IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

katy2
16. apr 2008

mirusch, to je krasne 😵 az mi vyhrkli slzy.... 😵 neboj, raz budes aj ty mamou....

mirusch
16. apr 2008

Katy, ďakujem 😵 Ale naozaj som mala taký zvláštny pocit... povedala som jej, že ja nie som mama a ona...a kto si? .... no normálne deti dospelákom vykajú...proste paráda...takže som presvedčená, že v júli dostanem do bruška dievčatko 😵
Páčilo sa mi ako Bianca povedala, že kindervajíčko s prekvapením 😵

katy2
16. apr 2008

tekze v juli idete na to... uz sa ti to krati... 😵

mirusch
16. apr 2008

Koncom júna...podľa MS. A dúfam, že tentoraz to už nič nezabrzdí... 😔
Ako sa cítiš?

katy2
16. apr 2008

ja som si povedala, ze si nejdem sledovat ziadne priznaky... moze to byt aj z hormonov, nechcem si nic namyslat.... ale citim sa tak normalne, nic mimoriadne.... len dufam, ze je vsetko v poriadku. Dnes je to len 5den po KET...

Drzim ti palce, aby to uz vsetko slo hladko... 😉

mapa73
16. apr 2008

Ahojte babenky 🙂
Kika, steva pekne opatrujte bába v brušku 🙂 a samozrejme gratulujem.

mirusch
16. apr 2008

Katy, máš pravdu. Ale môžeš aspoň prehovárať maternicu, nech sa ti dobre o embrijká stará 😀
Ahoj Mapa.

katy2
16. apr 2008

jasne, ze sa o miminka staram.... 😵

veracruz
16. apr 2008

katy, dobre robis, ze sa nepozorujes... ani ja som sa nejak nesledovala... hlien, krcok maternice, pichnutie v brusku, nevolnosti, unava... je to akurat na nervy 😀 a vobec Ti to neda jasnu odpoved... preto som cakala na neklamne vysledky a pozitivne myslela 😵

katy2
16. apr 2008

vera, ahoj 🙂
zajtra uzv, uz bude aj srdiecko, nie? 🙂

veracruz
16. apr 2008

ahoj katy... ano, zajtra... uz bude srdiecko, tak sa tesim... mamina sa vcera prihlasila, ze chce ist so mnou... aj ona je zvedava 🙂

mirusch
16. apr 2008

Ahoj Vera, to je super. A kedy si zmeníš tt?

mapa73
16. apr 2008

katy držkám palce 25.4. Pohladkaj bruško za mňa. Dík

Vera a ty tiež prosím ťa pohladkaj bruško odo mňa 🙂

veracruz
16. apr 2008

ahoj mirusch, po utz si zapisem tt... a uz nastalo... teda len do 40tt 😀

ahoj mapka, uz som pohladkala 😵 mas novu fotecku? vyzeras na nej na dvadsat 😉

veracruz
16. apr 2008

mirusch, inak citala som, ze velakrat migreny po porode zmiznu... 🙂

lenka20
16. apr 2008

ahojte veruska tak na zajtra nech pocujes jedno krasne silne srdiecko 😵 😵 😵
ahoj mapka 🙂
mirusch, ved tebe sa medzi nami paci, ved sme tu vlastne skoro vsetky stare zname z nasej povodnej IVF-temicky 😉 takze sa cit ako doma 😀 na jun-jul budem intenzivne drzat palce po tych vsetkych komplikaciach si zasluzis jedno super nekomplikovane pohodove otehulkovanie a dievcatko kludne moze byt lily 😀 😀
takynka tak ako, co si sa dozvedela 😕 😕 😕

mapa73
16. apr 2008

Vera dík. Keby si nebola tehu, tak sa ťa opýtam čo piješ 🙂

mirusch
16. apr 2008

Vera 😀 som si predstavila tie tt nastálo 😀 Vieš si predstaviť brucho ako dom?
To jo, zmiznú, ale nie vždy, u nás v rodine nie 😔 Až po odobratí maternice a vaječníkov...proste hormóny. Tož tož.

veracruz
16. apr 2008

lenka, dakujem... ved potom podam hlasenie...

mapka, pijem vodu a obcas vineu... ale teda viac-menej nasilu... nejak to do mna nejde 🙂

mirusch, este ze som k tym tt dala aj ten dodatok 😀 lebo brucho ako dom veru nestem 😅 a mozno ty budes migrenova vynimka v rodine...

takyna
16. apr 2008

Ahojte, takže dnes s krvácania ani kvapka, ani len pri utretí, embriologička sa nevedela vyjadriť, hlavná vec, že ma upozornila, že estragón sa má začať jesť až pri riadnom krvácaní , moja doktorka má poradu, a Krajko nezdvihol 😖

mapa73
16. apr 2008

Taky, skús ešte zavolať neskôr Krajkovi. Ten ti najlepšie poradí. Je pravde, že estrogén sa má začať jesť, až keď krvácaš.

takyna
16. apr 2008

mapka , ja dnes idem s náladou pod pod mrazu ☹ , ja to nechám na organiznus, uvidím čo bude do večera, a zajtra ak sa mrcha nerozbehne budem volať Helios, a ak sa vôbec nerozbehne, bude to na máj/jún, nič iné nenarobím 🙄

mapa73
16. apr 2008

Taky, nebuď smutná 🙂 Daj sa do kľudu a uvidíš zajtra. v máji je aspoň všetko také krajšie, slniečko, teplúčko, zobúdza sa príroda. 🙂
Všetko zlé je na niečo dobré. Hlavne sa tomu nepoddávaj a bojuj 🙂

takyna
16. apr 2008

mapka to je buď pms-ko alebo hormóny, ďakujem ti 🙂

mapa73
16. apr 2008

Určite to budú hormóny, aj so mnou to ešte máva. Neboj, veď my sa tomu len tak ľahko nepoddáme a zvíťazime 🙂 sme nejaké bojovnice 🙂

takyna
16. apr 2008

nemôžem sa dnes ani veľmo zapájať do debat, lebo by som tu len pokazila náladu, ach jo, sme bojovnice, ešte sa musím naučiť byť trpezlivá, ale to je najťažšie 😖
verka zajtra ti prajem riadny o 106 bijúci tlkot srdiečka 🙂
aj ostatným krásny zbytok dňa pá 🙂

mapa73
16. apr 2008

taky ahoj a držkaj sa 🙂

kikina666
16. apr 2008

mapa ahoj, opatrujem snehuliacika ako oko v hlave, teda poklad v kindervajicku podla biany. A doktorka mi ho tam prilepila tak by tam aj malo zostat, ved sa tam dostal az na druhy raz, prvy raz zostal v katetri 🙂 dali moc lepidla 🙂

kikina666
16. apr 2008

taky paaa
🙂

bianka30
16. apr 2008

kiki, tak ako tak citam duuuuuufame ze ti k z mojho mena sa len tak vysmyklo ze... kinderko .. hehehehe