IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

mimusa4
6. jún 2008

ahoj taky neplaaač, lebo sa bude báť..len pokoj, aby krpec bol poslušný už teraz..veľmo držím palčeky..
ja už pichám 😝

takyna
6. jún 2008

ďakujem vám všetkým, držkajte sa

mimusa4
6. jún 2008

myslíme na teba 🙂

takyna
6. jún 2008

😵 aj ja na vás, idem ležať pá

mimusa4
6. jún 2008

papa

mandy55
6. jún 2008

lauritka 😔 😔 😔

lenka20
6. jún 2008

takynka prosim ta neplac, chod do nemocky nech ta kuknu - v heliku to myslia dobre ale oni maju taku vyckavaciu taktiku vies, moc neriesia ked je nejaky problem, potom to uz nechavaju na prirodu viac menej. pre pokoj dusicky chod do nemocky, mozno si ta tam nechaju, pichnu nieco a hlavne budes kludnejsia pod dozorom 😵 ved vies, ze aj tanicka v 7tt mala problemy...takze zlatko startuj motor a chod 😉

lenka20
6. jún 2008

pa babulky ja uz pomaly pojdem domkov, takynka pekne sa opatruj, ja zajtra odkazem po tanicke ako sme dopadli, krasny vikend prajem vsetkym 😵 😵 😵 😵 😵

kukulik30
6. jún 2008

Taky, Lenka ma pravdu, aj ja by som to asi riesila odchodom do nemocnice...viem, ze v nemocnici to nie je bohvieco, ale predsa len oni vedia , co maju robit a hlavne, ak sa nieco spusti su tam, hned pri tebe a mozu to nejako riesit 😉 lebo takto sa zbytocne stresujes

kukulik30
6. jún 2008

ahoj leni , krasny vikend 😵

zuzla80
6. jún 2008

Ahoj Lenka a zajtra veľa šťastíčka 😵 🤐

mapa73
6. jún 2008

Lenička prejem veľa zdaru 🙂, šťastia 🙂

fedra
6. jún 2008

Lenuska ... tfuj,tfuj,tfuj ... teraz som poopluvala cely monitor. Drziiiiiiiiiiiiiiim palceky 🙂

lenka20
6. jún 2008

ha, este som tu - dakujem vam zlaticka ste uzasne, dodavate energiu a dobru naladicku, dufam, ze ma zajtra snehuliaci neokaslu a budem vas moct coskoro zasobit tehuvirusikmi 😉 😵 😵 na oplatku 😉 😵 paaaaaaa

tinucha
6. jún 2008

Lenka, už ťa asi nestihnem, ale tiež ti na zajtra držím palce!!!!!!

tinucha
6. jún 2008

Taky, je mi ľúto, že máš také trápenie. Dúfam, že sa čo najskôr dá všetko do poriadku! Veľmi ti držím palce a malému bobovi tiež.

tanitta
6. jún 2008

Taky.. necakaj ... treba aj este nieco naviac....aby si to clovek neskorsie nevycital....budes kludnejsia ked pojdes....je mozne ze si ta tam aj nechaju daju ti infuziu...drzkaj sa.. a nech ta ten bobik uz tolko netrapi...
...ja mam po utz... vsetko je ok... mame krasnu 4D fotku 😵 .......mame tehu knizku a zodpodedame presne na den🙂))... krasny vikendik kocky
Leni.. na cestu ta prskam zo vstekych stran;).. paaa

kukulik30
6. jún 2008

super tanitt 🙂 hodis tu fotecku aj do albumu? 😉

tanitta
6. jún 2008

Jasne.. len musim nakrmit bobika;)....idem aj na ten hnusny glukozovy test ci co...sladku vodu pit 😲

kukulik30
6. jún 2008

fuuj....to je hnusne.....musis no vypit naraz, ak prestanes , tak uz je to tazke dopit 😝 .....ja som to vypila na supa a bol pokoj 😀

mirica
6. jún 2008

tanitta- ja som tú sladkú vodu nedokázala vypiť - hovorila som doki , že mi to pôjde hneď von ...povedala , že to nevadí - tak som si mala doniesť dva rožky s maslom , syrom a šunkou - že sa to dá v pohode použiť ako alternatíva 😀

tanitta
6. jún 2008

No dako to prezijem.. ja sladke teraz lubim 😀 ....
pridala som nove foto do albumu 😎

gabika24
6. jún 2008

tanittka, pekné foto, hneď som kukla...bobík je krásny 😵

gabika24
6. jún 2008

ahojte babulky.
takynka je v nemocnici, keď budem vedieť viac, napíšem.

maahuliena
6. jún 2008

ahojte
bože čo sa to zase deje...laurit 😢 😔 taky.. držte sa s drobcom v nemocke a žieden vymýšlanie.. domov 2v1!
držte sa

hava77
6. jún 2008

takynka drz sa, myslime na teba aj na drobca

mircalla
6. jún 2008

Ahoj Takyna,

Naozaj prosim chod do nermocnice, ak ti mozem poradit. Ja som spinila, nasledne kopa krvi...bohuzial vsacny potrat. Ale z kamosky vysli vyslovene hektolitre krvi a napriek tomu bolo babatko udrzalo a bolo to ok.

Udajne ak zena krvaca a plod je vitalny, dost velka sanca, ze to dobre dopadne

tanitta
6. jún 2008

Posielam srdecny pozdrav Takyne... Gabi ok? 😵 ... ze myslime na nu.. aj ked to nemocnicne prostredie nie je bohvieco ale bobacik bude aspon pod vacsou kontrolou ...pa

gabika24
6. jún 2008

babulky, pisala, že sa ozve - ale zatiaľ nič, tak zajtra. hneď vám dám vedieť, ak pošle sms.
písala som jej, že všetky na ňu myslíme. ďakuje.... tak jej na diaľku posielajte pozitívnu energiu - aj bábätku, samozrejme 😉

juja
7. jún 2008

Dobré ránko všetkým.. 🙂

Čo to tu zase čítam.... ☹ ...lauritka je mi to veľmi ľuto, že to takto dopadlo...verila som, že to teraz to už bude až do úspešného konca všetko OK, tak pekne ti pribúdali tie tehu týždne...ja som sa vytešovala a potom sa to celé zrúti ako domček z karát...je mi to moc ľúto, veľmi so ti to priala moja,ale ty sa nevzdáš len tak to viem, túžba je silnejšia ako bolesť ....chodte si niekam oddýchnúť na dovču, nabrať síl a na jeseň sa pustíte do boja. Veľa šťastia, síl a čoskoro opäť slniečko v duši ti prajem.

Taky tebe tiež moooc držím palčeky, nech ti v nemocke pomôžu toho tvojho bobíka skrotiť, nezbedníka, keď takto maminu skúša. Držkaj sa, verím že to dopadne dobre a preto iné ako pozitívne správy ani nečakám 😉

Lenka a Havka majú dnes KET? Tak držím palce, tfuj , tfuj, tfuj a tehuľky poriadne im naprskajte tehu vírusy 🙂

Tanittka krááásny bobík, teiž ťa trošku pocvičil, ale som veľmi rada, že je to už zažehnané a želám Ti aby si si užila už len pohodové a bezproblémové celé tehu obdobie až do nového roku 2009. 😵 😵

Kvetka dúfam, že poctivo ležíš s nohami v lufte a oddychuješ 😉 🙂