IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

juja
6. mar 2008

Tanittka verím, že to šťastie uženiete už čoskoro 🙂

juja
6. mar 2008

Zuzlík tak ako??? Lenka nepísala???

zuzla80
6. mar 2008

Jujka Lenka mi zatiaľ nepísala. Ak budem niečo vedieť, tak sa ozvem 🙂

zuzla80
6. mar 2008

Taaaak odkaz od Lenky:
Embryštek sa prebral, transfer majú o 10hod. Držííííme silno palce lenik tfuj tfuj tfuj

juja
6. mar 2008

Ahoj Zuzlík si ma predbehla 😉 Od 10tej sústredím všetku energiu a posielam Lenke 😵 😵

zuzla80
6. mar 2008

Ahoj Jujka, som ja ale šikovná 😀 Jasné, všetka energia dnes bude venovaná Lenke a jej embryštekovi.

Táni ahoooj. A už ste sa definitívne rozhodli pre ČR, alebo ešte uvažujete? Teším sa, že sa vám tam páčilo, a že ste odchádzali s dobrým pocitom. Táni nech vám ta zmena pomôže k vytúženému drobčekovi.

kvetka2
6. mar 2008

dobré ránko raketky 🙂
ahojte zuzlík + jujka+ tanitka, takže ideme dnes my držať palceky nasej lenke o 10:00 🙂 nech sa mebrijku v brusku páči stráááášne moc. vela šťastia lenka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

steva
6. mar 2008

lenka drzim ti palce.

dionova4
6. mar 2008

Lenik, tak to je dobráááá správa 🙂
Veľa šťastia 🙂

takyna
6. mar 2008

Tak som tu,
Ahojkty

RASTÚ Zatiaľ.... je ich 6- 1tkových, 2- 2-jkové a zvyšok trojkové embrijká

ale tým , že sú tam protilátky môže sa to zastaviť ☹ ale RASTÚ

takyna
6. mar 2008

LENKA , DRŽÍM SILNO PALCE NECH TO DOBRE DOPADNE!!!! 🙂

juja
6. mar 2008

Takynka, ale to je super 6 - jednotkových,..... neboj sa z toho Ti zostane ti aj na zmrazenie 😉 🙂 Kedy ideš na ET, zajtra???

Kvetka ahoj 🙂

takyna
6. mar 2008

Ahoj jujka, ďakujem ku gratulácii,
u mňa je to ešte otázne lebo sú tam nešpecifikované protilátky a môže sa rast zastaviť, preto v sobotu len mám volať či narástli zase, ak áno transfer podla toho určia

kvetka2
6. mar 2008

taky, ale je to super začiatok , že sa tak pekne olpodnili - 6 jednotkových 🙂 , musíš veriť ,že to dobre dopadne. Držím palčeky

juja
6. mar 2008

....veru to je najmenej čo môžeme pre Lenku urobiť - posielať energiu a stáááášne moc držať palčeky, lebo ona nás všetky tu MK drží nad vodou, keď nám je najhoršie a povzbudzuje nás do ďalších "bojov", ktoré zvádzame na ceste k bábätku, pre každú z nás má milé slovo, povzbudivé písmenko, ktoré nás poteší ...je to proste správna holka 😵 😵 ....a takých správnych kočiek Vás tu je viac 😉 🙂

dior
6. mar 2008

Lenočka 😵 😵 😵 -želám ti aby sa bábatenko u teba pekne zabývalo a opustilo tvoj domov za krásnych 9 mesiacov-ja sa tak tešííííííííííííííííííííííííím 😵 😵 😵

Takynka,no vidíš-všetko ide ako má,dnes len samé dobré správy prosííííím,tuj tuj tuj,ty len buď pekne v kľude 😀

takyna
6. mar 2008

dior ste všetky fakt úplne super baby, a ak je pánboh spravodlivý musí vás odmeniť 🙂 😵 🙂

tanitta
6. mar 2008

No tusim ze sa Lenke bude stikutkat riadne 😉 .. tolkoo energie co k nej smeruje...vyhodi v MT poistky 😵 .. takze posiem este viac nech uz vybuchne riadna tehu vlnaaa.... 😉
Zuzla.. uz sme rozhodnuti... menim car...paa...ale poviem to keby v MT robili softy absolutne ani nevaham a ostanem v heliku pretoze helik je skvely.... 😉
Takyna.... vsetko ti ide ukazkovo... tabulkovo...et bude o tom som na 1mil% presvedcena.... paa

dior
6. mar 2008

všetky si to zaslúžime 😉

takyna
6. mar 2008

a baby idem sa odreagovať, a skočím do kaderníctva, lebo šedivé vlasy uf hrúza mám.

zuzla80
6. mar 2008

Kvetuška ahoooj 🙂
Jujka tak pekne si to napísala. Lenka je fakt náš anjelik, nikdy na nikoho nezabudne, každému poradí, každého poteší. Proste supiš bomba špica 😀

Táni, možno aj zmena pomôže. Vieš Táni ja by som Helík tiež nemenila, môžem porovnávať a poviem ti, že aj napriek tomu únavnemu dochádzaniu, som ani raz neuvažovala nad tým, či sme urobili dobre, že sme zmenili centrum. A ani to dúfam, nikdy neoľutujem.

