IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

takyna
21. feb 2008

ďakujeme, posielam pozitívnu energiu 🙂 😵 naspäť

pointka
21. feb 2008

v BA je nuchutne, prsi, je zima a smutne ☹

mysiatko
21. feb 2008

aj do BA posielam slniecko 🙂

lenka20
21. feb 2008

ako ste sa krasne vynovili 🙂 aj ja si musim najst nejaku peknu fotecku 😉
tanicka tak bazen a hlava ma teda nenapadli - ale uz som rozmyslala ci to nie je ponorka alebo take daco 😀
raketky - mna zas boli strasne brusko a mam uz druhy den migrenu, to je na skapanie 😠 😠 uz sa tesim zajtra do fitka, hadam to pomoze....

takyna
21. feb 2008

lenka asi sa mení počasie, mne sa tiež krúti hlava, len vydržať, alebo nejaký brufén

mysiatko
21. feb 2008

mna strasne bolela hlavka v pondelok a utorok vecer ☹

takyna
21. feb 2008

mysiatko, zabralo, ďakujeme, prišlo slnko ,,,super 🙂

mysiatko
21. feb 2008

taky som uzasna ze? 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵

zulka29
autor
21. feb 2008

Ahojte, čo nové? Tak ja už som urobila čo som dnes chcela 😵 Aká som ja šikovná 😀

A už aj tu vykúka slniečko

...a mňa dnes bolí bruško a neviem z čoho, že by zápal? 😨

mysiatko
21. feb 2008

idem na obedik babenky...nieco dat do zaludka, napisem ked pridem..papa

lenka20
21. feb 2008

ale zulka nestras so zapalom - mozno len doznieva mrcha alebo kuzelne tabletky 😕 alebo ides mat poriadnu ovulku - mna obcas bolieva aj cez ovulku brusisko...
takynka ja uz tie brufeniky nemozem tolko papat - uz 4 dni po sebe som bola na ibalgine, musim nieco vydrzat 🙄 tento smajlik s vypulenymi ocami - to je momentalne moja verna kopia 🙄 🙄 🙄 😀

takyna
21. feb 2008

lenka niekedy mi zaberie sladké, a veľa piť

zulka29
autor
21. feb 2008

Leni, neviem či tie tabletky ešte doznievajú, ale mám brucho ako balón a ešte trochu krvácam, takže ovulka ešte neeee... 😅 . Leni, stále rozmýšlam, že či tam nemám po tom mimomaternicovom dáky zápal a preto sa nehniezdili potvorky... 😖 . Poviem dr. nech ma poriadne pozrie, či tam niečo podozrivé neuvidí. V utorok mám termín, už tam chodím ako na klavír 😝

pointka
21. feb 2008

mysiatko, to slniecko si sem fakt poslala 🙂 a ake je teple 🙂

takyna
21. feb 2008

roznesme si aj tehu vírusy, keď s tým počasím sa nám zadarilo 🙂

labutienka
21. feb 2008

ahojte dievčatá,

zaujíma ma, či ste podstpúpili laparku, ak bol problém u vášho partnera ale vy ste boli podľa vyšetrení v poriadku. ďakujem za odpoveď

na budúci týždeň idem na 1. konzultáciu pred ivf, len neviem, či mi ju navrhne dr.
ja problém nemám, ale manžel, tak neviem, na čo by mi bola.

tak mi prosím poraďte.

takyna
21. feb 2008

Ahoj labutienka, pred časom sme si i my mysleli, že nemám ja žiadny problém, iba muž a opak je pravdou

takyna
21. feb 2008

a tým som chcela povedať, že laparoskopiou sa dosť zistí, ale to je len môj názor?

labutienka
21. feb 2008

ahoj takyna a môžem sa spýtať, aký problém?

u nás má manžel nepohyblivé spermie. ja mám všetky zákl. vyšetrenia za sebou, uzv., HP, kultiváciu, podľa BT a testov mám aj ovulku a pravidelný cyklus. tak neviem. na jednej strane si myslím, že to nie je zlé, aspoň si budem istá, ale na druhej strane je to zásah do organizmu...

