IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

mapa73
22. feb 2008

Ahojte babenky 🙂 Pointka, taky, nely čo máte nové 🙂

nelynka
22. feb 2008

ahoj mapka, ja ani nic, budem dufat aby mala buduca mrcha trosku spozdenie...ale uvidim aj co mi povedia v centre bud.tyzden a mozno stihneme KETko uz zaciatkom aprila, hned po svadbe 😀

filippa
22. feb 2008

ahoj lauritka 😉 , dakujem, super ze to vyslo viacerym 😵 , a ty si tiez otehotnela po IVF? a co sa stalo 😔 , davno som Vas nesledovala

pointka
22. feb 2008

mapa ja 4x estrofem, od nedele 2x denne, 4.3 idem 15DC na UZV, cca 10.3. transfer 🙂

takyna
22. feb 2008

ahoj mapka, ani ja nič nové, zajtra kontrola stimulky v Helíku, potom uvidíme čo bude, nely dnes máš volno?

zulka29
autor
22. feb 2008

Filippa 😵 gratulujem...

Gabika, ináč to tvoje mimomaternicové mi pripomína moje, ja som mala hodnoty HCG tiež strašne vysoké a poplach sa spustil až v deň môjho plánovaného UTZ...Normálne tomu bábu už bilo srdiečko, ale potvorka, bola len kúsok od maternice...a potom prišli strašné bolesti, aké som ešte nezažila 😝

Lauri, kedy ideš k dr.? Som zvedavá čo sa to s tebou vlastne deje... 😕

nelynka
22. feb 2008

ano takyn, mam kratky tyzden tak aj cely vikend..a drha ide zase dneska na nocnu 😢

filippa
22. feb 2008

Dakujem zulka 😀 , vidim ze sa chystas na KET, tak hlavne nezabudaj snazilkovat 😵

mapa73
22. feb 2008

Nely, prajem ti, aby ti svadba dobre dopadla a aby si sa bez stresov pustila do KET-ka. 🙂

Pointka veľmi, veľmi, veľmi držím palce 🙂 , určite to vyjde!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Taky, dúfam, že vajíčka pekne rastú. Už máš aj bruško väčšie? nevieš ešte kedy máš odber?

Filippa gratulujem 🙂 Občas takéto správy potešia a povzbudia!!!!! 🙂 🙂 🙂

nelynka
22. feb 2008

babulky skusam este raz otazocku..
neviete ako casto sa chodi pri KET na UZV a kedy je prvy UZV?

nelynka
22. feb 2008

mapka dakujem...snad to dobre dopadne vsetko... 😀

mapa73
22. feb 2008

nely, ja som mala 1. UZV na 14 deň cyklu a potom až v deň transferu

pointka
22. feb 2008

mapa dakujem 🙂
a statisticky druhe IVF je uspesne, tak ti isto vyjde 🙂 a hlavne hned na ET, ked ti ustrazia ten OHSS
nelynka, 1.UZV ja mam 15DC a potom asi podla potreby, ci ti rastie sliznica, mozno este 1-2x.

takyna
22. feb 2008

mapka , bruško mám už vačšie , aj bolí hlava, krúti sa , ale ináč snažím sa to brať oprimisticky 😉 , čo budeme sťažovať aj tak nám to nepomôže no nie?

nelynka
22. feb 2008

jeeej mapka, pointka to je potom super, to by sme potom fakt stihali hned po svadbe ale by musela mrcha trosku meskat, co urcite bude 😀

mapa73
22. feb 2008

Taky, to máš pravdu. Treba to len vydržať. Ja mám ešte teraz občas pocit, že ešte vyplavujem hormóny. Krúti sa mi hlava....

