IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

gabika24
13. feb 2008

Dobre ranko vsetkym.
ak by som nahodou nestihla zazelat veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeela stastia a pozitivnych testikov z krvi tym, co zajtra testuju, tak to robim pre istotu dnes.
tak sa babulky vsetky drzkajte a zajtra (mozete aj dnes 😵 ) same dobre spravy. 😉

lenka20
13. feb 2008

ahojte, uz ma tu zase mate 🙂
gabika - teba nikdy nestihneme 😉 uz ti prisla madam 😕
zulka - ani som sa ta neopytala, ako sa ti pacilo na koncerte pred 2 tyzdnami 🙂
raketky, ja uz som nervozna s vami na tie valentinske vysledky, zulka, ty budes vediet skor, heliosacky az okolo pol stvrtej, dovtedy sa zjancime 😉 😀
ja som dnes polomrtva, cvicenim zistujem, ze mam dost pevne brusne svaly ale ruky ako lemra slabe, najviac ich citim. piste co je nove 😉

zulka29
autor
13. feb 2008

Ahojte, no vy ste tu dnes skoro 🙂 ...ja som práve dopapala raňajky v robote...Baby, ja mám na jazyku takú aftu a taaaak ma to boli.... 😖
Lenik, dobry bol koncertik, pačil sa nám... 🙂
Gabika, dakujem, zajtra tu budú minímalne 2 dobré správičky 😉 ...Leni, ja už sa ani veľmi nebojim na ten test...čo bude, bude...

tanitta
13. feb 2008

Ahojky..ketky tetky 😉 ...
Zulka...no vidim ze teba negativny vysledok nemoze zaskocit beries to uz dost realne je vidno ze si silna osobnost a ze sa v zivote len tak lahko nevzdavas...skor by bol sok pozitivny vask?? 😉 .. dufame vsetky ze spolu tu dostaneme riadnu sokovu terapiu zajtra...😉 ...
Leni...ukaz to brucho??;) neverim 😎 ...pa

takyna
13. feb 2008

Ahoj tanitka, tak tá mrcha stále nič , nevieš či to môže byť aj niečo iné? ☹

tanitta
13. feb 2008

Taky.. no ja neviem 😵 ... kolky si dc?... meskanie ovplyvnuje aj dost faktorov...stres, prechladnutie...nejedla si v poslednom case vela citrusov napr.?... moznosti je vela...ale zvacasa to tak byva ked sa caka na MS tak ako na potvoru nie a nie sa rozbehnut... zvykne zaberat dobry "keksik" s mangelom... spojite prijemne s uziticnym...alebo zbehnut na agolutin k dr....

mirusch
13. feb 2008

Ahojte. Ja som len chcela, že vám budem držať palce na testovanie, ak budem mať internet, tak isto budem kukať podvečer, len tabuľku budem môcť zmeniť až po návrate, rovno sa za to ospravedlňujem ☹ Ale hádam to pochopíte.
Držím palce a myslím na vás. Ak budú zmeny, prosím mne do IP!!!!! Dík. Pá.

takyna
13. feb 2008

niečo musím poriešiť, to je sila schválnosti ako sa vraví, ked ju chces nepríde a ked nechces príde ako na koni, to mi aj v Heliku pichnú nie? myslím agolutin, zajtra tam mám byť

tanitta
13. feb 2008

Mirusch.... nerozmyslaj hlavne nad nejakymi tabulkami 😉 .. hlavne si oddychni nacerpaj energiu a pekne si to uzite v tych kupeloch;)...paaa a stastnu cestu..

tanitta
13. feb 2008

Taky... neviem kolky si DC.... uz papas proveru?...

takyna
13. feb 2008

nie ja už tanitka, pichám dithere..neviem ten blbý názov, a mala by som od mrchy , začať gonal, a potom IVF-A už by som chcela ísť na IVF 😀

takyna
13. feb 2008

mirúšik ahoj, šťastnú cestu na Slovensko 🙂

tanitta
13. feb 2008

Taky....aha.. takze uz si po provere ta je na to aby ti "upravila cyklus"... agolutin nedostanes...musis len cakat...niektore kocky dostali ms po provere aj na 36DC....

takyna
13. feb 2008

áha tak si ma ukludnila, veĺmi ti ďakujem 🙂

takyna
13. feb 2008

ináč ten článok, ohladne chilli bol fak zaujímavý, mám problémy so štítnou zlazou a som sa tam tiež dočítala ,že kokos je dobrý na nu

zulka29
autor
13. feb 2008

Tanittka občas viem byť aj silná, to je pravda 😎 .... a verím, že sa nám to raz musí podariť, len musíme byť všetky veľké trpezlivky 😵

Mirusch, tak už fičíš ku nám? Teším sa na stretávku 😵

tanitta
13. feb 2008

Nooo clovek na nete nadabi na vsetko mozne 😉 ... musim odist...mam pracu...pa zatial..

takyna
13. feb 2008

pá tanitka

zuzla80
13. feb 2008

Ahojte raketky,
Tak vás všetky pozdravujem. Ste zlaté, že na nás myslíte a držíte palce. Zajtrašok sa už blíži a napätie sa zväčšuje, nervozita ešte viac. No nech to už akokoľvek dopadne tak to určite tak ľahko nevzdám 😉

Mirusch prajem ti krásnu dovču na Slovensku a riadne sa vybahnite 😀

takyna
13. feb 2008

ahoj zuzla ideš zajtra na krv?

