IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

katy2
29. feb 2008

lauri, nerozculujem sa... len mi je divna ta istota niektorych ako lahko sa da otehotniet... ale to je uz asi moja deformacia.... 😀

ellianka
29. feb 2008

ahojte 🙂
aj ja som to čítala a prišlo mi ľúto toľkej nevedomosti a zároveň odvahy vykričať ju do sveta

katy2
29. feb 2008

ale, nechajme to tak, nechcela som tu rozprudit tuto debatu.... 🙂

ellianka
29. feb 2008

🙂

lauritka
29. feb 2008

katy lepsie take temy necitat hihihi... lebo sa zbytocne znervoznime..a mne sa uznechce pridavat nazory kde tade..kaslat na to 😝

katy2
29. feb 2008

inak aj ja som rozmyslala, ci sa nezapojit, ale nechala som to tak....
mimochodom, zacina ma nejak boliet brusko, zeby sa hlasila ovu? nechcem si nic namyslat....

lauritka
29. feb 2008

katy bud ovu alebo MS .... 😉

katy2
29. feb 2008

lauri, na ms je este skoro a spinenie nemam ani naznakom.... takze mozno ovu....

lauritka
29. feb 2008

no nevies mozno ta MS prekvapi a povie si , ze dorazi skor aby si mohla stimulovat 🙂

katy2
29. feb 2008

az tak si nefandim, mna nemoze postihnut tolke stastie.... 😀

mysiatko
29. feb 2008

boze baby dnes sa to tak vlecie v praci...chcem ist uz domov sa nudim

lauritka
29. feb 2008

joj katy..ja si dokonca tak fandim, ze verim, ze sa moze podarit aj prirodzene 😀 mimochodom to lozko ceragem je dobre aj pre muzov na potenciu ;) ale dhrahehoo tam nedotiahnerm ani parom koni 😝

lenka20
29. feb 2008

ahojte raketky tak ma tu mate, prisla som do prace uz davnejsie ale cakala ma tu kopa 😠 tak som sa k vam musela tvro prepracovat 😀
kontrola dopadla velmi dobre, sliznica ,, naaadhernaaa ,,-povedal mcgyver, 12mm, transfer mal byt 5.3.ale prehodili sme to na 6.3.lebo v stredu manzel nemoze, pohovor s embryologickou trval asi 10sekund, embrijka mame dve jednotky a dve dvojky, skusia rozmrazit 1 v stredu poobede a uvidime vo stvrtok budem volat ako sa mu dari. dakujem vam vsetkym za palceky - urcite pomohli 😉 inak dnes to tam bolo hrozne natrieskane - vsak takynka 😉 stretla som takynu, troska sme pokecali, je to taaaaaaka 😵 symposka 😵 😵 mila krasna kocka 😵
no a este mam nove - vysledky z hematologie su OK az na mierne znizeny faktor 12 - ten je vraj neskodny, potom som zistila ze som nejaky M...heterozygot a treba mi vysetrit homocystein - ten ak bude OK tak je to v poriadku, len este neviem, kde mi ho vysetria 😝 a tie nestastne lepive trombocyty mi musia zopakovat, ak znova vyjde to iste tak sa uvidi ako dalej, kazdopadne som sa zatial dohodla s krajkom, ze budem po ET preventivne uzivat ascorutin proti krvacaniu... no a vcera dosli aj vysledky z imuna v prahe a mam silne pozitivne protilatky proti manzelovym spermijkam ale inak vsetko negativne, tak som rada, ze aj trofoblast je OK 😵 😵 😵 celkovo som dobre pochodila a tusim sa ma zmocnila ta pozitivna nalada o ktorej sa casto pise a malokedy ju clovek vychutna naplno, takze babiky - dneska som sa oficialne dohodla s krajkom, ze idem otehotniet, tak dufam, ze splnim slub 😉 🙂 budem sa veeelmi snazit
katy - mozno len pride mrcha a ovu tento cyklus nebude... ale ako ti pisala lauritka - aj april je krasny mesiac na otehulkovanie 😉 inak - k tomu decapeptylu - ano, posobi tak na vajecniky ale len ak sa uziva samostatne, lenze pocas stimulky sa kombinuje prave s liekmi na stimulku vajecnikov ktore prave vajecniky nastartuju, takze zastavenie cinnosti nehroziii, nebojkajte, prave naopak.. bud sa cyklus vrati hned do starych kolaji alebo sa vajecniky zobudia a pracuju viac hned po IVF...
laskonka - velmi ma mrzi mrazacik, to je taka smola ☹ tak nech ti krasne vyjde aprilova stimulka, budem drzat palceky 😉

