IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

kukulik30
4. jún 2008

takynka, este to nevzdavaj, hadam to nebude zle a co ti vlastne povedal doki na to spinenie? 😕

mapa73
4. jún 2008

taky, neblázni 😠 To už nie je možné. Baby!
neboj možno je to len náhoda. Pekne ležkaj. Kedy máš ísť na kontrolu?

kvetka2
4. jún 2008

mapka, to som robila s prvou injekciou aj ja 10 min. som si to držala a triasla som sa potom mi to manžel zobral z ruky , pichol a bolo 🙂 a ešte sa v tom potom každý deň vyžíval 😎
taky, ach jaj aj niečo užívaš na zastavenie krvácania? hlavne oddychuj, dúfam, že to pomôže, držkajte sa aj malinkým
ahojte zuzlík, tanitka

tanitta
4. jún 2008

Taky.. aj u mna to zacalo takym ruzovym....potom sla dokonca aj sliznica 😕 .... papaj ten ascorutin hm?...ked zena krvaca moze sa dat aj 3x2...ja viem ze moc nechces.. ale chapes...kedy ides na utz?

takyna
4. jún 2008

mapka veru tak, ležím ako môžem, v pondelok som nič nemala , v utorok po Martine to začalo, a dnes pekne do červenej 😠 😠 😠 😠 😠 😠 , na srdiečko máme ísť v stredu budúci týždeň, ale ak by som sa rozkrvácala, ihneď do Martina

tanitta
4. jún 2008

Zuzla.. ja zatial klop klpo az na tie nevolnosti co mam.. ale to si tak spokojne stazujem 😉 .... este som nebola ani u svojho dr.. akoby strach tam ist aby som sa nedozvedela nieco blbe...vyhovuje mi stav aky je momentalne v presvedceni ze je vsteko tak ako ma byt... ale asi zajtra uz pojdem

takyna
4. jún 2008

tanitka áno papám ascorutin, mrcha to nemôže byť som úplne mimo akého koľvek cyklu tak ja už fakt neviem...Krajko vravel, že krčok môže krvácať , ale žeby až takto? to sa mi nechce veriť 😒

mapa73
4. jún 2008

takynka, nevzdávaj to. Hlavne musíš veriť! Viem je to asi ťažké 🙄 Ty to zvládneš. určite!
Veľmi tu všetky na teba aj na Lauritku myslíme a držíme palce. Aj na nohách.

tanitta
4. jún 2008

Taky... uz som spominala ake pripady boli v nemocnici.. to boli vodopady!! tie mimca sa drzali jak klieste...ja neviem ale ja by som asi sla do nemocky...keby krvacam... predsa pichnu nejake injekcie na zastavenie krvacania a mimco ma vacsiu sancu ono je to tazko aj z druheho pohladu ked sa ma stat tak nepomoze aj neviem co.... ja som sla do nemocky v 5+3...

zuzla80
4. jún 2008

Taky musíš len ležať a oddychovať. Ak by to neprestávalo, tak by som večer možno skočila ešte na pohotovosť, vieš mohli by ti dať nejaké injekcie proti krvácaniu, tak ako Táničke. Hmmm?

Táni určite si "vychutnávať" nevoľnosti čo 😅 A nebojaj sa doktorika, určite je všetko v poriadku. Veď aj srdiečko bilo malinkému, tak by už nemal byť žiadny problém.

takyna
4. jún 2008

ďakujem mapka, aj ostatným ďakujem, ja viem, že držíte palce aj ja vám, ale proste je to tak na psychiku náročné , viem, že všetky sme na tom tak, ja to nevzdám, dúfam, že ani bobáčik 😵

zuzla80
4. jún 2008

Táni napísali sme skoro rovnaký príspevok naraz 😀

takyna
4. jún 2008

tanitka ani neviem, v akom som týždni, 5-6? ☹ podľa velkosti embrya asi tak nie?, Tanitka ak to bude zlé samozdejme, že idem buď do Martina , alebo na pohotovosť

lenka20
4. jún 2008

takynka hlavne nestresuj aby si si to nezhorsila, ked bude treba tak vyuzi moju radu zo vcerajska, manzel sa obetuje a troska ta prefackuje 😉 zlatko mini krvacanie nevadi, hlavne nech sa nerozkrvacas silno, pekne lez a uzivaj tn ascorutin, aj tak ti momentalne nik nic ine neda, tak ako pisala tanicka 3x2 tabl. a mozes si dat aj magnezium, to je tiez dobre. teraz hlavne uz ziadne chilli, ani skoricu ani nic co prekrvuje sliznicu....drz sa.
kvetuska ved ty mas zajtra den D, ja az v sobotu a zatial stresujem len troska ci vobec bude co vkladat, hnacky a zaludok pridu az v sobotu rano.......

