IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

mirusch
10. mar 2008

Baby, ja sa ... 😀 Konečne som to pochopila s tým keksíkovaním 😀 😀 Som predtým iba kukala, že o čom točíte...

lenka20
11. mar 2008

miruuuusch 😀 😀 ty nevies co je keksik 😕 😕 no teda 😀
elianka - super, to akurat naskocis na vlnu 😉
dobre ranko raketky, co je nove 😉

zabkaevka
11. mar 2008

dobré ránko kočky 🙂 mirusch to nič, to len ja sa vypytujem o keksíkovaní po KET 🙂 bola som zvedavá, pretože môj mangel bol zvedavý, chichi 🙂 No dúfam, že vydrží 🙂
Inak nemám nič nové, ani dnes nič zvláštneho necítim, tak dúfam, že je to OK. ZAtiaľ sa majte krásne. Paaaaaaa

ajuska212
11. mar 2008

dobre ranko babulky cakatelky 🙂 ani u mna nove nic vsetko ok 😀 tak sa vsetky drzkajte 🙂

takyna
11. mar 2008

Ahojky kočky, čakatelky, tehulky, 🙂

takyna
11. mar 2008

posielam vám dovolenkovú nádych, z Grécka 🙂

takyna
11. mar 2008

Ajuška ako sa cítiš???

zuzla80
11. mar 2008

Ahojte tehulky naše 🙂 😉 tak čo ako sa dnes cítite?
Lenik dúfam, že je všetko tak ako má byť🙂 😉

zulka29
autor
11. mar 2008

Ahojte, Lenka, Takyna ako tehulky? 🙂

A kto že sa teraz najližšie chystá na KET? 😕

takyna
11. mar 2008

Ahoj zuzlík, ale celkom ok, až na to počasíčko, mohlo by byť krajšie 🙂 a čo ty ?

kvetka2
11. mar 2008

ahojte raketky a nádejné maminy 🙂 na jozefa bude tuším veselo 😉 moj drahý je jozef, takže pri tej príležitosti oslávime aj vaše //
zulka, ty sa kedy chystáš na KET? ty si tuším chcela ísť hned dalsí cyklus 😕

takyna
11. mar 2008

ahojky kvetka, chcem sa spýtať po akom čase sa môže ísť na KET, po IVF

zuzla80
11. mar 2008

Takynka - maminka 🙂 ja teraz nič neriešim. Ideme na pohovor ohľadne 3IVF a potom uvidíme kedy sa do toho opäť vrhneme. A ty sa ako cítiš, dúfam, že to ok znamená tehu ok 😀

Zulka, že by ty 😕 😕

Kvetka ahoooj, tak čo mrcha mrchatá už dorazila, či ťa ešte stále trápi.

lenka20
11. mar 2008

zuzlik - vsetko je zatial OK, vcera poobede ma zase bolelo priserne brucho...ale mali sme navstevu, takze mi to nejak rychlo ubehlo, keby tak chceli vsetky dni ist tak rychlo 🙂
kvetka - aj moj bracho je jozef 😉
zulka - no veru, kedy ides na to 😕 😅 inak neviem kto este bude KET-ovat, tusim je teraz viac stimulantiek ako ketaciek...
takyna - inak by ma zaujimalo ako ti vyratali test na jozefa ked si mala ET o dva dni neskor ako ja 😕 😕 to je divne, co 😵 ale som rada, ze tam pojdeme spolu 😉
zabka, ajuska - to je dobre, ze je vsetko OK 🙂
zabka - noooo, su aj ine metody ako pomoct manzelovi 😀 😀 😀 😀

takyna
11. mar 2008

Obidve zuzky, 🙂 , ok-tak hádam to bude ok, včera som mala nižší tlak, prsia ma bolia , a ráno mi bola zima, uvidíme ako zareagujem na tie embrijká 🙂 hádam sa udržia, ale po včerajšom kýchacom dni, museli mať riadne stresy 😝