lauritka
29. feb 2008

lenka krasna sliznica ;) teraz sa ti to podari uvidis;) ved papas aj chilly 😉

katy2
29. feb 2008

lenka, to su super spravicky..... strasne drzim palce, aby sa mraziacik dobre rozmrazil - inak preco len jeden?
ked si uz krajkovi slubila ze budes tehu, tak sluby treba plnit.... 😵 😵 😵 drzim ti silno pasticky....

lenka20
29. feb 2008

dakujem, ste zlaticka 🙂
katy - len 1 preto, lebo chceme zatial vkladat len 1, ale vsetko sa uvidi pri rozmrazovani, ak sa jednotky nerozmrazia a zostanu nam tie dvojecky tak ich asi dame obe.. ja nemam sancu donosit dvojky tak nechcem zbytocne riskovat, ani krajko mi nechce vkladat dve, takze pokial bude jedno silne embrijko tak dame jedno..aj naposledy sme vkladali len 1 a chytilo sa, sice potom odislo ale ide to aj s jednym - ked sa zadari tak sa zadari..
noooo, ja sluby plnim a taketo prijemne velmi rada 😉 😀
tanicka si tuuuu 😵 😵 ja uz som tuuuuu 😵
inak - este k tomu, co ste skopcili z buducich snaziliek - mne sa ratala moja segra, ona sa len teraz bude vydavat a doteraz berie antikoncepciu - uz asi 10 rokov - po svadbe chce vysadit a chysta sa hned na matersku a nedavno povedala, ze ved sa to da ovplyvnit ci budes mat dievcatko alebo chlapca, podla toho na ktory den si naplanujes styk - baby, ja som myslela ze padnem do kolien od smiechu, ale niektori ludia si to fakt predstavuju ako hurvinek valku 😀 😀 kym to ludia sami nezaziju tak fakt nemaju potuchy o com hovoria, to asi plati aj pre buduce snazilky...len tolko k tomu

hava77
29. feb 2008

ahojte teda fakt tie buduce snazilky ma dorazili 😒
chcela som im napisat ze uz davno neplati " hop na kravu, bude tela" ale mam taky dojem ze dievcence maju este ruzove okuliariky zivota a aj tak by im to nic nepovedalo. 😖
ale cesty zivota su nevyspitatelne..............
lenka blahozelam k vysledkom a prajem nech sa rozmrazia embryjka 🙂
potrebujeme zacat jarnu tehu vlnu 🙂

katy2
29. feb 2008

leni, tak to ti strasne drzim palce, aby to ten 1 rozmrazovany snehuliacik zvladol a zabojoval.... ved na neho caka taka uzasna mamicka.... 😵

tanitta
29. feb 2008

Leni...uz som tu z prestavky....vidim ta;) je ta plna strana....ja som odvtedy na nete uz ani nebola ked som uz vedela 😵 ....jupi....;)...z tej prahy mas aj nejaku liecbu? ci nie?....pridem neskor nakuknut..

