IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

pipka
29. jan 2008

my sme na KET sli v pondelok a v nedelu rano mi volali, ze vsetky tri babulky sa pekne rozmrazili a ze mame dojst na 9.30 do GF.

lenka20
29. jan 2008

ahojte, pipi ahooooj 😵 uz si nam to tu poriadne oprskala 😕 dufam, ze anooooo, chceme chytit tehuvirus taky poriadny, epidemiu 😀 😉
baby, ja som si to uz objednala, ale neprisiel mi potvrdzujuci mail ani nic, tak neviem, mam teraz cakat na dobierku alebo co. ani som si to nevytlacila tu moju objednavku, co mam robit 😢 nieze sa to vypredaaaaa 😀
pointka - nedepkuj sa pre to, ze si nemala ET, je to lepsie ako zbytocne obetovat kvalitne embrijka.
mame tu zivy priklad aky moze byt KET uspesny - pipka 🙂 gabika 🙂 a urcite kopec inych dievcat a my sa pripojime, takze ziadne cierne myslienky, skratka sme mali neuspesne ET takze KET budu uspesne, uz sme si svoj diel negativnych percent vycerpali a basta 😉

pipka
29. jan 2008

lenik, specialne este jeden, pre nastavajuce ETacky a KETacky FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU 😨 😀

zulka29
autor
29. jan 2008

Pipi, to fakt? Takže už zajtra sa dozviem či sa ich podarilo rozmraziť???? Bojíííííímmmmmmmm 😝 😝

pipka
29. jan 2008

nebooooj zulik, uuuurcite budu ok 😉

zulka29
autor
29. jan 2008

dúúúúfam, ale bojíííím Pipi 😝 🤐 😅 😎

zuzla80
29. jan 2008

Pipka ďakujem za tehuvírusiky. Všetky tu potrebujeme poriadnu epidémiu 😀

tanitta
29. jan 2008

Luri.. myslela som to pri kalsickom ivf...lebo tie inj co pichame "zabezpecia" dobru sliznicu...a tam uz estrofem co ja viem...😠
pri ket sa dava aj estrimax a ethylestradiol kazu papat len nie som si teraz ista ci len do potvrdenia tehu alebo aj neskor...len ono aj tie lieky su aj uz novsie a su aj "zastarale"... tak myslim ze su ktore pomahaju ale zaroven maju svoje negativa a rozika - neziaduce ucinky a su aj z rady novych liekov ktore splnia tu istu funkciu bez neziaducich ucinkov...

zuzla80
29. jan 2008

Zulka neboj, lebo aj ja bojim bojim 😅

pipka
29. jan 2008

zuzli, rado sa stalo 😉

zulka29
autor
29. jan 2008

Zuzli a tebe kedy daju vediet ako su na tom krpci?

zuzla80
29. jan 2008

Zulka ja mám volať zajtra okolo 15.15 či sa krpcov podarilo rozmraziť. A asi transfer by mal byť potom v ranných hodinách. To ešte neviem

zulka29
autor
29. jan 2008

....ja volám o 14-tej, ...a všetko sa točí okolo 14-tej hodiny 😀
Volať za výsledky, papám vtedy lieky, vkladám utorš...možno aj porodím o 14-tej 😀 😀

zuzla80
29. jan 2008

Aj na krv môžme ísť 14teho to bude Valentína 😀 😀 😵

dracik1
29. jan 2008

ahojte raketky, tak sem ste ubzikli...ale ja VAs vypatram...... 😀

zuli, neboj sa, rozmrazia sa, budem na teba mysliet.....som rada, ze si isla a nebrala new job....