zabkaevka
11. mar 2008

ahojte babenky, vidím že sa každá cíti fajn, to je dobré. Ja ešte stále nič necítim, a tak neviem či je to fajn?? ☹ už mám nutkanie si ísť kúpiť testík, ale iste by zatiaľ nič neukázal, keďže dnes je 6 deň po KET. Tak počkám, ale naozaj je to ťažké čakanie ☹
Ach áno, aspoň to počasie keby bolo krajšie, nemala by som také depkovské myšlienky ☹ fňuk fňuk

zulka29
autor
11. mar 2008

Taky, tu je celkom fajn počasie....ja hmmm, celkom ok 😅

Kvetka, už mám doma lieky, čakám na mrchu okolo 16.3...tak ich asi začnem brať? A ty ideš v máji? 🙂

lenka20
11. mar 2008

zabka testik je ti teraz celkom zbytocny, skus az tak na 9.-10.den 😉

zulka29
autor
11. mar 2008

Taky, mne bola tiež zima keď som bola tehu 😉

zuzla80
11. mar 2008

Lenik sa teším, že je všetko v najlepšom poriadku - OK, len tak ďalej🙂 . A naordinovala si si aj preventívne ascorutin?
Takynka a to čo je za otázky, že kedy sa môže ísť na KET 😲

takyna
11. mar 2008

Lenka fakt na Jozefa 19-dva krát mi to kontrolovali, neviem podla čoho je to určené, inak ťa nebolia prsia? mňa riadne, zabaevka ja tiež som mala nutkanie kúpiť si test, nakolko ma moja alergologička zblbala, že či ma nezaujíma či som tehotná, lebo som jej volala ,že mi musí upraviť dávky, liekov, že som možno tehotná, musela som jej vysvetliť polopatisticky , že som len snáď od soboty a nemá význam robiť testy .....iba ak psycho-testy 😀

takyna
11. mar 2008

pýtala sa ma to jedna kamoška a nevedela som jej odpovedať, tak som to chcela vedieť

zulka vravíš, že je to dobré znamenie??? 😉

mysiatko
11. mar 2008

zabka a ty si odkial....pozeram kosice okolie...ved mi v presove mame pekne pocasicko...obcas aj slniecko vyjde..nieje to az take zle... 🙂 🙂 posielam po slnecnych lucoch vela pozitivnej energie vsetkym cakajucim na vysledok 🙂

zuzla80
11. mar 2008

Zabka na testík je ešte skoro, najskôr až po 10dni alebo radšej vôbec 😉

Zulka veď to už o chvíľu 😕 . Tak dúfam a prajem ti, aby to tentokrát dopadlo omnoho lepšie 😉

takyna
11. mar 2008

Blava pohli by ste nám do BB, poslať trošku slniečka 🙂

mysiatko
11. mar 2008

takynka lekarka sa mozno potom aj citila trocha previnilo ze?

zuzla80
11. mar 2008

No veď preto Takynka. Na Ket môže ísť keď sa na to bude ona cítiť 😉 . V Helíku nemusí mať pauzu, môže hneď Ketovať ale je to fakt na nej.

Mysiatko aj ja som z KE ale u nás je od rána zamračené, žiadne slniečko ☹

takyna
11. mar 2008

ahoj mysi, neviem ona je taká uletená, 30-tnička, fičí na redbule, 🙂 zajtra idem k nej po lieky, beriem si aj posilu moju babku-demokratku tak uvidíme 😀

takyna
11. mar 2008

neviete aká je prognóza na počasie?

lenka20
11. mar 2008

posielam slniecko, u nas je krasne, sice zima, ale pekne 😵 😵 😵
zulka - ty brdo, ved to uz mas za par 😉 a budes zase kuzelna, priprav manzela na davku hormonov 😉
takynka - malo by sa testovat 12-13.den po ET, no a ty to mas na 11.-ty a ja na 13.-ty 😵
taky mna bolia prsia nenormalne, staci len dotyk alebo si v noci zle lahnem a koniec, poobede davam okamzite podprdu dole, lebo su to muky...
zuzlik - ano, beriem ascorutin 3x2tabl. - nechcem riskovat co ak sa tie vysledky z hematologie koncom marca potvrdia....