hava77
29. feb 2008

my budeme rozmrazovat tiez len jedneho eskimacika 🙂 ja som strasne chcela dvoch ☹

zulka29
autor
29. feb 2008

Ahojte kočky,

Leni, super správičky, máš krásnu sliznicu, ja som mala len 10,5 😎
Drržím palčeky, určite sa vám to teraz podarííí...musííííí !!!! 😵

takyna
29. feb 2008

Ahojte raKetky, takže skáčem ku vám do témy, lebo u nás ani nohy, 😉

práve som aj ja konečne dorazila z Helíka, Lenka takže mám zhruba okolo 8až 9 vajíčok v obochoch vaječníkoch, jeden je tam Mecgaver má priemer 24mm, to neviem ako sa mu podarilo, ale že ten asi praskne skôr, v sobotu pichám pregnyl, a v pondelok vyberáme vojačikou von okolo zhruba trištvrte na osem ráno tam máme byť,
teta embriologička je milá žienka, začala hneď plašiť rozprávať niečo o mojom veku, chichi, tak som ju dala do obrazu , že aj teta Madona mala prvé po 40-tke, potom sme sa už len s nou smialy 😵

Lenka aj ty si kočka, milá pekná sympatická a držím palce, možno budeme spolu aj na posteli vo štvrtok ak oplodnia mužove darebáčky moje vajíčka 😀

zuzla80
29. feb 2008

Lenulka, tak to je nádherná sliznica 😉 . Vidíš, sme ti vraveli, že tie kúzelné dokážu vykúzliť úžasnú perinku. Veeeľmi ti prajem, aby to už tento krát vyšlo. Tak na 6.3. kumulujeme všetku pozitívnu energiu na Lenulku a jej drobčeka😀

Havi tu je tá stranka: http://www.prezdravie.sk/produktf.php?jmeno=MACA

Dnes som na skok v práci, ale musela som pozrieť na moju Lenulku ako dopadla 🙂 A prajem vám krásny víkendik paaaa raketky

hava77
29. feb 2008

zuzli dakujem 🙂

pipka
29. feb 2008

lenulik tak gratulujem a zelam vsetko naj, a fukam vam tu zase tehuvirusy FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU 😨 😉 😉 😉 😉 😉 😉

kvetka2
29. feb 2008

ahojte raketky 🙂
lenka, no ty si dopestovala fakt nádhernú perinku 😉 blahoželám k výsledkom, takže všetko nasvedčuje tomu, že teraz už budeš krásne tehulkovať 9 mesiacov- moc ti to prajem 🙂 🙂
zuzli aj ja skočím na tvoju macovskú adresu 😉 nech drahý na sebe popracuje 😀
takyna, to máš peknú úrodicku- držím palce na pondelok, nech sú krásne zrelé všetky oplodnené 😎

brita
29. feb 2008

Lenka - prosim ta, preco si si dala robit vysetrenie imuno na spermijky a trofoblast az v Prahe? Lebo aj v Heliose to robia, sice kratko, ale maju to na stranke. Alebo vtedy to este nerobili, ked si si to ty chcela dat urobit? A este ma zaujalo, ako ti Krajko povedal, ze tebe moze vlozit iba jedno embryjko. Preco iba jedno? Ozaj a paci sa mi, ako sa ujalala ta mila prezyvka Mc Gyver. 😀

mapa73
29. feb 2008

Ahojte 🙂 🙂 🙂 Akosi nestíhamý, dúfam, že sú tu nejaké pozitívne správičky 🙂 !

ellianka
29. feb 2008

ahoj leni, gratulujem a prajem prajem z celého srdca 🙂

tanitta
29. feb 2008

Britka.. a ako sa ma tvoje embrijko?... nejak som nepostrehla dalsie info... no v prahe robia vlastne vsetko a v tom aj protilatky na spermie ..zeny... zvlast vysetrenie muzi napr... nam zistili ze ja som ok a mangel ma protilatky sam na seba ... no ale co je dolezite je ze tam robia celkovu bunkovu imunitu... takze v heliku "nieco" robia ale som si ista ze to nie je take podrobne.. pretoze to co sa robi v prahe(trofoblast)-bunkova imunita... sa rozbieha este len v KE v zdruzenej tkanivovej .... su to narocne vysetrenia... takze si myslim ze na stranke heliku je to dost vseobecne uvedene...a viacmenej neuplne... ked zavolas mc gyjverovi a spytas sa ci je to to iste ako praha tak ti povie ze nie ;)..pa