takyna
4. jún 2008

baby len držte sa vy po vkladoch, prosím vás, a gratulácie odo mňa budete mať až po určitom čase pre istotu, ale o to budú vrúcnejšie, lebo vám prajem len a len dobré 🙂 😵 🙂 bez strestu

mapa73
4. jún 2008

Takynka, keď som šla do prvého IVF-ka, tak som si povedala, že neúspech ma nepoloží. Ale opak bol pravdou. je to riadny nátlak na psychiku. A k tomu tie hormóny.Takže Takynka úplne ťa chápem. A to som nebola tak ďaleko ako ty. Neostáva mi nič iné, len dodať, že verím u teba v šťastý koniec. Držím palce. Myslím, že všetky slová útechy ti aj tak nepomôžu. Skôr pocit, že sme s tebou. Drž sa. 🙂

tanitta
4. jún 2008

Taky.. dnes podla tvojej poslednej MS si 6+2(teda v 7tyzdni) ... podla dna si 5+4(teda v 6tyzdni)

takyna
4. jún 2008

mapka 😵

trošku odlahčím situáciu, Krajko keď som včera prišla do MT, mal od rána mimoriadne dobrú náladičku, že Leni 😉 , a pozeral ma , hneď ho zbadal v maternici, pochválil, že je tam kde má byť, môj muž sedel dnu s nami, a že mi gratuluje, a ja som nelenila a som ho vybozkávala Krajka, tak zostal aj mierne prekvapený 😀

takyna
4. jún 2008

tanitka díky 🙂

mapa73
4. jún 2008

🙂 🙂 🙂

tanitta
4. jún 2008

podla dna opodnenia som zabudla napisat.... no mc gajver musel byt cely bezseba 😀 😀 😀

gabika24
4. jún 2008

ahojte.
taky, možno z teba bude mať krajko dobrú náladu ešte dlhooooooooooooooooooooo....
ináč, ak sa čo len trochu rozkrvácaš, choď do nemocnice - pichnú ti injekciu. určite ber ascorutin.
lauritka, veľa šťastia...
babule, pekný deň.... 🙂

takyna
4. jún 2008

bol happy 😵 , ale tak keď bol najbližšie po ruke? 😀 no nepobozkáš 😉

Gabča čaj , jasnačka neboj 😵

takyna
4. jún 2008

čav Gabika nie čaj sorry 😉

lenka20
4. jún 2008

😀 😀 az von ho bolo pocut tak nahlas rozpraval a to som netusila, ze ho takynka takto poctila 😀 😀 😀
naladicku mal ozaj dobru 😉
noooo, tak nabuduce dostane aj odo mna boztek, ale az ked si zasluzi 😉 😅 teda niezeby sa nesnazil chuda, ale pri mne mu to akosi nevychadza 😎 musi este potrenovat 😀
takynka moja ja dufam u teba v dobry koniec, mozno predsa skus skocit do nemocky ku vam, aj pipinka sa rozkrvacala takto v zaciatkoch ak si dobre pamatam, dali jej nejaku injekciu a bolo dobre....

tanitta
4. jún 2008

esteze to nevidela a dufam necita pani mc gajverova 😵 ....

zuzla80
4. jún 2008

Taky tak ty si teda číslo 😀 😀 To sa ani nečudujem, že mal takú dobrú náladičku a po tých bozkoch sa určite ešte vystupňovala 😀

ellianka
4. jún 2008

takynček, držkaj sa 😵 😵 😵
leni, všetko naj naj k tvojim dnešným meninám cmuk* a neboj slniečko krásne hreje, zmrzlinky sa určite nádherne roztopia 😉
laurit, myslím na teba od rána 😵

ja som sa tiež práve vrátila z helíka a bola som milo prekvapená ako príjemne vzdušne tam dnes bolo, žiadny nátresk 🙂 len pohodička.
pekný dníček žienky

mirica
4. jún 2008

taky- ak máš cystu - môže byť naplnená vodou alebo krvou - ak odchádza môže byť červená krv ...ak je polyp tak sú väčšinou ružové , hnedé slásočnice

takyna
4. jún 2008

Ok babulky 😉 , idem hore nohy položiť, a chcela som fotky nejaké hodiť na koníka uvidíme či sa mi zadarí, poobede kuknem čo nového, dobre mi je svami ale bobáčik zjedok rožok s redkvičkou a chce ležkať 😀 pá