lauritka
22. feb 2008

filippa mozno aj ano, lebo som mala slabo pozitivne testiky, ale potom klesla BT a mrcha ani nedosla..zrejme mam nizku sliznicu, takze sa to nemalo ani kde uchytit...idem dnes k dokimu ... 😔 mrchu som nevidelal od oktobra 😅 teda ak nepocitam slabe spinenie po kyrete v decembri ...mrcha ma proste nechce co ti mam povedat 😅

mapa73
22. feb 2008

lauri, mrcha sa už určite umúdri a dorazí, aby už konečne mohla ísť na KET. Uvidíš čo ti povie doki 🙂

lauritka
22. feb 2008

mapa podla mna nedorazi teraz..mam pocit, ze uz zacal novy cyklus bez mrchy...tazke skor pride dalsia ovulka ako mrcha 😉 ja som v tom case, ked mala dojst mrcha mala len malicky fliacik na vlozke, bolesti bruska..ale vsetko preslo a teraz som ako keby na zaciatku... proste neprisla. 😕

mapa73
22. feb 2008

mrcha jedna, čo by iné za to dali, keby im neprišla. A ty, ktorá na ňu čakáš, tak nič. je nám určite všetkým jasné, prečo sa volá mrcha!

lauritka
22. feb 2008

😀 😀 😀

leto79
22. feb 2008

ahojte baby,
tie čo chodievate do SPLNu do KE, neviete nahodou, ci nechystaju dovolenku cez jarne prazdniny, t.j. prvy marcovy tyzden?

filippa
22. feb 2008

Tak to ti verim lauritka ze to nieje nic moc, ked clovek nevie co sa v tele deje, ale aj slobo pozitivny test je vzdy dobre znamenie 😉 ,my sme mali pozitvny test po IVF, 14 dni po ET, ale na 15 mi zacala mrcha a odislo to s nou a lekar mi povedl ze to je velmi dobre znamenie aj ked sa to poriadne neuchytilo. Laurtika tak nech sa ti situacia s mrchou coskoro vyjasni - hlavne aby to bolo pozitivne 🙂 🙂

kika312
22. feb 2008

Ahojte!!!Lauri daj vediet do IP ako dopadnes.Sestricka v SPLNE vravela,ze tam mali v decembri 3 co otehotneli po neusp. IVF.Takze ,co ked aj ty???HURA!!! 🙂 🙂 😉 Leto neboj sa v marci ta to caka ,ved oni nie su v skole naco im prazdniny?HI,hi

dracik1
22. feb 2008

savia velmi ti drzim palceky, aby ti potvrdili tehu, posielam tisic tehu virusikov.......................
.....................................................................................................................................................

ostatne babky, drzte sa, filipa super, gratulky 🙂 , lauri, kedy ides k doki?
zuli ako, dojdes?
taky, ako pokracujes v pichani ? dufam, ze urodicka bude taka akurat a hlavne kvalitna......
mapka a co ty? ako sa mas?
musim napisat mirush nech sem hodi obcas tabulku, lebo som uz uplne dezorientovana, co kedy a ako......

ajuska212
22. feb 2008

ahojte babule od pondelka si picham menopur zajtra idem na kontrolny ultrazvuk co myslite kedy by mohla byt punkcia vajicok???

leto79
22. feb 2008

kika, ja len pre istotu zisťujem, pretože niekedy sa plánujú dovolenky podľa prázdnin a bola by som nerada, keby sa mi to zas o miesiac posunulo. Min. mesiaca som tam nešla, pretože som bola chorá, tak dúfam, že marec výjde. 😉

kika312
22. feb 2008

neviem ako sa to robi ,ked ti to vyjde na cez ich dovolenku? Nechce sa mi verit ,zeby ta presunuli az o mesiac.

leto79
22. feb 2008

kika, ja idem ešte len na prvu navstevu a riadim sa podla cyklu, takže ako to nestihnem toho mesiaca, tak sa mi to posunie ...

lenka20
22. feb 2008

ahojte raketky - nelynka pokial viem, tak ides pred KET len raz na sono na 14.DC a potom az na ET - samozrejme ak to na 14.den vyzera so sliznickou dobre 😉
ajuska - punkcia byva po cca 14 dnoch stimulky - niekedy po 10 a niekedy po 20 - ako u koho... tanicka mala az na 21.den stimulky, ja asi na 18.den, niektore kocky ovela skor - budes mudrejsia po kontrole....
ahoj dracik zlaticko 😵 mapka ahoj 🙂
filipka gratulujem ti a prajem krasne zdrave babatko, je to super, ze sa ti to takto podarilo, krasne tehulkuj a obcas nam prid prsknut tehu bacily 😉 🙂
lauritka aj ja som zvedava co ti povie ujo doktor 😵
savia - dufam, ze nas nebudes dlho napinat 😉 🙂