IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

dudu
11. feb 2008

babulky, co je na tom pravdy ze to cili pomaha na babo, ja idem teraz niekedy na Ket a tak sa chcem len informovat 😅 😉
myslite si ze to zabera? alebo je to len nahoda? 😒

zulka29
autor
11. feb 2008

Dudu, neuškodí 😀 😵
....musíme potom urobiť chilly štatistiku a potom ju na konci roka vyhodnotíme 😀 😎 ...
kto sa zapája do chilly štatistiky? 😀

Zuzla, Juja a čo cítite, máte už dáke príznaky tehulky? 😉

dudu
11. feb 2008

dracik, 6 - ty zmysel my zeny mame vo velmi dobrom stave, tak tomu musis uz len verit, nebojkaj bude OKi 😉 a na amnio ani nebudes musiet, alebo ju len neabsolvujes...ved aka je pravdepodobnos? ziadna a hotovo! 🙂

dudu
11. feb 2008

zulka tak to ja sa urcite zapojim 😀 😀 😀

dudu
11. feb 2008

ja som si toho teraz uz tolko naordinovala, ze ked to vijde, tak nebudem vediet ze co zabralo 🙂

tanitta
11. feb 2008

zULKA.. ono by nebolo zle v tej tabulke co ma Mirusch to hodit do poznamok.. "papala chilli"... babulky ktore maju // tak bude prehlad ako a ci vobec to fungije....

tanitta
11. feb 2008

http://www.neplodnost.cz/web/verejnost/forum/re... zaital tam nie je vela zapojenych kociek ale vysledky su 😉

dudu
11. feb 2008

tanittka, to je dobry napad, booze my sme ale prespekulovane, co by sme robili keby nebol net?co? 🙂

zuzla80
11. feb 2008

Táni ja ich beriem o niečo dlhšie ako ty, ale prduľa furt štípe 😀 A to, že chodím viac ako pravidelne na wc, tak to tu radšej ani nespomínam 😀

Zulik inak tá chilli štatistika je dobrý nápad 😉
Zulka ja nemám nejaké výrazne pocity, mňa len sem tam pichne raz vpravo, raz vľavo a raz v strede a potom dlhú chvíľku nič. Na mňa pre zmenu večer príde také bolenie kostí, alebo ako to nazvať. Napríklad včera ma neskutočne boleli kríže a pred včerom tak divne pravá noha a koleno a zvyknem sa včere tak nafúknuť (ale to by som pripisovala skôr chilli). Ale inak nič špeciálne necítim 😉 A ty niečo pociťuješ?

Dudu veď vyskúšať treba všetko no nie?

tinucha
11. feb 2008

Ahojte.
Pozerám, že Juja a Zuzla majú duchov? Supeeeeeer!!!!!!!!!!!!!!! Tak sa dievčatá pomaly psychicky pripravujte na to, že ste tehuľky!Držím palce na krv. A Zulka, aj tebe!!!!!!!!!!

dudu
11. feb 2008

zulka, saaak-to
uz som napisala aj mirusch, tak uvidim, inc na tom fore ich je dost tehu po cili/chlili/ 😀 😀 , mam nadej 😀

mirusch
11. feb 2008

Tak babule, Dudu ma upozornila, že ma tu ohovárate 😀 😀 Ale nie, tú tabuľku môžem doplniť, jasan, len mi napíšte do IP, ktoré chilli beriete - v akejkoľvek forme, lebo sem veľmi nechodím a navyše o 3 dni som mimo netu na 2 týždne (len občasne kuknem), tak aby som mala prehľad. Oki? Čakám info a prerábam tabuľku... 😵

zulka29
autor
11. feb 2008

Zuzla, bolí ma mrchovsky brucho, škvŕka mi tam o 106, bolí ma chrbát, a mám stále tvrdý krčok 😅 ....a len jednu opicu palicu... 😠 😠 ....vŕŕŕŕŕŕr.... a 14.2. mám Valentínsky termín MS 😖

zuzla80
11. feb 2008

14.2. máš pozitívny Valentínsky tehu test 😀 a žiadne ......

lenka20
11. feb 2008

ja este cakam na mrchu a potom chilli tras sa 😀

tinucha
11. feb 2008

Zulka, veď ty máš pekné tehu príznaky! Skúšala si test aj dnes? Či to hovoríš o tom včerajšom?

