IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

dior
21. feb 2008

lebo lenuška je naša naj naj naj raketka 😵 😵 😵

tanitta
21. feb 2008

Lenka.... .. to je nocny bazen 😎 ....a ta hlava?...to je naozajstna 😀 ...

takyna
21. feb 2008

jéj tanitka, ja som si myslela, že je to vesmír, hups 🙂

mysiatko
21. feb 2008

aj ja chcem nejaky obrazok 🙂

dior
21. feb 2008

mysiatko ukradni si nejaký

mysiatko
21. feb 2008

dior odkial?

dior
21. feb 2008

ja som si ukradla z modrej strechy ale pst!!!!

takyna
21. feb 2008

jéj hezký mysiatko, ešte lenka niečo 🙂

mysiatko
21. feb 2008

dior uz mam, z nejakej stranky som to ukradla tiez...xixixi...a je ich tam vela 🙂

dior
21. feb 2008

ja sa myšiek bojííím 😅

takyna
21. feb 2008

kvetka tiež niečo

takyna
21. feb 2008

to je škrečok, dior, pozri sa aké má milé očičká 🙂

mysiatko
21. feb 2008

dior mna nemusis...ja som zlatucka...ale paradox je ze aj ja sa mysiek bojim 🙂

dior
21. feb 2008

je milý,ale ako som ho zbadala ,tak som si automaticky vyložila nohy na stoličku 😀 -trauma z detstva 🙂

mysiatko
21. feb 2008

aj pointka si uz zmenila a dala si macicku...bojim bojim bude ma nahanat 🙂

takyna
21. feb 2008

dior, tak si ma predstav, keď si leží v mojej na novo vynovenej spálni, čisto ako v kostole, a prebehla malá myš popri stavanej skrini, akurát som začala brať proveru, som si myslela, že mám halucinácie, s hormónov 😕 ale to išlo smerom do kúpelne, mávame bežne otovené dvere aby sa nezdusilo prádlo, vyskočila som na postel začala som hystericky kričať môj muž pribehol, celý v šoku prehladali sme celý byt ani hovienko sa po myši nenašlo, rozobrali sme celé jadro, zabetónovali, idem o pár dní spokojne ráno 6/05 rozospatá na záchod a myš znova, ledva sa hýbala, na smrť vyhladovaná v záchode tak ju muž trafil a bolo po myšli,

nikto mi ale neveril, že vôbec myš v byte u nás bola

dcéra mi povedala, že som si mala lepšiu výhovorku vymyslieť, keď som chcela robiť velké upratovanie... 😵

dior
21. feb 2008

nooo, dávaj si pozor!!!

pointka
21. feb 2008

mzsiatko 🙂 neboj moje cicky maju radi mysky 🙂

dior
21. feb 2008

taky-ja že bývate v dome,aj v bytoch bývajú myši 😕 ,ako sa tam dostala??? ja zacítim myš aj na 100m, vždy keď poviem-máte tu myši-tak to tak aj je 😵

takyna
21. feb 2008

bývame v paneláku, na 5-poschodí, zrejme cez balkón prešla, keď sa varilo a bol otvorený, fúj, infarktové stavy fakt

mysiatko
21. feb 2008

taky keby sa mne toto stalo tak sa pokakam od strachu...pointka mas macicky doma?

pointka
21. feb 2008

mysiatko, ano mam 🙂

takyna
21. feb 2008

mysiatko, mne vela nechýbalo, ale najviac ma štvalo, že myš spájam s bordelom, a ja sa snažím o poriadok a čistotu, ešte aj psíka máme doma a ten vyňuchá všetko, ale to musela byť náhoda, dúfam, muž sa snaží ma o tom 2-týždne presviečať, ale ja stále kuknem pod postel, po skriniach či náhodou...

dior
21. feb 2008

babky je mi svami dobre,ale musím končiť,papa

takyna
21. feb 2008

gabika24
21. feb 2008

jej babulky, hned tu je veselsie, tak sa mi to paci 😀
dnes akosi nestiham - teda stiham sem len obcas kuknut (a to som doma!!! - uz 4.den).
tak vela pozitivnej energie 😀 😀 😀 - vonku slniecko nesvieti, ale to neznamena, ze nemoze svietit v nas 😀

mysiatko
21. feb 2008

my sme mali jeden cas mys aj v praci..chodila k nam v noci do suplikov vyzierat sladkosti...som chodila ako pokakana do prace

mysiatko
21. feb 2008

gabika a u nas slniecko svieti 🙂 🙂

takyna
21. feb 2008

aj Bystrica chce slniečko........ 🙂

mysiatko
21. feb 2008

poslem vam ho po vetriku? 🙂 fúúúúúúúúúúúú