IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

monca303
13. feb 2008

Ahojte, chcela by som vas poprosit, ci niektora z vas bola na KET a pri tom nebrala Estrofem, lebo mne ho moj gynekolog neodporucil, som z toho smutna, lebo potom je vsetko zbytocne. ☹
Velmi pekne dakujem a silno vam drzim vsetkym prsty.

dior
13. feb 2008

Ahojte bábiky 😵

želám oplodneným aby sa zajtra presunuli do im príslušnej témy,vzhľadom na to,že nás je tu už veľa 😀

ZAJTRA vám želám krásne hcg-budem písať gratulácie 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 (poslala som vám šťastie 😎 )

dior
13. feb 2008

...my ostatné vás budeme nasledovať 😉

pointka
13. feb 2008

monca a preco az v novembri ides na KET? a kam chodis?

monca303
13. feb 2008

Pointka, to som chcela ist este minuly rok, ja chodim do Gyn-fivu a stale sa to odklada, kvoli tomu estrofemu.

tanitta
13. feb 2008

Leni....a nezavolas tej dr?.... ale myslim si ze to by mohla vediet keby to bol nedostatok K.. ze by ti hned dake vitaminy preventivne... 😕 ...ale asi budu riesit az v tom aprili.... to porovnaju najprv...no poviem to ze je to fakt sila toto vsetko 😠 ....
Monca...to ti urcite povedal obvodny dr vsak?.. no len vies.. mas 2moznosti...pri ket.. bud budes papat estrofem...alebo ako ovulujes mozes sa s dr. porozpravat o kete v prirodzenom cykle bez estrofemu... ide o to ze centra maju svoje postupy.. a bezne je ze takyto obv. dr reaguju niekedy dost negativne co sa tyka "pouzitia"estrofemu...pa

pointka
13. feb 2008

monca, zda sa mi to divne bez estrofemu...

lenka20
13. feb 2008

savia - len tak dalej, nasleduj vzor stresu - dracika 😉 😀
ja ti neviem, po klasickej stimulke je to asi v norme, ale pri KET - mozu to byt bolesti ze sa krpci implantuju, hladaju si miestecko, inak si to neviem vysvetlit, snad nehrozi infekcia, pekne oddychuj a nech ti to cim skor prejde. hadam sa niekto ozve, kto ma s tym viac skusenosti.
monca ahojky, nie som si ista ale tusim, ze gabika spominala, ze vobec nebrala lieky na sliznicu maternice, lebo jej rastla pekne aj bez nich, takze bol len ET a utrogestan. hlavu hore, urcite to pojde aj bez toho. dobre by bolo vysledovat, ci ti sliznica dobre rastie v normalnom cykle - a to by ti v GF mali vediet povedat alebo ak si pamatas pocas stimulky - mala si problem so stielkou, alebo nie 😕 dlho som ta tu nevidela, vlastne asi od vlani, drzkas sa dobre dufam 😉 🙂

mysiatko
13. feb 2008

monca ja neberiem estrofem ale divinu...neviem v com je ale rozdiel medzi nimi dvoma ale doki mi predpisal divinu

monca303
13. feb 2008

Dakujem, dufam, ze to teda pojde aj bez toho estrofemu, ja ho nemozem brat kvoli prsnikom, ze sa mi tam vytvaraju cysty a este nieco, ja som nemala so sliznicou problem, takze, dufa, ze to pojde aj bez neho.
Skusim este pozriet tu divinu. Velmi pekne dakujem, kazdej so srdca prajem //.

lenka20
13. feb 2008

baby - zmena 😕 som uz z toho pako, dokina mi vysvetlila, ze co sa stalo - tie moje trombiky boli najprv pomale - ako keby som nieco uzila a ku koncu testovania - agregovali sa 5 minut - zacala lepivost velmi prudko stupat ako keby som mala naozaj zvysenu zrazanlivost, ale kedze to bol velmi kratky cas, tak by potrebovali vidiet dalsi priebeh, preto mam prist este raz, aby vedeli objektivne posudit co sa deje. ak je to tak ako si myslia tak budem musiet od zaciatku tehu / po ET / brat lieky na znizenie zrazanlivosti - heparin a pod.ale chcu to este zopaknut. takze vitamin K zatial nepotrebujem, skor nieco opacne. som z toho uz jelen, dneska cely den surfujem a zhanam info a nakoniec je vsetko naopak 😒 no co uz narobim, poviem to krajkovi pred ET a nech sa aj on k tomu vyjadri. inak dokina vravi, ze az 16% potratov sposobuje tato zla lepivost trombocytov 😠

pointka
13. feb 2008

lenka, preto ten hematolog...

