IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

lauritka
13. máj 2008

rosienka ja som uzivala kapsule, lebo ja stiplave nemozem ..ale nejde presne o mnozstva,,,hlavne ze to papas kazdy den 😉 http://www.sanopa.cyberio.sk/Kajenske-korenie.html

lucia121
13. máj 2008

Ako sa citis?Vsetko v pohode?Som zvedava, ci bude 1, alebo 2 🙂

lauritka
13. máj 2008

lucik len jedno..hodnoty neboli vysoke a snivalo sa mi o tom 😉 miestami mi je tazko na zaludok, ale nevraciam. a vcera som mala silnu migrenu.

aida.h
13. máj 2008

ahoje.viete mi niektora poradit.5.5.som mala ET. teraz som si robila test a bol negativny. 😒 na teste je pisane ze po
5 dnoch od vam uz ukaze vysledok po oplodneni (RAPID CLEAR).Ja som zufala tak asi to nevyslo alebo este moze sa stat zazrak? Prosim napiste mi ked sa uz niektorej take stalo a potom jej vysiel test pozitivny. dakujem

lauritka
13. máj 2008

aida si len 8 dni po ET.... este ti nemusi nic ukazat..ani rapipreg... skus zase o dva dni. zalezi od toho, kedy sa male uhniezdi.

aida.h
13. máj 2008

dakujem lauritka za povzbudenie. uvidime o dva dni. este ze vas tu mam. ahojte

mirica
13. máj 2008

aida - aspoň pre povzbudenie - ja som tiež nemala test pozitívny - ducha som mala až 10 deň po ET a to čakám dvojky 😉

aida.h
13. máj 2008

dakujem vam za rady baby. tak to radsej skusim az v piatok. viete mi povedat ktory test je dobry,alebo je to jedno. ani do roboty sa mi uz nechce ist ale co uz narobim.

lauritka
13. máj 2008

aida ja mam rada mamatest 🙂

lenka20
13. máj 2008

ahojte raketky 😵
elicek - na dnes ti drzim palceeeeeee, nech je male bobatko OK 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
bianka gratulujem k vysledkom genetiky 😵 dufam, ze aj mne takto pekne dopadnu...
gabika - tentokrat budem testovat, prvy test - sobota 😉 druhy test - pondelok ak medzitym nedojde mrcha...a potom uz vyckam do stredy 😉 tak som sa rozhodla...
baby vcera ma zosokovali - volali mi, ze mam pozitivne chlamydie, tak som to musela poriadne rozdychat, aj krajka som hned kontaktovala, ze co mam robit...studovala na nete, no hroza.... teda mne ich robili pred 4 rokmi a boli negativne... tak som ani nepredpokladala... no ale po prichode domov som zistila, ze to nie je ta chlamydia ale taka ina - dychacich ciest-spravili omylom... co tiez nie je nic moc, lebo sa tiez musi liecit ATB... tak dnes som znova odpichnuta a hadam mi uz spravia tu spravnu chlamydiu a dufajme, ze nebude pozitivna, aj ked momentalne je to celkom jedno, kedze krpec je uz v brusku a ATB musim brat tak ci tak.......mam skratka smolu ale akuuuuuuu 😠 😠 😠 😠

takyna
13. máj 2008

Ahojte kočky :-

takyna
13. máj 2008

Lauritka prajem ti nech na ULZ bijú srdiečka 😉 o stošesť 🙂
Lenka netráp sa drobec bude silný po mamine, veľa žien berie ATB počas tehotnosti , pijú fajčia nemajú ani šancu, že sú tehotné, a okrem iného chlamýdie má skoro každá žena, nie je to žiadna tragédia, hlavne sa nestresuj!

lauritka
13. máj 2008

lenka co ?? 😕 tak hadam to neposkodi prckovi.

takyna
13. máj 2008

sorry šajnu 😉

ellianka
13. máj 2008

krásne ránko babulky 🙂 😎
hlásim, že náš malý bobáčik sa úspešne prebral zo zimného spánku a o 10:00hod. už bude krásne spinkať vo mne 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 strašne ma to dojalo 😔

takyna
13. máj 2008

Eli , tchuj, tchuj na cestu a držím palce tebe a bobáčikovi, 🙂 😵 🙂

lauritka
13. máj 2008

😉 elli

lenka20
13. máj 2008

ahojky babulky takynka, lauritka 😉
to dufam aj ja ze mu to neuskodi, citala som na nete, ze su aj take ATB pre tehulky....
ta svinucha dychacia sa prenasa ako chripka, to ani nevies, ze to mas, tiez je to velakrat bezpriznakove....ani sa bezne nevysetruje....manzel mi vcera zakazal studovat na nete o chorobach, lebo vraj potom mi najdu aj to co nemam 😀 😀
takynka ja uz kaslem na to, lebo ATB budem musiet vybrat tak ci tak, takze ci uz tie druhe budu pozitiv alebo negativ je to jedno... hlavne drobec nech sa drzi....
elianka tak ako 😕 😕 😕 stale drzime palce drobcovi 🙂 🙂 🙂 🙂

lenka20
13. máj 2008

eliiiii - pisali sme asi naraz - gratulujeeeeem, super zaciatok, drobcek je sikulka, tak od desiatej zacina eliankino tehuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

takyna
13. máj 2008

Leni vravím, nestresuj sa zbytočne, neštuduj zbytočne aj tak je to na nič, iba sa vyplašíš a narobíš si viac zla ako tie chlamýdie, manžel ti dobre povedal 🙂 , a okrem iného vraví, sa , že zlý začiatok ale, DOBRÝ koniec 😀 , bude to dobre neboj sa 😵

zuzla80
13. máj 2008

Elianka tak nech sa drobec pekne vyspinká v tvojej perinke. Držíme silno palce 😉
Lenka keď si už čítala po internete, tak asi vieš, že chlamýdie sú riadne svinstvo a ak sa nepreliečia tak spôsobujú neplodnosť (myslím tie dole 🙂 ) Ja tiež čakám na výsledky chlamýdií, a normálne mám strach tam zavolať. Raz mi vyšli pozitívne a to som brala myslím sumamed, a od vtedy mi robili už výtery aj z krvi a zatiaľ boli negatívne, tak dúfajme Lenka, že to bude negatívne aj u teba. Ako sa inak cítiš 😕 ? Žiadne info o sebe a zmrzlinke nepodáš 😔
Lauri, Taky ahojte 😉

takyna
13. máj 2008

Zuzli ahojky 🙂

lauritka
13. máj 2008

:D ahojki

ellianka
13. máj 2008

leni 🙂 🙂 🙂 telepatia
ty si silná osôbka a pekne tie chlamýdie nakopeš, potvory jedny čo si to dovolujú 😠
uvidíš, všetko bude ok 🙂 😵 🙂

takyna
13. máj 2008

Eli 13.4. KET? 😉

ellianka
13. máj 2008

taky, moje šťastné číslo 😉
ako moja starká hovorievala...trinásť PánBoh pri nás 🙂 🙂 🙂

takyna
13. máj 2008

ináč nie som rasistka, ale také cigánky majú toho, a , že vraj neplodnosť 😒 , ?

takyna
13. máj 2008

Eli 13-je ok, len ten apríl mi nesedí 🙂 😉

ellianka
13. máj 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
taky, dík, až teraz som si všimla

takyna
13. máj 2008

idem kočky moje makať , dnes ma idú vyzvŕtať máme veľkú poradu 😠 , ale dnes do mňa niekto rypne bude zle 😵 , držte sa mi, ozvem sa poobede, pá 🙂 🙂 🙂