ell7
29. jan 2008

Ahojte babenky,
krásnu temu ste si vymysleli, dufam ze sa mozem pridat? 🙂

lenka20
29. jan 2008

jasne ell, kazdy je vitany 😵
ahojky dracik ty tehula bruchata 😵 😅
baby, vy budete mat krasny valentinsky darcek 🙂 😵 normalne sa vzivam do toho telefonovania - zivo si pamatam ake je to hrozneeeee, budem na vas mysliet raketky 😉

ell7
29. jan 2008

lenka 😉

zulka29
autor
29. jan 2008

Zuzla, fakt to vychádza na Valentína tá krv... 😀

....my chceme darček na Valetína, my chceme darček na Valentína.... 😀 😀 😀

lenka20
29. jan 2008

zulka 😀

baby - pisala mi ta baba korenarka, zevraj je z MT, tak by mi to doniesla alebo ze nech si po to pridem, takze tie bobule budem mat mozno este dneskaaaaa 😵 huraaaa
tanitka napis jej aj ty, ze si z MT

tanitta
29. jan 2008

Leni...ja som neni z MT..... 😀 .. pocakm si na dobierku.... ozik ved tam je pisane na tej stranke kontak priamo do MT...

lenka20
29. jan 2008

aha, ja neviem, preco som si stale myslela, ze ty si MT-canka 😉 no nevadi, tak vas aspon vsetky predbehnem, niekedy je vyhodne zasit sa do takej dierky ako je Martin, kde sice zdochol pes ale predavaju chilli bobule 😀 😵

juja
29. jan 2008

Čaute raKETačky 😀

Ja dnes len tak na skok 🙂
Pozerám, že sa tu rozbehla poriadna "tehu vírusová" epidémia vďaka pipke a dráčikovi 🙂
No, mňa však skôr chytá tá chrípková epidémia....už od včera som nejaká "odvalená" a nemožná....dúfam, že ma to obíde 😖

O akých bobulách píšete???

Lauri - ten Jadeit si kúpila nez net?

lenka20
29. jan 2008

ahoj jujka,
tanitka dala do temy CYKLUS.....link na kajenske korenie - chilli, kukni tam, da sa to objednat a mienime to uzivat s tanitkou a lauritkou 🙂 a mozno aj ostatne babule sa pridaju 🙂
jujka na chripku len riadne kysly cajik citronovy, teraz lieciky moc nemozes ked mas pred ET, ma to svoje pozitiva, imunita bude taka oslabena, ze nebude bojovat s krpcom 😵

tanitta
29. jan 2008

Aj Zuzlaaaa...ze ide bacile vypalovat 😉 ....

lenka20
29. jan 2008

sorry - som zabudla na zuzlu 😀
ked nic ine tak nam to aspon vystipe zadocky 😉 😀

juja
29. jan 2008

Lenuška ďakujem za vysvetlenie, kuknem 🙂 ty si proste poklad.. 😵
Mne to chlli veľmi nechutí, ja skôr chlebík s maslom a štiplavé baranie rohy 😀
Čajík pijem, už mi ide aj ušami, bleee. Dúfam, že krpec "presvedčí" tú moju iminitu raz-dva 😉

Kočky ...Kvetka, Zulka, Zuzla už sa Vám to blíži ......júúúj až ma v brušku pošteklilo 😉

zuzla80
29. jan 2008

Jujka, akože vám predsa NÁM sa to blíži. Veď si len deň po zadu. Inak keď som stala v rade na utz, tak sme tam boli až dokopy 5báb na KET. Trošku som urobila kuki do notesa recepčnej 😀

No Lenka, ja by som brala bývanie v Martine, nádherne okolie tam máte 😉

pipka
29. jan 2008

jujka tak skore uzdravenie, nech ta cim skor radsej tehu virus prepadne 😵

zulik, to je krasne testovat na valentina, jeeeeej, to potom 22.2. peeekne oslavime 😀

lenka20
29. jan 2008

jujka tak ked ti chilli nechuti tak si aj ty kup tie bobule, tie nestipu a obsahuju koooopec kapsaicinu - a to je to, co nam treba 😉
boze, babule, uz sa vam to fakticky blizi, ved zajtra uz budu rozmrazovat krpcekov, za chvilu uz budete tehuky 😵 jujka a ty o den neskor, uz si si objedla nechty 😕 😅