichať decapeptyl - au. 🙂

mapa73
2. jún 2008

Katy, neboj strach pominie a ty budeš túžobne očakávať // 🙂

katy2
2. jún 2008

vidim, ze nas je teraz tiez viac, co sa nam to krati....
🙂

zuzla80
2. jún 2008

Mapka, teraz dekáč a ani sa nenazdáš a už ti budú vkladať embryočka do vnútra. Uvidíš ako to rýchlo zbehne. Čím vlastne stimuluješ? Nejako som to nepostrehla.
Katy stále sa niekto do stresovacej partie nájde 😉

mapa73
2. jún 2008

Zuzlík, provera, dekáč, fostimón

zuzla80
2. jún 2008

Mapka aj pri 1.IVFku si mala Fostimon. Ja doteraz stále Puregon aj do tretice 🙂

mapa73
2. jún 2008

zuzlík áno. aj pri prvom IVF som mala Fostimon

kvetka2
2. jún 2008

ahoj katy, zuzlík
katy, teraz je všetko veselšie, tak to už musí vyjsť 🙂 budeme ti všetky držať palceky
zuzlík, tebe keď príde mrcha, tak už idete na to?

zuzla80
2. jún 2008

Ahoj Kvetuška 🙂 držím palce, aby ti veselá päťka priniesla vytúžené diaľnice 😉
Kvetka chceli by sme ísť do toho, ale keď mi mrcha nepríde do 15teho, tak začneme až po dovolenke t.j. niekedy august-september 😒
Mapka vieš, že 2IVFka sú úspešnejšie 😵

mapa73
2. jún 2008

Niečo som o tom počula. Dúfam, že nepokazím štatistiku. 😉

mapa73
2. jún 2008

kočky, budem už končiť. o chvíľu idem do nočnej. Pá

ella1111
2. jún 2008

mam po punkcii,odobrali 32 vajek ,hrozi mi hyperstimulak takze sa uvidu ci bude vobec transfer 😢

kvetka2
2. jún 2008

tak peknú nočnú mapka- a hlavne kludnú 😉
zuzlík, tebe ešte mrcha mešká však? no veď uvidíš, možno bude aj lepšie ísť po dovolenke, aspoň budeš vyoddychovaná 🙂 alebo dovolenka nebude, lebo ti bude rásť brusko 😵 😵 😵

rosienka
2. jún 2008

ahojte, tak aj ja mam dnes po punkcii, zobrali mi 8 vajicok, vraj celkom peknych zrelych, napichaju asi 7 cez ICSI a zajtra rano mame volat, kolko sa ich oplodnilo...juj, ani nezaspim! 😲 😀 Inak sa citim celkom dobre, len mam este brucho nafuknute a trochu boli. ET mame asi v stredu a ak sa bude dat, chceme nasadit aj tri embrijka 🙂

kukulik30
2. jún 2008

Rosienka, Ella blahozelam k urodicke a drzim palce, aby to konecne vyslo 😉 😉 😉

kvetka2
3. jún 2008

dobré ránko raketky 🙂
padli sme na druhú stranu, tak nás trošku potiahnem dopredu 😉
taky, ako sa darí? verím, že dnes už niečo na uzv uvidíte 😉

kukulik30
3. jún 2008

Taky, tak prajem stastne hladanie 😵 😵 😵 tesim sa, ako nam podas dobru spravicku, ze sa drobcek pekne zahryzol 😵

zuzla80
3. jún 2008

Takynečka držím dneska silno palčiska, aby ste drobca našli 🙂
Kvetuška ahoj, včera som už odišla z práce, tak som ti nestihla odpisať. No neviem, či mrcha mešká, lebo keď si spomínaš, čo som ti písala o tom slabom krvácani v strede cyklu, tak asi to bude tak ako u teba. Asi to bola slabšia mrcha a ďalšia dorazí o pár dni neskôr. No neva, možno sa to fakt takto pretiahne a začneme až v auguste, už s tým nič nenarobím. A ty ako už sa teškaš, čo na svojich drobčekov 😵 Koľko budete vkladať?

ellianka
3. jún 2008

krásne ránko babule 🙂
držím silno palce všetkým stimulantkám 😵 kvetka, dytka, lenka, ella, rosienka a plujem o dušu, aby to teraz boli len samé pozitívne správičky 🙂
takyyyyyyyyyyy 😕 😕
lauritka, už sa teším na fotečku 😉

zuzla80
3. jún 2008

Ahoj Eliček, ako sa máš?

ellianka
3. jún 2008

ahoj zuzlík 🙂
hmm už je to lepšie, zbieram sily na ďalší boj

kvetka2
3. jún 2008

ahoj zuzlík, áno spomínam si,že ti blbol cyklus, možno máš fakt rovnaký priebeh ako ja. Aspon mi nebude ľúto ,že som len ja také čudo 😀 ale je to úplne bežná vec 😉 Na drobčekov sa teším zo dňa na deň viac, už sa chystám ,že musím dnes zajtra pekne poupratovať ,aby som sa potom nenaťahovala a bola v pohode. Vzala som si aj dovolenku od štvrtku až do utorka- takže budem oddychovať a vylihovať 😵 . A mámé už len posledných dvoch krpcov, takže ich rozmrazujeme oboch, vo štvrtok ráno mám volať, ako to dopadlo 😕
ahoj ellianka 🙂 už je lepšie ?😵

tinucha
3. jún 2008

Ellianka, na aký boj? 😨 Tebe to nevyšlo?

ellianka
3. jún 2008

tinuch ☹ v piatok som sa rozkrvácala

kukulik30
3. jún 2008

dievcata, obdivujem vas vsetky, ake ste silne bojovnicky a straaaasne silno vam drzim palce.... 😵 ja zatial znem uspechy z 1. IVF a vy uz mate za sebou poniektore aj 2. a 3. IVF-----no klobuk dole 🙂

ellianka
3. jún 2008

kvetka 🙂 budem na teba myslieť a riadne držať palce, aby sa drobčekom zapáčilo a silno silno sa držkali 😵 😵