IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

tanitta
28. feb 2008

Elianka...ket je mozny hned v dalsom cykle to je fakt po zdravotnej stranke... zalezi len na tebe ci sa citis ok jak fyzicka tak hlavne psychicky...vravi sa ze hormony este slapu... 😉 ...ja osobne som vzdy ale pockala...koli oddychu...

tanitta
28. feb 2008

Katy.. moja... je to asi nas osud....ktory sa neda zmenit.. uz nic ine si neviem vysvetlit preco to takto vsteko je a funguje... 😒

ellianka
28. feb 2008

práve kvôli hormónom sa neviem rozhodnúť

laskonka
28. feb 2008

elianka je dobre jeden cyklus pockat a ist na KET telo je este ciastocne nadopovane hormonmi. My sme mali 1 IVF 16.12.2007 zajtra malo byt KET ale nerozmrazilo sa embrijko a v aprili ideme na dalsie IVF. Takze asi tak

katy2
28. feb 2008

tanit, ono to vsetko tazke by clovek aj zniesol, keby mal 100% istotu, ze to bude mat pozitivny vysledok.... Ale ta neistota a este ked sa niekedy vsetko tak komplikuje je strasna.... aspon mna to hrozne deprimuje....
ale ked raz budeme drzat v naruci ten vonavy uzlicek, na vsetko to tazke sa rychlo zabudne...

ellianka
28. feb 2008

fyzicky aj psychicky sa cítim celkom v poho 🙂 hlavne vďaka polovičke. len som taká váha váhavá, čo sa nevie rozhodnúť... máme len jedného snehuliačika

ellianka
28. feb 2008

ďakujem laskonka a budem držať všetky palce na ten apríl 🙂

tanitta
28. feb 2008

Katy.. mas pravdu.. keby mi niekto dal zaruku napr. ze mi vyjde 10ivf nevaham a idem do toho len tak hrmi... ale ta neistota je sakra ubijajuca.....
Elianka.... no babo rad.... 😉 ... ja by som pockala jeden cyklus...ale vravim nevadi po zdravotnej stranke ist hned...

laskonka
28. feb 2008

dakujem ze ste na mna mysleli 🙂
drzim vam vsetkym palce

akurat som volala s lekarom tak jeden cyklus pauza a april dalsie IVF ak to nevyjde tak bude pauza aspon 1 rok

tanitta
28. feb 2008

baby.. a stve ma ze mi vymazali fotku... co sa im paci viac tato ruzova hlava ako ta moja naozajstna v bazene??

ellianka
28. feb 2008

áno, neistota je strašne ubíjajúca. chcela by som urobiť všetko čo je v mojich silách a nakloniť pani šťastenu na svoju stranu 🙂 najhoršie na tom je, že my hráme s časom

mysiatko
28. feb 2008

hehe ruzova hlava...tanit to si dobre nazvala... 🙂

tanitta
28. feb 2008

Eli.. robis vsetko co je v tvojich silach.. a niekedy az nad ramec svojich moznosti...ako kazda z nas...cas je silny super pre kazdu snazilku..... 😔 ...
Misatko.. aspon oci tam mohli byt 😎 ... no ale co uz.... aj tak ich mam uz jak zvarac.. takze vypinam PC.... pekny zvysok dna.. paa.. kocky...

laskonka
28. feb 2008

pa tanitka

ellianka
28. feb 2008

príjemný zvyšok dňa aj tebe tanitka

hava77
28. feb 2008

laskonka to mi je luto 😢
my mame dvoch mrazacikov tak uvidime, ale stale viac ma opusta aj to malo optimizmu co mam 😒

hava77
28. feb 2008

katy, neboj tu smolu prelomis, nam sa tiez pomaly zacalo darit lamat smolu,
naprv sme po neuspesnom ivf vyhrali na plese 2 ceny co sa nam nikdy nepodarilo a potom este vysledky z genetiky - moje su ok. tak dufam ze sa to zlomilo. aspon tak nam kricala vo dverach primarka genetiky: ze ky.......ci, uz sa to prelomilo

gabika24
28. feb 2008

ahojte.
no konecne som sa dostala k pocitacu. mala je stale chora, kasle viac, ale teploty nastastie nema. aspon nemam cas stresovat, ci vajka rastu pekne alebo nie a po kontrole viem, ze rastu pekne 😀 . je ich sice dost (krajko sa vyjadril, ze by nam kludne stacili tie z jedneho vajecnika), no davku mi neznizili, takze zatial OHSS nehrozi.
tak uvidime... maternicu mam vysoku 11 mm, viacere vajka su rovnakej velkosti, prevazne 12. v nedelu idem znova na kontrolu, ze odber bude pravdepodobne v utorok. tak drzte palceky, dufam, ze bude urodicka dobra 😀
babulky, veeeelmi na vas myslim, najma na tie, ktorym to teraz nevyslo, ale zacne marec - jar a to sa na to pojde jedna radost, uvidite.
inac, nam to teraz vychadza zhruba tak, ako ked som ostala tehu po KET s malou, tak dufam, ze to vyjde aj so surodencom 😵
drzkajte sa, pekny zvysok dna...

