IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

takyna
15. mar 2008

ahoj bety, nie neskúsim , idem trošku zase robkať papiere lebo vieš to moje povolanie 😵 , začína slniečko uvidíme do kedy, tebe sa to kráti, držím palce aby bol čo najlepší odber a potom šup šup vkladať 😀

betianka
15. mar 2008

tak pracuj taky, len to nepreháňaj, vieš že sa máš šetriť. 🙂 🙂 🙂 dík, aj ja ti držkám mooooc palce 🙂 🙂 🙂

takyna
15. mar 2008

😀 😵 😀 cmučky bety, potom sa ozvem, musím ešte do obchodu skočiť pá 😀

betianka
15. mar 2008

pá,ale nezabudni 🙂

mysiatko
15. mar 2008

ahojte babule...pekny slnecný dník prajem.... 🙂 🙂 🙂 🙂

mirusch
15. mar 2008

bré ránko...a mňa v druhej téme všetci ignorujú...bééé. a všetky ste tu, no toto 😕

gabika24
15. mar 2008

ahojte.
no tak som testla. ani by som to nepisala, ale viem, ze potrebujete pozitivne spravicky, takze sa opatrne vytesujem, su tam dve ciarky, aj ked ta druha slabsia, ale je tam... a je normalne viditelna 😉
tak drzkajte palceky, aby to bolo i nadalej.
zulka, ty si asi fakt vestica 😀 - dakujem

mirusch
15. mar 2008

tak kto je tehu? 😀

mirusch
15. mar 2008

Gabika, ty tehulka jedna, blahoželám 😀 . Čakám k svojim narodeninkám v pondelok samé pozitívne správičky!!! 😵

gabika24
15. mar 2008

dufam, ze ja. dobrovolne sa hlasim 😀 😀 😀
kto sa prida? 😀

mirusch
15. mar 2008

Gabika, ja sa tiež pridám, ale momentálne nemám ešte z čoho byť tehu 😀 Ale pridám sa časom!

tanitta
15. mar 2008

no Gabi teeda 😉 ... si pripravena mat dvojky? 😎 ..tichucko gratulujem.. si 8po et s 8bunkovymi embrijkami... viditelna druha ciarka...dobreeeeee... paa

betianka
15. mar 2008

gabi, ti moc držkám palčeky, aby sa tie dve paličky potvrdili, to je super, začínaš tehu vlnu, gratulujem 🙂 🙂

mirusch
15. mar 2008

Ahojte babenky, som rada, že ste tu, cítim sa tak opustená...to jo, ako vždy, keď som chorá.
ale parádička, začína tehu vlna, teším, teším, ja naskakujem v júli

gabika24
15. mar 2008

dakujem, ale uz pssst, az kym sa to vo stvrtok nepotvrdi. viem, ze to este moze byt vselijako, takze ta radost je len opatrna. ale urcite mi to pomohlo k pozitivnemu mysleniu nadalej. takze uz len za to bolo dobre, ze som testla. a keby som nevedela, ze potrebujeme tuto v raketkach pozitivnu spravicku, tak to pre istotu este ani nenapisem.
tak, nech sa deje, co sa ma...- chcela som hlavne povzbudit vsetky raketky aj neraketky 😉

mirusch
15. mar 2008

Mám si aj ja dať foto s autom??? 😕

tanitta
15. mar 2008

Gabi... mozem sa ta este spytat kedy ti pichali pregnyl?

betianka
15. mar 2008

no ak máš miruš, tak sa ukáž 🙂 🙂 som zvedavka 🙂

ellianka
15. mar 2008

ahojte 🙂
gabi, to je príjemná správička a tak v tichosti gratulujem aj ja a zároveň klopem na všetko drevené okolo mňa 😀

mirusch
15. mar 2008

uf, práve som zistila, že na notebooku ho nemám, tu zatiaľ nemám nič. tak nabudúce z PC...

gabika24
15. mar 2008

tanitta - dva tyzdne dozadu. viem, ze je tam hormon, ktory by mohol skreslit vysledky.
dnes som 9den od ET (bol v piatok). ked som chodila do iscare, tam bola kontrola 10 den po ET (prip.Ket), vzdy som si spravila predtym test a vysiel pozitivny len raz - ked som bola tehu.
preto sa ale tesim opatrne...

gabika24
15. mar 2008

vlastne beriem to tak, ze no dobre, teraz ste palicky tam, tak som sa skludnila, ale stvrtok je rozhodujuci. chcem povedat, ze sa na to velmi neupinam...

mirusch
15. mar 2008

Gabika, to poznáme... 😀 Bojíš sa veriť, ale straaaašne si to praješ a veríš a dúfaš... A ja ti to prajem, nech ti to konečne vyjde!

ellianka
15. mar 2008

gabi, asi mi to uniklo, ten ET je po IVF alebo KET?

gabika24
15. mar 2008

ellianka po IVF. mali sme oplodnene len dve vajicka a neostalo nam nic na zamrazenie. takze mame jedinu sancu, aby to vyslo. do dalsieho ivf uz nejdeme...

tanitta
15. mar 2008

Gabi.. drzim ti moc palce 😉 .. ale si len 8 po et.. den et sa rata ako den 0....pekny vikend kocky.. paaaaa

ellianka
15. mar 2008

tak o to silnejšie držím všetky palce do štvrtku 😉
raz som v jednej knihe čítala "ak niečo veľmi chceš, celý vesmír sa spojí, aby si to dosahol"
🙂

gabika24
15. mar 2008

aj som si myslela, preto som napisala, ze bol v piatok.
dokedy moze skreslit pregnyl vysledok?

gabika24
15. mar 2008

elli, dakujem 🙂

ellianka
15. mar 2008

moja 🙂