IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

tanitta
10. feb 2008

Ahojte.. prisla som nakuknut.. testovatelky....
Zulka.. pockame na krv, viem ze si myslis ze to proste nevyslo... ale moze to vizeraz len na jedneho drobca...ja som robila(25IU) na 13po et bola tam uplne slabucka... a ver mi ze keby som ho urobila na 10 tak tam urcite na nom nic nevykukam...vonku je nadherne.. takze baby ak sa da sup von 😵 ...

zulka29
autor
10. feb 2008

Tanitka, vzdavam to..idem von na korcule...

nechce ist niekto s nami na lyzovacku od 3.marca na tyzden do Talianska Valdifieme? Hladame do nasho apartmanu 1 parik 😉 blizsie info do IP 🙂

lauritka
10. feb 2008

zulka ja by som na korcule nesla..je dost chaldno mozes nachladnut ty aj miminko ;) na korcule by sa malo ist az od 16 celsium... a posledne co potrebujes teraz je zapal mocovych ciest alebo vajecnikov... ver mi. ja na korcule chodim az na jar..este je stale zima ;)

pointka
10. feb 2008

zulka, nevzdavaj to! Niektore baby maju nizke hodnoty HCG a rastu pomaly, nie je to zaruka, ze musis mat aj ty dve palicky. Udrzuj pekne aj ty statistiku, lebo ja sa na KET vyprdnem tiez 🙂

lauritka
10. feb 2008

😀 pointka

pointka
10. feb 2008

tak ale ja fakt nechapem, preco je KET menej uspesne ako ET, ked sa rozmrazene embyja spravaju ako cerstve a vsetko je OK ako pri ET. Toto mi je zahada ☹

lauritka
10. feb 2008

pointka ja neviem..ja som zase niekde citala, ze ked sa rozmrazia uplne kvalitne...tak zu rovnake ako v den zmrazenia.. ale podla mna moze nastat chyba v nejakej bunke pri rozmrazovani a prejavi sa to az neskor... 😕
a teda tym, ze sa prestane spravne delit hmmmm 😕

katy2
10. feb 2008

ahojte 🙂
zulka, nevzdavaj to!!!! este mas cas..... ved na krv mas ist az o 4 dni.... a setri sa, aby si si nieco nevycitala

pointka
10. feb 2008

ale oni tie embryjka po rozmrazeni nechaju par dni a pozoruju, ci sa zacnu delit. Nie je to tak?

lauritka
10. feb 2008

no par dni ako par dni..mozno dva...ale delenie ide dalje aj v tele a to oni predpovedta nemozu ako to bude pokracovat....

pointka
10. feb 2008

jasne. no uvidime, chcem byt pozitivna 🙂

katy2
10. feb 2008

lauri, nestras 😕 nemaluj certa na stenu 😕 😕 😕

lauritka
10. feb 2008

katy ja nemalujem..len sme rosmyslali, preco je to tak 🙂 ako sa citis katy ?

katy2
10. feb 2008

ja sa citim fajn, len sa snazim naladit pozitivne pred tym KETom, tak ma nestras 😝 Uz aby bol marec

pointka
10. feb 2008

inak mne dokina vravela, ze min. mesiac v nasom CAR mali vacsiu uspesnost KET ako ET, tak dufam, ze buduci mesiac to bude tak isto a nielen v nasom CAR 🙂

katy2
10. feb 2008

pointka, to je spravny postoj, vidim, ze uz si sa pekne pozitivne naladila.... 😵 drzme si palce... uz vies, kedy idete na KET?
lauri, tvoj grafik sledujem a vyzera zaujimavo 😉 zeby to vyslo? 😵

tanitta
10. feb 2008

Baby.. -196°C nie je sranda... 😒

lauritka
10. feb 2008

😅 katy no ja nevem..este uvidim zajtra ..to by som potom ale naozaj uverila na zazraky a lozku ceragem 😅