zuzla80
13. feb 2008

Ahoj Takyna, no idem a nielen ja ale aj Jujka a aj Zulka. Už začínam byť dosť nervózna a môj drahý ešte viac 😀

takyna
13. feb 2008

jj, ťa veľmi chápem ja by som tiež bola, ideš do Heliosu?

takyna
13. feb 2008

Ja som tiež zajtra v Helíku, na krvy, držím vám kočky úprimne palce nech to pozitívne dopadne , a nech ste šťastné tehulky všetky 🙂

ellianka
13. feb 2008

Zdravím všetky žienky "raketky", veľmi sa mi páči ten názov aj toto fórum 🙂
Absolvovala som prvé IVF ale na 8.deň po transfere som začala krvácať 😒 a teraz sa budem pripravovať na KET. Včera som len tak z blížiacej sa malej depky, googlila a dostala som sa sem a poriadne sa začítala 😀
Ďakujem, nabrala som tu novú silu. Všetkým silno silno držím palce, aby ste boli čoskoro šťastné tehulky (to slovíčko som si dovolila ukradnúť od Takyne, čím ju pozdravujem 😉 )

lenka20
13. feb 2008

ahojte, elianka vitaj, kludne sa k nam pridaj, je nas tu kopec, aj ked zajtra sa zrejme 3ks odstahuju do tehuliek po IVF 😉 😵 do ktoreho CAR chodis 😕 to je mi luto, ze prve IVF nevyslo, ale dalsie pokusy byvaju aj budu uspesnejsie, drzim palce na KET, kedy ides na to 😕
zuzlik - chlapi to cakanie znasaju este horsie ako my - moj bol teda na nervy 😉
dievcatka, potrebujem radu, brazdila som po nete a hladala som o tych mojich ne-lepivych trombocytoch, jednou z pricin takeho vysledku moze byt nedostatok vitaminu K, hladala som po nete, ale vyzera to tak, ze vitamin K vobec nedostat, nasla som iba kanavit a ten je na predpis. hmmm, co vy na to hovorite 😕 neviete nahodou kde by som nieco take zohnala 😕

dracik1
13. feb 2008

ahoj leni, vitamin K sa nezhromazduje v tele, takze si ho treba denne doplnat, obsahuju ho: Najvýznamnejšími zdrojmi sú: kyslá kapusta, petržlen, brokolica, ružičková kapusta, hlávková kapusta, karfiol, tmavá zelená listová zelenina, ovos, raž, pšenica, sójové bôby, fazuľa, zelený čaj, pŕhľava, lucerna, vajcia a iné....takze ak mas pestru stravu , tak by si ho urcite mala mat, denna davka okolo 210mcg, lepsie ho brat zo zeleniny ako synteticky...ale zasa neviem, ako sa napr. vstrebala a co ho potom aj v tele nieco nenici....

pointka
13. feb 2008

lenka urcite sa daj predpisat k Hematologovi!
On ti vie presnejsie stanovit diagnozu a vela tehuliek musi cele tehotenstvo chodit hematologovi. Mna Dr. z CAr poslala hematologovi na zaklade vysledkov trombofilneho stavu a este u hematologa mi zobrali asi 8 ampuliek krvi a robili take vsetlijake testy, co mi v zivote nikto nerobil a hematolog ti naordinuje spravnu liecbu a lieky.
Urcite sa nechaj objednat, hematologov je malo, su tam cakania cca 2-3 tyzdne a dalsie 2-3 tyzdne su vysetrenia a testy.

savia
13. feb 2008

Ahojte babule,
tak sa vám to kráti, zajtra očakávame 3 tehuľky(pre Zulku slovom triiii tehuľky). Stráááášne silno vám všetkým držím pršteky, nech pre nás máte iba pozitívne správičky, teda ja ich momentálne potrebujem ako soľ 🙂
Inak, dievky, je to normálne, že ma tak veľmi bolia vaječníky a kríže, že som mala pred hodinou problém vobec chodiť. 😒 Už začínam udržiavať paniku, kto sa pridá? 😀

nelynka
13. feb 2008

savia aj mna tak boleli po ET..len treba oddychovat, pit vela vody a ta to prejde.. 😎

lenka20
13. feb 2008

pointka, dracik - dakujem.
pointka ja uz mam vsetky tie testy hotove, aj vysledky, vsetko je OK, len lepivost trombocytov vysla spomalena, co naznacuje znizenu zrazanlivost krve / opak trombofilie / - na nete som sa dopatrala, ze to okrem ineho sposobuje zvysenu krvacavost a aj spont.potraty, takze sa to ku mne aj hodi. kadeco je na nete popisane, vsetko take odborne veci, ktore tu ani neviem napisat, skratka som z toho vyrozumela tolko, ze sa na tom podiela nedostatok vit.K - vstrebava sa v tukoch dracik - a takisto antikardiolipinove a antifosfolipidove protilatky(na tieto mi robili imuno vysetrenie v prahe min.tyzden) a kym sa to vsetko dovysetruje tak chcem preventivne brat aspon vitamin K, kedze som po kazdom ET zatial krvacala a mam za sebou 1 spont.potrat. hematologicka ma bude riesit az po zopakovanom teste lepivosti trombocytov, co bude v aprili, teraz chcem ist na KET, tak nieco musim robit 😉