tanitta
29. feb 2008

dobre ranko kukucky.. vsatavme.. a posuvame sa na druhu stranu 😉 ...
Lenkaaaaaa....rychlo sup sem a hod nam miery 😵

katy2
29. feb 2008

Ahojte! 🙂
Tak ja ovu stale nikde a to ani nehovorim o ms.... 😠 Dnes je uz 26DC a BT stale nizka.... 😔

tanitta
29. feb 2008

Katy...musis byt trepezliva...mozno preskocis jeden cyklus tak ako lauri.. ach jo

katy2
29. feb 2008

ahoj, tanit,
nepreskocim, lebo laurit ma teploty ukazkove, krasne vidno, kedy bola ovu akurat ze ms jej nedosla... ale moje teploty su zatial stale dolu... To poznam, meriam uz takmer 2 roky.... Ale jasne, vydrzim tych par dni, len ma to strasne stve, ze akurat teraz, ked cakam ms co najskor tak sa takto so mnou zahrava....

tanitta
29. feb 2008

aha.. no BT je pre mna tema neznama... robila som to len raz asi 1/2roka uplne na zaciatku naseho snazenia.... a aj to som potom kukol dr. 😅 ... potom som uz len na utz kazdy mesiac ....

lauritka
29. feb 2008

katy ahojki....no mne sa to tiez posunie..pojdeme na KET v aprili 😉 nestresuj sa ..lekar mi v nemocke radil..ze sice uz mam druhy cyklus ale aj tak mam stimulovat az od druhej mrchy... tazke pockam na tuto a az na druhu pojdem na uzv do centra. lebo ide o to aby ta sliznica bola v poriadku...aj so mnou sa to zahrava..sice ovulka je ale MS nikde.. 😠
tu sliznicu takto kompletne zoskrabali, ze ma problem narast ..furt dajak komplikacie..ale uz som sa s tym zmierila, ze sa to o mesiac posunie tak co narobime 😒

katy2
29. feb 2008

lauri, steva mi pisala, ze po dekapeptyle nemusi prist ovu 80 dni, ze zastavuje cinnost vajecnikov... Myslis, ze je to mozne, a ze preto nemam ovu? 😕

lauritka
29. feb 2008

80 dni ?? to je trochu vela nie ??? pravdou je sice, ze ti to stopuje aby foliky praskli...ale cinnost vajecnikov by nemalo zastavovat..ved logicky potom by sa netvorili ziadne na stimulku nie ? jedine tehu ti zastavi cinnost vajecnikov podla mna 🙂

katy2
29. feb 2008

lauri, nieco na tom bude, teraz som nasla pribalovy letak k dekacu:
Časový profil poklesu hladiny estradiolu v sére bol rovnaký u žien, ktoré dostávali injekcie vo fáze zrenia folikulu, ako aj u žien, ktorým bola injekcia podaná v luteálnom období. U žien, ktoré dostali dávku preparátu v luteálnom období, sa menštruácia dostavila 9 dní po jednorazovej aplikácii a potom až približne po 85 dňoch,kým pri podaní vo fáze zrenia folikulu sa menštruácia opäť dostavila po uplynutí 81 dní po injekcii. 😕

steva
29. feb 2008

ja neviem katy,ale ani ja som nemala ovulku.ja by som mala dostat ms teraz asi v nedelu a uz sa na nu zacinam citit a tak uvidim.mne len vtedy vysvetlili,ze ta injekcia je na to,aby odstavila prirodzenu funkciu vajecnikov pred IVF,aby vajecniky reagovali na stimulku.sama tomu nerozumiem.

lauritka
29. feb 2008

ja som z toho blbec priznam sa 🙂 ale zase ved kukni na filippu a na erikae..ved othehotneli prirodzene dva mesiace po IVF.-... tazke im vajecniky pracovat museli.

katy2
29. feb 2008

setva, to som sama zvedava, ako sa to bude dalej vyvijat.... To su veci.... Ta stimulka to je riadny zaber pre organizmus, telo ma co robit aj po nej, aby sa spamatalo....
drzim ti palce, takze po ms zacinas stimulovat na KET 😉