lenka20
11. feb 2008

zulka ty tomu stale nechces uverit, ale si tehuuuuuuuu 😉
pridam sa do tabulky ked to bude aktualne 😉 mirusch a preco budes 2 tyzdne mimo net 😕 😕 co si bez teba pocneme 😕

inak - baby, z hematologie mi prisiel vysledok lepivosti trombocytov - a vyzera to tak ako keby som brala nejake lieky proti zrazanlivosti, ale nic neberiem a zrazanlivost je dost nizka - myslite, ze to nieco spolocne s tou mojou krvacavostou po IVF-kach 😕 😕 😕 😕 bala som sa, ze bude zrazanlivst vysoka a ono je to naopak 😒

mirusch
11. feb 2008

Lenka, ideme si vyvaľovať šunky do Piešťan - tam by net ešte mohol byť, máme nový laptop 😀 a potom sme u našich, tam net nie je, iba ak kuknem do internet kaviarne... Zvládnete to aj bezo mňa, ale neviem ako zvládnem potom to prerábanie tabuliek, keď už všetky budete tehu 😀
Inak, ak si po IVF krvácala, tak to môže byť preto, že máš nízku zrážanlivosť... Hm, čo chcú s tým robiť?

lenka20
11. feb 2008

mirusch, tak to bude potom o to jednoduchsie 😉
neviem, co s tym chcu robit, musim to povedat krajkovi ked tam pojdem, tie hematologicke mi robili inde. chcu to zopakovat este raz v aprili, lebo aj teraz si mysleli, ze sa im pokazil stroj, take boli tie moje trombiky lenive, potom si mysleli, ze som asi uzila anopyrin alebo nieco take, ale ja som uplne bez liekov, tak neviem. hormony vraj zrazanlivost prave naopak zvysuju, ale ja som nemala uz ani hormony, nic. a tie sety im chodia velmi sporadicky, tak preto musim cakat zase do aprila kym pridu dalsie 😒
prajem krasne lazo plazo v piestanoch, uzite si 😉

pipka
11. feb 2008

ajojte babule,
tak mirushka v bahne sa budes vyvalovat? 😕 😀 juuuj.ale ti budeeee 🙂 🙂
a ja len z postielky do postielky sa presuvam 😅 😀

lenulik a vy co nove? Nejako nestiham vsetko citat 🙄 😎

pipka
11. feb 2008

duduska, kolko toho chilli si do seba nacpala? 😕 😀 😀

mirusch
11. feb 2008

Pipka, jasné, bahniť sa budeme 😀 A ty sa cítiš dobre? Drobec rastie?
Lenka ďakujeme 😵

dudu
11. feb 2008

ece nist ale zacnem, to som sa len dns dozvedela 😉

savia
11. feb 2008

Caute babenky,
zuzli, tak predsa budes tehulka, sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😉
Zulka, nehadz flintu do zita, este nic nie je stratene. Tiez ma cely cas bolia krize a vajecniky, mam si tiez mysliet, ze je to stratene? Hlavu hore a pockaj na krvicku, drziiiiim palce. 🙂

pipka
11. feb 2008

mirush dufam, ze ano, zatial ziadne bolesti, iba sem-tam mrchove krce, ale to vraj je ok, tak uvidime 20-teho, to idem zase na kontrolu do poradne. Naposledy malo skoro 6cm 😉

dudus, tak na stretku ti objedname chilli pizzu 😀

dudu
11. feb 2008

pipi, moze byt 😀 som si uz povedala ze teraz to musi byt.!!!!! inac sa uz nesnazim a pojedeme na adopciu a hotovo! 😠

tanitta
11. feb 2008

No Leni.. som teda zvedava... co vymyslia 😨 .. a ides teda do toho ket??...uz teraz?

zuzla80
11. feb 2008

Saviii ajoooj, som rada, že ťa tu opäť vidím 😉 Dúfam, že raz tehuľky budeme 😀 A ty si domka, oddychuješ, či už pracuješ?

Lenik, ja by som ti aj rada poradila, ale moc sa v tom nevyznám, ale Tanittka je tu dobrý odborník 😉

Pipka-tehulka, Tinka ajojte🙂

pipka
11. feb 2008

taaak sa tesim uz na valentina...na tie vase pozitivne testiky 😵 😵 😵

savia
11. feb 2008

Zuzli, som doma, ale od stredy sa chystam do prace. Ani neviem, ako sa citim, ale na tehu asi nie...