takyna
21. feb 2008

Labutienka, na laparke mi zistili cystu tú mi vybrali, rôzne zrasty tiež ma vyčistili, a snažili sa mi obnoviť priechodnosť vajcovodov, ktoré boli zlepené pre rôzne zápaly, takže asi tak, ináč vyšetrenia neviem aké ti robili, ale podla základných s krvy , ultrazvuk a iné som bola 100% ok, muž môj má ok speriogram

lenka20
21. feb 2008

labutienka pokial kvoli manzelovym vysledkom musite ist tak ci tak na IVF tak by som na laparku nesla, je to zasah do organizmu a ak netreba tak naco podstupovat dalsiu narkozu... ja som sa rozhodla pre IVF kvoli PCO a veku a doky mi povedal ked som sa pytala, ze v tom pripade mi laparku netreba - to iba ak by si chcela skusat IUI alebo prirodzene - a to asi vo vasom pripade nehrozi... aj ked laparkou sa zistia aj ine veci okrem priechodnosti - zulke zistili nejaky bacil napr. je to na tebe 😉 to som ti moc nepomohla, vsak 😉
zulka moja - no len nech ta pozru, hlavne nech si zdravucka 😵

labutienka
21. feb 2008

hmmm, a uzv ti pred tym nerobili? lebo viem, ze cysta sa da zistit ultrazvukom.
...aspoň si myslím.
a teraz chodíte do nejakého centra? či vám dali nejakú šancu snžiť sa prirodzene?

pointka
21. feb 2008

lenka 🙂

kvetka2
21. feb 2008

zulka, tie bolesti bruska asi budú len z liekov. mna este stále pobolieva trosku a aj vajecníky- ale z výsledkov krvy žiaden zápal nemám 😅 takže musím len čakať
inak ja som včera nevydržala a volala som krajkovi kvoli krvácaniu. Povedal, že cyklus môže byť zblbnutý( to je mi jasné), ale že mám prísť ,ak nebude krvácanie do piatku slabnúť. Tak som bola dnes aj u mojej tety gyndosky, lebo sa mi zdalo, že krvácanie asi trosku slabne, ale chcela sa na to pozreť. Tak ma pozrela ( aj banánikom cez posvu 😝 ) a vyjadrila sa ,že mi to neslabne,že stále dosť krvácam a že mi to samé neprejde. Mám zväčšený vaječník aj cystou, vo vaječníkoch mám niekolko folíkov, zvýšený prolaktín- takže menzes to nie je. A že treba zastaviť to krvácanie... Takže zajtra putujem ráno do Martina za krajkom, nech sa pozre aj on a nech mi schváli navrhnutú liečbu od mojej tety doktorky. že mám brať norethisteron- alebo také niečo. Už ste to niekedy papali? lebo ja takéto skúsenosti s mimomenštruačným krvácaním vôbec nemám.

takyna
21. feb 2008

mne osobne cystu na ulz, nezistili ani som netušila , že nejakú cystu mám 🙂 , neviem posúdiť či laparka niečomu dopomohla, ale zrasty čo som mala ja nie sú vidieť ulz, a hlavne sme sa spoliehali, že po laparke dosiahneme tehotenstvo prirodzenou cestou, nie cez IVF a iné možnosti, ale ako lenka písala, je to na uváženie každej dvojice a zdravotného stavu 😵

kvetka2
21. feb 2008

aj ja som si dala fotku- akože som ohromná lyžiarka 😀

takyna
21. feb 2008

krásne fotto kvetuš som si všimla, aj lenka má macíka, zlatý 🙂

pipka
21. feb 2008

raKetky ajojte 😉
a viete vy o tom, ze v pravidlach MK je, ze foto ma byt realne a nie obrazky zvieratiek, ci rastliniek? 😨 😉 😕

mirusch
21. feb 2008

Ahojte. No vy ste sa všetky sem presťahovali, či čo? A ja som tam sama v druhej téme 😕 😒
Ako máte? Idem počítkať.

pipka
21. feb 2008

mirush, musis preskakovat z temy do temy 😀