IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

pointka
21. feb 2008

inak ja ssom uz asi tak zblbnuta z toho KET, sa mi az o tom snivalo. Uplne som mala zivy sen o transfere a o fazulkach vnutri, co tam robia a pod. Asi by sme mali vsetci mysliet na nieco ine 🙂

lauritka
21. feb 2008

oh smutne spravy..... 😔 a tak sme verili, ze sa zacne nova tehu vlna bozeee 😒 savia este ty si svetielko nadeje zajtra ...

dior
21. feb 2008

Zuzla, Juja 😔 😔 😔

zulka29
autor
21. feb 2008

☹ Zuzlik, je mi to ľúto..

Asi fakt nie je dobré obdobie, ale Marec to istí, Pointka, Lenka, Tanitka... idete 😉

lauritka
21. feb 2008

lenka oni papali tiez chilly ? ci nie ?

mysiatko
21. feb 2008

ahojte babenky,
lenka ako si to myslela ze budes soptit?
zuzlik je mi to luto ☹

mysiatko
21. feb 2008

teda lenka myslela som preco budes soptit ked si pridas este jednu tabletku, lebo ja som strasne nervozna a neviem to normalne ovladnut, nikdy takato niesom. hnusne hormony, ale ked mi to prinesie vytuzene babatko, obetujem hocico, ty okolo mna su ale chudatka, na kazdeho bresem ☹

gabika24
21. feb 2008

ahojte babulky - tych zlych spaviciek uz bolo snad dost, nie?
zuzla, juja 😢
babenky, treba nam bojovat dalej - ja nadalej bojujem s nadchou a kaslom - dufam, ze to do pondelka prejde.

kvetka2
21. feb 2008

ahojte ketky- raketky 🙂 prajem krásny deň
lenka, mne sa tiež hrozne nechce pracovať hmmmm a už sa teším na víkend. mamina má narodky, tak sa bude oslavovať, aspon prídeme na iné myslienky trosku,. kludne si sopti, máš nárok, no nie? 😀
zuzlík 😔 je mi lúto, ale musíme bojovať dalej. Fakt na tom niečo bude, že tieto studené mesiace bez slniecka nie sú vhodné na plodenie, počkáme si teda na to slniecko a ideme na to znova 🙂

takyna
21. feb 2008

Ahojte ra-KEtačky, veru kvetka jar začne všetko pučať bude kvitnúť, aj my nebojte 😉

tanitta
21. feb 2008

Taky... vcera si bola este pekna...no kukam ze hormony slapu 😉 ...
Lauri..zuzla papala....jujka nie...
Zuzla... ☹ ... do frasa...
... babulky...asi fakt nie je dobre obdobie... 😔 ...

lenka20
21. feb 2008

ahojky - pointka veru - len 1 den rozdiel medzi nami 😵
mysiatko - presne tak som to myslela, odkedy beriem tie blbe tabletky tak som taka nervozna ako nikdy - teda hnusna, protivna, zla.... snazim sa ovladat aspon doma,ale niekedy to nejdeeee a ked mi pribudne este o davku viac tak bude vybuch 😀
lauritka - zuzla a jujka tusim papali stiplave ale nie celkom od zaciatku....
takyna ahoj, ake bolo stretko vcera 😕 😉 nevies co je s dionovou 😕 uz to ma za sebou, ci este nie 😕
kvetka - ty ako, este krvacas 😕
ja uz tiez cakam na slniecko, potrebujem dobit baterie 🙂
zuzla a jujka to zvladnu, su to silne zienky a v zivote ich caka este milion krasnych zazitkov, len to teraz rozdychat......to chce cas...

takyna
21. feb 2008

ahoj tanitka, po stretku v BB z Koníka, som radšej nejaké veci na pase zmenila, človek nikdy nevie..koho sem vánok zaveje, napr.triquilar 😎

takyna
21. feb 2008

Ahoj lenka, stretko bolo viac než super, smiali sme sa a smiali, super atmoška, príjemné páry, milý ludia, dionová išla ráno o pol osmej, ešte to nemá za sebou má sa ozvať, odporúčam stretko všetkým 😀

tanitta
21. feb 2008

Takyna...veru...obcas sa to moze zvtrnut aj proti 😎 ...
Leni....bude lepsie ... ja som dnes som relativne v poho..... ale nedokazem zarucit dokedy 😀 ...dufik uz mam v sebe.. mozno sa to vyrovnava...

