IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

kikina666
16. apr 2008

katy2 spravny pristup 🙂

tanitta
16. apr 2008

Ahojte kocky..
Lenka2008... ☹ ...ale verme ze tie nase potvorky na nas urcite cakaju...
ja dnes vynimocne sa hlasim v pyzame.. davala som tym krcpom asi dost zabrat.. takze sme si uzili dopoludnajsi spanok 😀 ...
Taky...radsej volaj.. to telo je uplne zblaznene... ale niekedystaci aj jeden den na to aby sa sliznica pekne odisla...
Leni...takze dalsi novy tatos v stajni?? 😀
pa kocky zatial...

gabika24
16. apr 2008

ahojte babule.
dnes nebudem zasa stíhať koníka, idem na chvíľu kuknúť do roboty - ale nepracovať 😉
tak sa držkajte a pre istotu do zásoby tie vyškerené tehu vírusy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
zulka - aj ja som mala predmrchovske pocity, tak to budú dvojičky, ako ti písala lenka 😀
kiki, držkaj sa, pekne opatruj bábätko.
aj ostatné samozrejme sa opatrujte, pekný deň želám 🙂

zulka29
autor
16. apr 2008

Tannitka, vyveštim ti // ? 😉 Doteraz sa mi celkom darilo, že Gabi? 😀 😀 😀

Gabi Ahoj, 😀 si zlatá, moja, keby si tak mala pravdu...ach jaj... 😔

kikina666
16. apr 2008

tanitta aj ja idem na krv 28.4. do heliosu, ja tiez mam pyzamovu kulturu, ale celkom mi to vyhovuje, sice sedim pri compe ale aj to je relax 🙂 a oddych

kikina666
16. apr 2008

gabika24 dik, opatrujem babetko ako vo vaticke, aj ty opatruj babenka

tanitta
16. apr 2008

Kiki.. u mna kultura konci;)... mam povinnosti... ale dobre padlo aj doobedny spanok;)... ja testujem tiez 28 ale nejdem na krv.....u nas v car to robia inak...rano ocikat testik ak bude len / sup na krv hned.... ak bude testik// treba volat....
Zulkaaaaaaa...no daj 😀

zulka29
autor
16. apr 2008

tannitka...čáry máry veštím ti dve čáááry 😀 😀 😀

kikina666
16. apr 2008

zulka29 tak to je dobrééééééé, to sa ti podarilo 🙂

tanitta
16. apr 2008

Zulka... ahaaaaaa ...tak takto sa robia babatka?!.... 😉 ....dakujem za pocarovanie 😉...skoda ze tie testy funguju tak ako fuguju podla spravnosti kazda ciarka jedno babatko takze v tvojom pripade 4ciarky 😉

dyta
16. apr 2008

ahoooojte 🙂
som tu na skok, byby stalo sa vam, ked ste isli na KETko, že embryjka sa nezačali deliť?.. alebo že nastal nejaky problem a muselo sa to stopnuť???... ☹

tanitta
16. apr 2008

Dyta mas taky problem?.. na ket sa ide vtedy ked je embriolog presvedceny ze tie emb. su dobre...bud preziju alebo nepreziju... moze sa stat ze po rozmrazeni emb prichadza o par buniek.. napr. ze bolo zmrazemne 8b a po rozmrazeni bolo len 4b...ale embriolog aj tu vidi ci to embrio je zivotaschopne...

dyta
16. apr 2008

🙂 nie nemam, len ma to tak napadlo, či sa to môže stať...

katy2
16. apr 2008

dyta, neuvazuj nad tym, co by sa mohlo stat 😉 😉 😉

lenka20
16. apr 2008

tanicka tak uz je to tu cierne na bielom, mas to potvrdene aj od hlavnej vestice, zulka - prosim, poznac si ma do poradovnika, nabuduce chcem JA 😵 😵 😵 a stacia mi dve caaary 😉 😵
dytuska ano, moze sa to stat, ze z viacerych embrystekov ani jedno neprezije rozmrazenie, ale to nebude urcite tvoj pripad, zatial tu v tejto teme sa to deje len veeeelmi zriedkavo, vlastne sa to stalo len 1x a to pri 1 embrijku, takze - nemysli na to, musime tym krpcom verit 😉
tanicka este k tatosovi 😉 - tento rok sme to predbehli a novy tatos je v stajni uz o par tyzdnov pred autosalonom 😉 😀 😀

bianka30
16. apr 2008

zulka nechces aj mne vycarit????

zulka29
autor
16. apr 2008

Bianka, veštím až keď sú embryjká v brušku 😉 😀 😀 😀 😀 😀

Leni, značím si 😉 😎

Dytka, tiež som to tak mala ako tanitka hovorila, že z 8b bolo 6 bunkové, že sa to stáva, že nie všetky bunky prežijú 🤐 . Koľko ty máš snehiliakov? 😕

kikina666
16. apr 2008

zulka29 tak si ja prosim ja mam do vcera jedno 🙂

katy2
16. apr 2008

zulka, tak vyvesti mne 😵

zulka29
autor
16. apr 2008

Kiki, Katy, keby som vedela, tak vyčarím aj sebe 😖 ale nevieeem 😔 tak tfuj, tfuj, vám pre šťastie. 😉

katy2
16. apr 2008

zulka, neboj, dopadne to s nami ako ma.... aj tak na tom nic nezmenime, tak nema vyznam sa dopredu stresovat.... ty to mas uz len za par..... netaha ta to testnut?

kikina666
16. apr 2008

dakujem, sebe nemusis, ty uz mas, tebe som vycarila ja 🙂

zulka29
autor
16. apr 2008

Katy, dnes aj včera som bola v lekárni, ale nie sama, tak som si tak hovorila, že keby som tam sama bola, tak neoddolám a kúpim...srdce sa mi rozbúchalo a išla som preč 😝 . Ja som ináč normálne strašne netrpezlivá, všetko musí byť hneď a zaraz a teraz...neviem....asi fakt vydržím do toho piatku - ak ma madan dovtedy nenavštívi 😠 😖 ...

katy2
16. apr 2008

zulka, strasne ti drzim palce!!!!!! velmi ti prajem tu krasnu spravu..... neboj, ms nedojde... cakaju ju inde.... 😉

zulka29
autor
16. apr 2008

Katy, už niekto rozhodol, nám už povedia len výsledok 😅 ...ale ďakujem, aj tebe držím palce, veľmi veľmi 🙂

mirusch
16. apr 2008

Ahojte babenky, nedá sa nič robiť, musím oxidovať tu, keďže IVF téma je opustenááááá.
Tak ako bojovnice?
Zulík, mám z teba taký dobrý pocit, že teraz by to už mohlo byť 😉 😵

katy2
16. apr 2008

vitaj, medzi nami 🙂

mirusch
16. apr 2008

😀 😀 Zatiaľ dočasne...

katy2
16. apr 2008

jasne, kym nepribudnu nove stimulantky....
teraz nas je viac ketaciek, kym vycerpame vsetky pokusy, to chvilu potrva....
teda, snad nebude treba 🤐

mirusch
16. apr 2008

Pred 2 dňami som mala zvláštny telefonát - zdvihla som a nič, iba škripoty, vrzgoty a potom taký divný vzdialený hlas, skoro som nepočula. A zrazu taký jasný detský hlások: Ahoj mama, tu je Lili....Skoro som zinfarktovala. Bolo to ako keby mi bolo dané na známosť, že moja dušička je tam hore pripravená. Ak budem mať dievčatko, tak ho hádam nazvem Lili...