IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

ellianka
19. mar 2008

Ďakujem pipka 😵 kiež by bolo k čomu 🙂

soska1
19. mar 2008

ellianka, ja som otehotnela spontanne po druhom nevydarenom IVF. A tehotensky test mi ukazoval negativne, cely cas som spinila a potom mi to v 6tt potvrdila az doktorka na ultrazvuku. Na krvi som nebola, myslela som, ze mam rozhadzany organizmus po tych hormonoch. A este som aj chodila cvicit.....Babo vydrzalo. Zelam ti to. 😉

pipka
19. mar 2008

neboj, len musis verit 😉

zulka29
autor
19. mar 2008

Elianka, dnes sú tu len dobré správy a ak sa budeš držaj tvojho motta .... 😉 držím palce nech sa tvoje najsmelšie sny vyplnia 😉

ellianka
19. mar 2008

ste strašne zlaté babenky...až sa mi slzy vtisli do očí 😵

ellianka
19. mar 2008

keď som to zavolala polovičke, tak ma poslal domov ležať a vraj až do stredy budúceho týždňa...

soska1
19. mar 2008

Radsej chod, ja som si to potom odlezala v nemocnici. Tym nic nepokazis.... 😉

gabika24
19. mar 2008

soska vitaj a vela stastia.
elli, neboj, vyjde to 😉

mysiatko
19. mar 2008

ahojte babenky,co nove...kto nam otehotnel?dlho som tu nebola a nestiham citat do zadu...prezradte tak dorychlovky 😉 😉

mysiatko
19. mar 2008

len som rychlo citla dozadu...lebo ste mi nikto neodpovedali... 😉 taky,gabika,lenocka gratulujeeeeeeeeeem...velmi sa tesim s vami...a potichucky zavidim....samozrejme v dobrom.....lenocka a manzelik teraz moze dopit druhu polovicu toho soberana....xixixi 😉 😉 krasny zbytok dna...odchadzam z prace

mirica
19. mar 2008

taky, gabi , lenka- všetkým vám gratulujem , z celého srdiečka 😵 😵 😵

takyna
19. mar 2008

VŠETKÝM KOČKÁM Z IVF ek -AJ RaKETAČIEK aj úplne VŠETKÝM, snažilkám aj tehulkám, VEĽMI PEKNE ZO SRDCA ĎAKUJEM ZA SLOVÁ POVZBUDENIA a ŽE STE NÁM FANDILI, PRAJEM VŠETKÝM LEN TEHULOVSKÉ SPRÁVIČKY, A POSIELAM TAKÝ MALÝ TEHU TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTVÍRUSÍK

tanitta
19. mar 2008

Ahojky.. kocky.. takze tomuto vravim 100% uspesnost 😉 ... zo srdiecka gratulujem babulky... 🙂 .... oatatne kocky.. nasadaaaaaaaaaat.... 😀 ...majte sa krasne....

gabika24
19. mar 2008

tak ja sa pripajam ku taky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT pre vsetky snazilky a cakatelky len pozitivne spravicky... 😉

gabika24
19. mar 2008

elli, chodis do Heliku? (stracam prehlad).
ja idem v stredu na sono. taky, ty kedy? a lenka? 😉

tinucha
19. mar 2008

Jeeeeeemine, to sú krásne správy!!!!!!!! Baby, gratulujem k vášmu veľkému šťastiu, nech je všetko v poriadku a nech máte krásne zdravé detičky. Užite si to. 😉 🙂

betianka
19. mar 2008

strašne sa s vami teším a moooc vám babky gratulujem ste to tu konečne rozbehli, a idme ďalej, len nech sa to nezastaví, tak musíme rýchlo pokračovať. a držte sa babule a dávajte na seba véééééľký pozor 🙂 🙂 🙂 🙂

katy2
19. mar 2008

to su super spravy, ze? 😵
uz len nasadnut a nechat sa viezt..... 😵

ellianka
19. mar 2008

gabika, áno chodím do helíku a v stredu ráno som tam ako na koni 😉 ak ma zatiaľ mrcha neprekvapí 😠

csilla76
19. mar 2008

gratulujem takyn aj ostatne ktorym to vyslo 🙂 🙂 🙂

ander
19. mar 2008

ahojte ženušky,chcem sa pridat do diskusie,ideme na IVF po prvý krát,som zatial iba na začiatku a neviem čo všetko ma čaká, chcem pogratulovat všetkym , ktorym sa to podarilo a tym čo to nevyšlo držím velmi palec aby im to vyšlo na druhý krát,ked tam niekto je tak odpíš 🙂 🙂 🙂

gabika24
19. mar 2008

neboj elli, vsetko bude ok. drzkam palce 😉

katy2
19. mar 2008

ander, vitaj.... 🙂
do akeho centra chodis? uz vies, kedy ides na IVF? Uz si zacala stimulovat?

annaanna
19. mar 2008

ander, nie je to také zložité, ale chce to čas... kam chodíš?

ander
19. mar 2008

chodim do ISCARE v Ružomberku, neviem kedy budem stimulovat, zatial mam za sebou proveru a štyry injekcie decapeptylu 😒

ellianka
19. mar 2008

gabi 😉 ty si vždy plná optimizmu a to je naozaj dôležité, vlastne polovičná cesta k úspechu 🙂
budem myslieť na tvoje slová

zabkaevka
19. mar 2008

Lenka, Taky, Gabika, gratulujeeeeeeeeeeeeeeem, revem jak debo, z toho stasticka, juuuuuj pfuj pfuj drzkajte sa, moje zlate. som rada, ze aspon Vy, ak nie ja. ja som prajny clovek 🙂 to iste zacne tehu vlnka, co tornado a pocka aj na mna 🙂. aj ked musim uuuuuplne od znova. nic to, nejak prehovorim mangela a vrahnem sa na to. pekne snicky uspesne snazilky, pfuj pfuj 🙂
Dobru nocku, aj Vam ostatnym 🙂

tanitta
19. mar 2008

Ander.. ty chodis do RK cez icsare hej?:. kto je tam dr. ? dr T.?.. provera bola bezna na SK len v Heliku... zeby nejake prechmaty z jedneho do druheho car?... aky mas protokol?.. pa.. T.

pointka
19. mar 2008

Tanitta, je tam DR. Z Heliku, asi preto ta Provera 🙂
Inak vsetkym dnesnym uspesnym gratulujem

ander
19. mar 2008

ano je tam dr.T. nerozumiem velmi skratkam, co je Heliko, co je car?