pointka
10. feb 2008

no niekedy 23.2 mam dostat mrchu a idem jest tabletky a o cca 2O dni bude KET.
ja som nechcela strasit, ale asi naozaj nema vyznam rozoberat do hlbky, preco, ako a naco.... Katy mas pravdu 🙂

pointka
10. feb 2008

tanitta, ano nie je sranda, ale vychadzam z toho, ze asi by to mrazenie nerobili, keby to nedokazali mat pod kontrolou aspon z vacsej casti 🙂

tanitta
10. feb 2008

Pointka... dr to maju pod kontrolou len vizualne.. bohuzial rozpad buniek nedokazu ovpyvnit... je to bud alebo.. takze je to stale len na prirode... ako vsetko...ostatne..
Zulka.......uplne tak chapem a tiez by mi nik z hlavy nevytlkol to co si myslim a o com si ty presvedcena....dufam ze to este zvazis 😵 ... a aj napriek vsetkemu ostanu zavesene na pleci;)... nie je vsetkym dnom este koniec... 😵 .. ale si rozumna... obcianku mas a platis si dane... 😉 ...rob to co citis...paa

lauritka
10. feb 2008

tanitta ved to...to je take ako pri ICSI::tam tiez vyberaju spermie len vizualne ale donutra nevidia. 😔

katy2
10. feb 2008

niekde som citala - neviem uz najst tu stranku - kde pisali odbornici, ze KET nema ziadny preukazatelny negativny vplyv na vyvoj plodu.... tiez mi nie je vsetko jedno, ale zatial inu moznost nemam... 😔

pointka
10. feb 2008

katy, som na tom presne ako ty 🙂

katy2
10. feb 2008

pointka, uz nam zostava len verit 😵 😵 😵

pointka
10. feb 2008

uz sa presviedcam a snazim sa verit 🙂

tinucha
10. feb 2008

Kočky, keď som bola na KET, sestrička v CAR mi vravela že nie je pravda, že KET sú menej úspešné ako ET. Práve naopak. Takže hlavu hore, šancu určitemáme.
A Zulka, na 10.deň ti test nemusí nič ukázať. Ja som mala na 9 DC negatívny, na 11 DC úplne slabulilinkú druhú čiarku a objavila sa až neskôr. Takže nič nie ej stratené. 😉

zulka29
autor
10. feb 2008

Babulky, prestante stresovať, to že to nevyšlo mne neznamená že vám sa to nepodarí tiež...pozrite na Pipku a vela dalsich.... V pondelok nám povie Jujka a možno ak testla aj Zuzla dobrú správičku a hneď vám bude veselšie... 😉

Ja si fakt myslím, že na 10 deň už mal test ukazať tehu ak by bolo...Ja som naozaj verila až do dnes, že to vyšlo, cítila som sa tak, že to vyšlo...a nič...
Tinucka, radsej nech nemám žiadne HCG ako malé a potom nebodaj ďalšie mimomaternicové....to by som už naozaj veľmi ťažko rozdýchala... 😖

mirusch
10. feb 2008

Pointka, zatiaľ sa mi nikto ohľadom tehu po KET neozval - nemám ako urobiť tabuľku...Ale čo si pamätám, tak je pár báb, čo ET nič a po KET ostali tehu. Takže hlavu hore. A odsleduj si štyri KETáčky, čo testujú 14. a 15.2. Kuk môj album.
Inak, na 10. deň fakt nemusí test ešte ukázať. Ktorá to bola, čo jej nič neukázal test a čaká dvojičky???!!! Nepamätám už.

A nezabúdaj Pointka a ostatné, že sa vám stane to, čomu vo svojej duši veríte. Ak budete naplnené vierou v tehu výsledok a budete si to predstavovať, tak vaše telo na to odpovie. Oki?

cmuk05
10. feb 2008

Ahojte.Chcela by som vediet ze po KET je aka percentualna sanca ze to budu dvojicky? 🙂