IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

pointka
3. mar 2008

alica ja chodim do iscare a nemozem ani pol slova na nich povedat, i ked ini nadavaju...

gabika24
3. mar 2008

alicag, s cim si konkretne nespokojna? ak nechces pisat sem, tak mi napis IP
v heliose nerobi len jeden lekar, ale i doktorka.

tanitta
3. mar 2008

alicag...moj nazor je ze by si asi spravila velku chybu keby si odisla z MT do isc. ... ale ktovie.. mozno prave tam ty mozes byt spokojna a zmena ti moze pomoc k vytuzenym //... clovek musi len skusit a zistit co komu vyhovuje...ale ver mi nikde nenajdes taky ludsky a osobny pristup lekara s pacientom ako prave v MT...pa

alicag
3. mar 2008

pointka chodiš do iscare už dlho? 🙂

gabika24
3. mar 2008

okrem iscare su i ine centra... ale dolezite je, preco nie si spokojna a ci sa to da zmenit. ja by som po mojich skusenostiach urcite helios za iscare nevymenila.

pointka
3. mar 2008

alica v podstate som registrovana od 2003, ale od august 2007 tam chodim velmi pravidelne

alicag
3. mar 2008

tanitta ja viem vela ludi nadava na ..ba na ich pristup a tak.asi to tam neni tiež take užasne diky za tvoj nazor pomohol mi dik 😉 🙂 🙂 🙂

mia28
3. mar 2008

Zdravím všetky IVF ra-KET-ačky, zaregistrovala som sa len pred chvíľkou a taaaak dlho som sa odhodlávala či sa mám k vám pridať, až som tu! Dlhšie som nevydržala! Veľmi sa mi páči ako spolu komunikujete a hlavne ako sa viete podržať.Je to predsa háklivá téma a milé slovko pomôže, s každým sa o tom rozprávať nedá a ani nie s každým treba!
Asi to poznáte
Mám ukončený 1IVF, 1ket samozrejme neúspešný za 2 msiace idem znova na ket, dúfam, že sa podarí. 😅
Chodíme do iscaru aj keď partner vymýšla či by sme nemali zmeniť...Neviem sa rozhodnúť či zostať alebo zmeniť tak ako alicag 😵
Poradíte???

gabika24
3. mar 2008

alicag, nie ze by som ja vyslovene nadavala, ale ked viem porovnat pristup a pod. urcite by som nemenila. no tebe sa taki zdat nemusia. naozaj je dolezite, aby si bola spokojna a lekarovi max. doverovala - potom aj sance na uspech su vyssie
ahoj pointka 😀

pointka
3. mar 2008

ahoj gabika, zajtra ides OPU, ze? 🙂 ja na KO, tak mam nervy, co vyviedla sliznica doteraz...

mirica
3. mar 2008

alicag- ja som chodila tiež do ISCARE - a bola som veľmi spokojná , veľa ľudí nadáva , že ťahajú peniažky - ale ja som mala úplne opačnú skúsenosť - nemôžem napísať konkrétne - ľudia sú všelijaký - a nechcela by som spôsobiť problém niekomu kto mi pomohol...

pointka
3. mar 2008

mirica, ja sa k tvojmu natzoru max. pridavam, mam len ddobre skusenosti, ked som mala ohss strasne sa o mna starali aj doki, aj sestry, doteraz sa ma vypytuju ako sa mam ako sa citim... a peniaze? nemam pocit, ze by nieco tahali, robili mi 2 x IUI az potom IVF a za nic ine som neplatila, urobili mi vsetky testy aj dost navyse, mam vsetko, snad ohladne imuna v PHA.

gabika24
3. mar 2008

mia, ak mas este nejake mrazaciky, treba to vyuzit...
pointka, ano, mam zajtra OPU. ty sa na kontrole drzkaj, uvidis, sliznica bude pekna.
mirica - vidim, ze si tehu 😀 - super, tak vam to vyslo.
aj nam to vyslo v iscare, ale je to na dlhsie, aby som pisala skusenosti. ved hovorim, ze v podstate nemozem nadavat, len ten pristup by som nemenila za nic (ten, co maju v Heliose). niekto ale moze mat opacnu skusenost. naozaj je dolezite, aby kazda bola spokojna tam, kde je, potom je aj sanca vyssia - psychika je silna vec... je uz viac centier, viem, ze do iscaru chodili aj nejake babeny z kosic a okolia a boli maximalne spokojne... 😀
hlavne, aby to kazdej vyslo, nech uz chodi do ktorehokolvek centra 😉

alicag
3. mar 2008

mirica 🙂 😀 zo srdca ti blahoželam a všetko nech je o.k.