mysiatko
21. feb 2008

Ahoj taky aj tak mas peknu fotecku, ale ta okata predtym nemala chybu.a kto je triquilar? 😀
lenka len nerozumiem preco som taka nervozna, pri ivfku som taka nebola ako pri ketku...fuj ale uz nech som naspat v mojej naladicke, milacik ma nespoznava , vravi ze ma teraz doma dr.jackyla a mr.hyda...som ako vymenena... 🙂 🙂

takyna
21. feb 2008

mysiatko, ďakujem ti si milá, to bola jedna baba, ktorá robila na koníku šarapatu 😠 , takých vraj bolo viacej,

ja som tiež na hormónoch, takže fakt viem ako sa cítiš aj všetky ostatné, je to niekedy na zbláznenie, ale nesmieme sa tomu nechať, poddať, sme silné ženy s velkým Ž, musíme si to opakovať 10-krát denne a efekt sa dostaví, 😀

dior
21. feb 2008

prípájam sa do klubu nervóznych 😀 ,ja som včera potrápila pána manžela-chúďa moje-vyhodila som mu na oči všetko čo ma napadlo-on na to že kedy sa končí tá mrška???? 😅 ,veď sa len začala- a on že dnes príde radšej neskôr domkov 😀 ,dnes už som trošku kľudnejšia-ale len trochu brušino stááááále bolííííí.......chcem byť rýchlo tehu,aby nebolelo 😅

takyta-ajoooj,také rybky ti budú plávať v brušku 😉 len mne sa to potom pletie kto je kto,keď sa tie foto stále menia..... 😕

lenka20
21. feb 2008

tanicka 😀
mysiatko - pocas klasickeho IVF neberieme estradiol, ja si myslim, ze on to robi pluhak, ja som tiez nebola takato pocas stimulky, bola som velmi precitlivela to ano, ale nie zla 😠 snad to prejde a nasi muzickovia si to vynahradia lebo po pozitivnych testikoch budeme v euforii a dobruckeeee 😉
takyna - to je dobre ze ste sa mali fajn, verim tomu, ved aj z netika ste vsetko zlate babule a co este nazivo 😵
hava ma volala, preto o tom viem 😉 no ano, troska kamuflaze nezaskodi a kopec veci sa da dopovedat cez IP, netreba vsetko pchat do pasu... triquilar nepoznam, ale zaskodnikov je kopeeeec a vsade 😠

dior
21. feb 2008

Lenočka, vy budete mať malých mexičanov -tak sa mi vidí 😉 , keď budeš kojiť- budeš musieť pridávať chilli,lebo ti to nebudú papať 😵 😀

takyna
21. feb 2008

dior ahoj, sorry už to nebudem meniť, okolnosti ma prinútili, včera si môj muž pri namiešavaní pichol trošku nechtiac z inekcie do prsta, a tom chodil, vtipný , že mu asi narastú folikuly , haha 😎

dior
21. feb 2008

to je expert, a môj mi povedal že by on chcel vynosiť naše bábo,lebo ja nemám sily 😠

takyna
21. feb 2008

áno lenka cez IP sa dá dopovedať čo sa nahlas nevysloví 🙂

takyna
21. feb 2008

ja keď sa začnem, môjmu mužovi sťažovať, čo ma bolí, tak on zareaguje tak, že sa posťažuje on kolko má roboty, čo všetko ho bolí a týmto náš plodný rozhovor o mojich pocitoch , h a s n e 😒

dior
21. feb 2008

muži 😵 ...

takyna
21. feb 2008

😝 z MARSU...

dior
21. feb 2008

takú knižku som raz dostala 😀

lenka20
21. feb 2008

takyna 😀 😀 😀 pri prvom IVF mi injekcie pichal moj muz a tiez sa mu to stalo, ale pichol do prsta sebe - len troska, ale ta panika - ze co to s nim spravi 😀 😀
diorka - ale aka je z toho zaha, hrozne cosi 😠 tak ty uz mas mrsku, to je fajn, ruzovy sen za chvilu zaberie 😉
a s fotkami je to jednoduche, zulka je slniecko, takyna je rybka, jujka je tulipanik, zuzla je miminko, tanitka je lod alebo utopenec alebo voda alebo... tanicka co to mas na tom obrazku 😀 😀

dior
21. feb 2008

ahá a ja som kamienok,daj si aj ty niečo

takyna
21. feb 2008

lenuška ty si to tak milo napísala 😵