zulka29
autor
13. feb 2008

Leni, ale na druhej strane je super, že sa to rieši a podľa mňa to bol práve tvoj problém neúspechu. Daj si to do poriadku a nabudúce je z teba poriadna tehulka 😵

Savia, Dior a všetky babenky, vy na nás tak myslíte a držíte nám palce 😵 je to super pocit, ďakujem vám...cmuuuuk 😎

zulka29
autor
13. feb 2008

Ozaj, a kde je Jujka tehulka? Už tu dlho nebola potvorka 😕

lenka20
13. feb 2008

zulicek - praveze to asi este nebol ten dovod, vies, ked su potraty kvoli nedobrym hematologickym vysledkom tak sa prejavia az ked je uz vytvorena placenta/tak mi to vysvetlila docentka na hematologii/ - to nie je moj pripad, toto sa stava az okolo 8.-9.tt. ale jasne ze som rada, ze som si to dala robit, len sa hrozim toho, ze co este o sebe zistim 😠 😠 jujka si pilne pracuje alebo doma doliecuje prechladnutie 😉
babulienky moje mile, ja vam strasne prajem na zajtra ten najkrajsi // valentinsky darcek, rano sa pekne drzte a nezabudnite hned poreferovat, lebo my ostatne tu budeme netrpezlivo obsmrdat a obzuvat si nechty 😉 😅
thuj thuj thuj na 3x// 🙂

zulka29
autor
13. feb 2008

Zlatko, veď povedz to Krajkovi, možno niečo vyhútate... 🙂

juja
13. feb 2008

Tu som raKETky .....ja som dnes už písala (a dosť dlhý email) a potom mi zblbol koník...a ako tak pozerám vôbec to neprešlo 😒

Mám sa celkom fajn....hrdlo nebolí, len soplím (zaujímavé, že len z ľavej dierky 😀 )....stále mám pocit, že mi dôjde mrcha , no čo už zajtra sa dozviem viac ....čo sa má stať, neminie ma.

Zuzlík - zajtra sa na teba teším, pokecáme 😉 O koľkej dorazíš? Prídeš aj s drahým? Ja pôjdem aj s manželom - len nespomínaj tehu test, lebo on nechcel vedieť čo mi vyjde, keď sa testnem. Povedal, že on si počká na krvný test, ale bruško mi hladká o 106 😀 My dorazíme (ak sa nič nestane) okolo 7,20 h, tak ma tam potom odchyť, ak tam budete skôr 😉

Zulka - ty ako? Neskúsila si testnúť ešte raz? 😕 Ja si aj tak myslím,že aspoň jedno sa tam uchytilo 😉

Lenulík zlatko, my sme sa tu dlho nestretli. Ideš si na výlet do Prahy, no tebe je .. 😉 Dúfam, že tie pražské výsledky budú OK a čo sa týka lepivosti trombocytov, tak to počujem prvýkrát. Neter mala problém s trombocytmi, ale ona mala trombocytopéniu (mala veľmi malú zrážanlivosť a aj pri menzese jej hrozilo, že môže vykrvácať) a vtedy tiež užívala K-čko, ale bolo na predpis. Krajko mude asi múdrejší čo sa tvojho problému týka, som zvedavá, čo vymyslí....no hlavne nech to prinesie to čo to má priniesť (t.j. //) 😵

Babulky ďakujem Vám za všetky palčeky, pľuvance, kopance....aj tehu vírusy pre šťastie - všetky to budeme zajtra veľmi potrebovať pri tých valentínskych HCG tehu testoch 🙂

lenka20
13. feb 2008

papaaaa babiky, prajem na zajtra obrovsky kopec - horu stastia a nadherne HCG-cka vsetkym trom 😵

nelynka
13. feb 2008

vy sa mate babulky, co idete zajtra na krv..ja som volala akurat do centra a mi povedali ze uz nemaju miesto a musia ma objednat na utorok az ..ma porazi dovtedyyy 😢

zulka29
autor
13. feb 2008

Nelynka, ak chceš mať pokoj na duši, choď niekam sama na krv, mylsím že sa dá ak si zaplatíš...napr. tvojmu gynekológovi...hm? 😕

takyna
13. feb 2008

Ahojte ra-KETKY zajta v Heliose, keď budem vidieť šťastné kôpky kočiek skákať od šťastia tak to budú naše baby z modrého koníka, ktorým sa potvrdilo Tehu a presúvajú sa do prvého levelu v TABULKE Držím všetkým EŠTE RAZ PALCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nelynka
13. feb 2008

zuli si zlata ale k mojmu terajsiemu gynekologovi uz v zivote nevkrocim, zhanam si noveho, ale zatial som nenasla..