Takynka no vidíš, vajka sa pekne delia, tak kľud. Stres nepomáha. Neboj, určite sa minimálne jeden víťaz nájde, my o tom nepochybujeme 😉

juja
6. mar 2008

Dior jasné, že si to všetky zaslúžime a verím, že sa všetky aj dočkáme....skôr či neskôr, len keď všetky túžime čím skôr, však? 😉 Hlavne vydržať! 🙂

Takynka len pekne choď zrelaxovať ku kaderníčke, ja som sa teiž objednala na budúci piatok lebo už mi manžel povedal, že som už trošku šedivá 😀 😀 ...beťár on to z tej výšky, keď na mňa kukú vidí lepšie ako ja 😉
...v sobotu ideš na ET a hotovo 😵

Zuzlík Lenka je fakt zlatíčko 🙂 ...a už sa jej to blíži 😵 😵

Pipka, Dráčik tak šup šup posielajte tehu vírusy ..... 🙂

mia28
6. mar 2008

Čaute kočky,

To je príspevkov, včera som nemala ani kedy nakuknúť a dneska je to vcelku
pekne dlhé čítanie. 🙂 🙂

Ako som sa dočítala tak sa dneska všetka pozitívna energia sústreďuje na LENKU a TAKYNKU tak sa pripájam
....veľa veľa šťastia teším sa s vami,a hlavne nech vám to víde kočky.... 🙂 🙂

Ja sa na svoj druhý ket neviem dočkať, len rátam dni a ešte to je táááááááák ďaleko ☹

gabika24
6. mar 2008

ahojte.
vysielala som a este stale vysielam pozitivnu energiu k Heliku pre Lenku (teda nielen pre nu), len som nestihla napisat skor, iba som sem kukla.

nam sa dvaja bojovnici tiez delia, maju 4 bunky, ze su peknucke embryjka, povedala som tete embryologicke, ze uz nebudeme stimulovat na ivf, toto je nas posledny pokus, nepojdeme ani ako samoplatcovia, tak povedala, ze nemusime PK. to znamena, ze mame zajtra ET. rano tam budem este volat, ale, ze budu nachystani. tak poprosim kusok pozitivnej energie aj zajtra pre nas.

taky - ved to su super spravicky, moc som na teba myslela, aj ked som telefonovala ja.
babulky drzkajte sa 😉

fedra
6. mar 2008

gabika ... moooooooooooc drzim palceky. Nech sa drobcekom u teba zapaci a pekne za zabyvaju

mysiatko
6. mar 2008

dievcata vsetkym vam silno silno drzim prsteky...nech sa zadariiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂

dracik1
6. mar 2008

babulky ahojte,

lenik, posielam tehu virusiky.......strasne vela a nezabudaj, ze Jurka sme rezervovali pre VAsu princeznu.......
gabika, taky, fedra a ostatne babulky co cakate na vlozenie, velmi Vam drzim palce......
jujka, zuzlik,diorka, kvetka.... pekny dnicek 🙂

fedra
6. mar 2008

ja uz zacinam byt nervoznucka ... jaaaaaaaj 😖
Tie dni idu teraz tak hrozne pomaly, bwe.

tanitta
6. mar 2008

Mia28.. ten cas uteka pomaly ked clovek na nieco caka.. a nemoze to posunut.. nech ti to rychlo uteka 😵 ..
Gabi.. my sme tiez nemali PK v heliku😉 ...a vyslo to... 😎 .. to ze nedopadlo to je ina kapitola... ale funguje to aj bez PK... drzkaj sa...

gabika24
6. mar 2008

tanitta, viem, ze to funguje, mame doma dôkaz 😀 😀 😀
chceli sme to skusit, aby mala surodenca, ale ak to nevyjde (co to ale vyjde 😀 ), nezblaznime sa a zacneme si konecne uzivat bez planovania plodnych dni, bez liekov a cestovania a pod. ved to poznate. ale vsetko to za to stalo a keby sme nemali zlaticko, isli by sme do toho zas a znova, zas a znova...
no a inac, aj ju mi vkladali v marci a predtym otehotnela jedna kolegyna, ktora je teraz tiez tehotna. a tiez sme mali posledne embryjka (posledny pokus - lebo vtedy bola preplacana len jedna ziadost - teda cyklus). takze podobna situacia = rovnaky vysledok (teda teraz mozu byt pokojne babatka dve 😀 😀 😀 )
drzkajte sa, musim ist upratovat a varit - lebo zajtra budem len a len oddychovat. pekny den... 😉