mia28
3. mar 2008

Gabika24, máš recht mrazáčikov máme ešte 5 kúskov tak vydržíme a uvidíme.
Aj keď mi to tam trošku pripadá ako na rýchlostnom páse, všetko rýchlo rýchlo.... len
bruško nerastie 🙂 Asi nám chýba viac kľudu, zistila som, že čím človek viac niečo chce a hneď,
tak to just nepríde!!! 🙂 🙂 🙂

gabika24
3. mar 2008

babulky, musim ist, vecer sem este kuknem. pekny zvysok dna 😉

mirica
3. mar 2008

alica- ďakujem ti - dúfam , že čo najskôr budem môcť pogratulovať ja tebe 🙂

tanitta
3. mar 2008

alicag.... je dolezita v rohodovani aj vzdialenost centra pre teba? 😎

alicag
3. mar 2008

tanitta nie,nie vzdialenost neni doležita aj kebi to bolo tisice kilometrov aj tak bi to stalo zato 😅 😉

dracik1
3. mar 2008

ahojte babuule, hlasim po morfo utz malo by byt vsetko OK, doki nas popozeral od hlavy az po nohy.......a cakame 2 chlapcekov....skoda, ze dievcatko nebude, ale hlavne ked su zdravi, nie 🙂

tanitta
3. mar 2008

jej Dracik.. gratulujem k pipikom 😉 .... opatrujte sa a hlavne vydrzte co najdlhsie pokope;)..... paaaa
Alicag...neboj.... akokolvek sa rozhodne rozhodnes sa spravne...pretoze to robis s vedomim urobit co najlepsie;)... vela stasticka...

mirica
3. mar 2008

dračik - aj ja gratulujem ku dvom chlapčiatkam 😵 😵

hava77
3. mar 2008

dracik blahozelam k chalanom 🙂 🙂 🙂
no pripravte si s mangelom pevne nervy 😀

gabika24
3. mar 2008

dracik, gratulujem. 😀

laskonka
3. mar 2008

ahojte tak to moje krvacanie 17DC je prave pre vysadenie hormonov ktore som brala pred Ketom len ma mrzi ze mi to nepovedali vraj je to normalne. Mohli by na to upozornovat aspon by som sa tak nestresovala.

Bambulky drzim vam palce na uspsene Ketovanie aj IVFkovanie nech uz su coskoro //.

Mysiatko haloooo tak ake su vysledky vsak su// daj nam dobre info

Dracik aj ja ti blahozelam k chalanom hlavne nech su zdravi a robia vam len radost 🙂

tanitta
3. mar 2008

laskonka.. tebe teoreticky na kolky dc vychadzal et??....lebo mne na 21dc.... a na 25prisla ms.. ze kolko tam bolo dni od vysadenia a medzi ms...

laskonka
3. mar 2008

tanitka na ET som bola v decembri na 16DC a na 29DC som dostala MS to bolo 30 dec. potom prisla MS az 13 februara a teraz 29 feb malo byt ket no embrijko neprezilo rozmrazovanie a po vysadeni hormonov som 1. marca dostala MS. a cakam dalsi nech mozem stimulovat na dalsie IVF

tanitta
3. mar 2008

takze si vysadila hormony toho 29februara... ze?... a uz 1marca bola ms....hm.. takze ide to rychlo.... ta ms...

laskonka
3. mar 2008

to hej ale je to na nervy manzel je zufaly :-lebo bud stimulujeme a sex u mna nehrozi alebo mam MS 😅

gabika24
3. mar 2008

tanitta, ja len na skok - foto je super, ta hlava v bazene je lepsia 😀 😀 😀