kvetka2
13. feb 2008

ahojte raketky a nádejné tehulky 🙂
zulka, zuzlik, jujka prajem na zajtra strašne moc šťastia a krásne výsledky. Moc verím ,že to dopadne dobre a zajtra budete strašne šťastnééééé 😉 už sa teším na vaše hlásenie tehulkovské
lenka, no teda, vôbec to nie je jednoduche, ten problém so zrážanlivosťou. To by ma ani nenapadlo, čo všeličo to môže ovplyvniť. Som zvedavá ako sa to vyvinie, neviem, či aj ja nebudem uvažovať o niečom podobnom, keby náhodou mot plánovaný KET nedopadol na //
inak, dnes som chytila menšiu depku, nejako na mna dolahlo, že zajtra som mala mať aj ja velký deň a nakoniec nič, som myslela že už najhoršie prebolelo. Musím si vymyslieť nejakú malú radostičku, aby ma to prešlo 🙄
zatial sa majte moc krásne a zajtra budem netrpezlivo čakať dobré správičky

zulka29
autor
13. feb 2008

Nelynka 😖 tak neviem...a neskusis ešte testnuť napr. v piatok?

nelynka
13. feb 2008

zulik, mozem skusit, ale ked tam bude len jedna / tak len horsie zasa na psychiku..a potom uz len sobotu, nedelu mozem cakat na mrchu.. ☹

zuzla80
13. feb 2008

Jujka my dorazíme do Helíku asi niečo okolo 45. Už viem ako vyzeráš, takže ťa odchytim 😀 . A neboj mužíkovi ani muk 😀 - teda tvojmu, len ten moj vie nielen o našom ale aj o vašom testiku 😀

Zulka, ja sa asi tvoj výsledok dozviem až v piatok, lebo zajtra na nete vôbec nebudem, ale ja stále verím, že to bude pozitívne. Neviem, ale mám takého tušáka (to som ti už raz písala) 😉

Lenik dúfam, že sa to s tou zrážanlivosťou nejako porieši. Mne na imune zistili nejake antibeta - antifosfolipidy aj v KE mi vyšlo mierne pozitívne a Maďar mi odporučil Anopyrin. Aj som ho pri IVFku brala, ale nezabralo to, tak som sa na to teraz vykašlala.

Babulky, zajtra na nás veeeeľmi myslíte. Budeme potrebovať strašne veľku dávku podpory. Aj keď na nete nebudem, ale určite vám dúfam, pozitívnu správičku po niekom odkáže, však Lienka 😀

Tak sa mi majte pekne a tfuj tfuj tfuj nech je to zajtra 3x//

zuzla80
13. feb 2008

Kvetuš nemaj depku, ešte máte 2mrazáčikov, ktorý určite zabojujú. Nám už napríklad neostalo nič a ak to zajtra nevýjde, tak musíme na 3IVFko. Heš heš zlé myšlienky 😀 Paaa Kvetka

zulka29
autor
13. feb 2008

Zuzlik, neboj sa, vy už to máte na 98% isté že bude krvička pozitívna, tak žiadne stresy, oki? 😉
Myslím na vás a budem sa úprimne tešiť z vašich dobrých správ...

A podaj by to tušenie vás všetkých že budem aj ja tehu vyšlo aj napriek mojmu neveriacemu postoju 🙂

Nelynka, vydržím čakať, ale zase odtiaľ potiaľ 😉 do utorka by som nevydržala. Ale dohodni sa dnes v centre, aby si mohla prísť na krv v piatok, dohovor im a vylej sa im tak ako si na tom zle psychicky a že už nevydržíš dlhšie čakať a taaaak...ty to zvládneš, určite ich obmäkčíš 😉

zuzla80
13. feb 2008

Lauritka, len tak si náhodne pozerám fotoalbum a ty sa ani neprídeš pochváliť 😀

lauritka
13. feb 2008

🙂 caute baby...no ja som si to len teraz pridala a este tomu sama neverim...vyslo to az dost po limite...takze este budem testovat dalej a uvidime 🙂 ale bol by to fakt zazrak....