IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

mapa73
14. máj 2008

Domček, mne ju už schválili 🙂

kikina666
14. máj 2008

mapa73 vseobecn avybavuje max do 1 mesiaca, zavolaj si do heliku ci ju nestratili a ci ju vobec poslali, mne ju tiez zabudli poslat a keby som ju nebola nahanala v poistovni a vyvolava do heliosu, ze kde je, tak by sa na to asi vykaslali, skus si zavolat do heliosu nech Ti povedia datum kedy ju poslali a skus sa popytat v poistovni

zuzla80
14. máj 2008

Domček neviem akú máš poisťovňu ale napr. so všeobecnou to robia tak, že to posielajú z Helíku do Martinskej pobočky a ta potom ešte na schválenie do Žiliny a Žilina by to mala odoslať späť do Helíku. Ja som napr. z KE a neposielajú to do KE.

Mapka, tak to ti super vyšlo 😉 Vidíš nechávala si tomu voľný priebeh a vyšlo to suprovo. Tak ja budem možno 2týždne za tebou 😉

kikina666
14. máj 2008

mapka super a kedy zacinas stimulovat ???

domcek1111
14. máj 2008

dík zuzla, tak zas som o niečo múdrejšia...len čakať a čakať... 😉 na nervy...

lenka20
14. máj 2008

domcek ine ti neporadim, len obvolat este ine pobocky - mozno najblizsie k MT, ktovie kde to poslali....
kiki - to je super, takze coskoro zacinas 😉
mapka - veru nie je tam ta mila baba uz, som sa na nu pytala, sme si vzdy pokecali a uz ma poznala po mene a teraz tato nova je... no nazvime to este nezabehnuta 😉
mirusch ahojky, transfer 1 embrijko 9.5. testujem 21.5.
ahoj zulik 😵

zuzla80
14. máj 2008

Ahoj Lenik 😉 Ako sa mi máš?

kikina666
14. máj 2008

lenka20 no ja by som chcela od 15.6. ale zatial tu ziadost nemam schvalenu ale ta pani mi povedala, ze nevidi problem aby ju neschvalili, ja som ju mala stratenu, v heliku nebola a ani v poistovni tak som obvolavala pobocky poistovni a nakoniec som sa k nej dopatrala, ale keby som to neurobila mozno by sa uz ani nenasla

mapa73
14. máj 2008

kikina, ja už ju mám schválenú.

Zuzlík, možno sa tam stretneme 🙂 . S tou mrchou mi to vyšlo asi preto, že som to nesúrila. Bola som v psychickej pohode. Nech sa deje čo sa deje a vyšlo to. Dúfam, že aj naďalej to pôjde v pohode a s úspešným koncom 🙂

lenka20
14. máj 2008

zuzulka celkom dobre, tentokrat som akasi pohodova, ani sa moc nepozorujem, neskusam krcok, nechytam prsia.... nic... len ako sa blizi termin MS tak zacinam okukavat toaletak ja stary uchyl 😀 😀 😀 nic ma neboli, nic necitim, len trocha prsia z utrogestanu..... tak uvidime co to bude tentokrat 😉

mirusch
14. máj 2008

No, nebola som tu, aj keď vás zvyknem špehovať 😅 , ale ja teoreticky do tejto témy nepatrím a tajne dúfam, že ani nebudem, lebo mám v pláne, že nám IVF vyjde hneď a okamžite 😀 Ale je aj pravda, že som trošku MK zanedbávala, mali sme trošku iné starosti a tie boli prednejšie...Ale zatiaľ všetko vyzerá ok.
Držím vám všetkým KETáčkam palčeky, Mapa, tak už hádam to pôjde...
Ja som bola zase po pol roku na pohovore v CAR, že teda čo a teraz závisí, či dostanem MS v normálnom termíne, aby mi mohli odobrať krv - lebo cestujem - ak áno a budú moje hormóniky ako tak dobré, tak by som mohla koncom júna naozaj začať. Závisí teraz od môjho tela, že čo si vymyslí. Ak bude poslúchať, tak som v júli tehu 😀 😵 Držte palce.

zuzla80
14. máj 2008

Mapka určite s úspešným kocnom o tom nepochybuj 🙂 Ty budeš o 2týždne rodiť skôr ako ja 😀
Vieš, že aj ja som tomu už potom nechávala voľný priebeh a nejak sa už teraz neplaším. Zavolajú keď zavolajú a potom začnem stimulovať. Som si povedala, že to asi takto malo byť a basta 🙂

zuzla80
14. máj 2008

Lenik to je dobre, že si v pohodičke. Dúfam, že tie prsia nebudú len z utrogestanu 😉
Miruschik tak nech krvička dobre dopadne a potom tu budeme viaceré júlové tehulky 😉

mapa73
14. máj 2008

Mirusch tak konečne si sa aj ty dočkala, teraz to už určite pôjde 🙂
Leni držkaj sa a opatruj bábätko. Držkám palčeky 🙂 tfuj, tfuj, tfuj - nech to vyjde 🙂

mirusch
14. máj 2008

Díky, jasné, že budeme júlové tehu 😀 Ešte nejako dostať manželíka na kontrolný spg, keďže ho mal blbý, aby sme sa potom neprekvapili...ale zatiaľ som optimista.

lenka20
14. máj 2008

miruschka uz musi byt vsetko tip top, ved si sa nacakala na tu stimulku ako malokto...budem drzat palce nech sa ti plan splni do bodky 😵 😵
mapka dakujeeeeeem 😵 😵
zuzlinka veru zatial z utrogestanu, lebo ma zacali boliet hned ako som ho zacala uzivat este ani krpec nebol v brusku 😀 , ale tie prave tehu priznaky este len pridu 😉
pa babulky ja uz o chvilocku idem domkov....

renusa
14. máj 2008

Ahojte babenky 😉
ja iba že Vás čítam pravidelne a všetkým držím moc palčeky...aj tehuľkám, aj čakateľkám, aj stimulantkám 😅
dúfam, že tentokrát všetky s úspešným koncom 😵

Ja nič nové....ibaže do Prahy som sa ešte nedostala...ale boli sme zatiaľ v Košiciach...a čakáme výsledky, dúfam, že negatívne 😕 ...a už sa mi to blíži, idem aj ja relaxovať...a potom niekedy v lete snáď aj ja skočím zasa do stimulky 😎

mirusch
14. máj 2008

Ďakujem Lenka. Uvidíme 😵

lenka20
14. máj 2008

renuska ahoooj, v lete sa k nam pripojis 😉 a thuj thuj thuj nech je vsetko negativne 😉

katy2
14. máj 2008

ahojte 🙂
mirusch, teba som dlho nevidela 😉
nestiham sem chodit, stale nieco mam, v skole su frmoly pred koncom roka, v sobotu ideme do skoly v prirode...
ja cakam na ms, a v juni chcema zacat zasa stimulku pred KET... tak preto tolko nahanam v skole, aby som zasa mohla vypadnut 🤐

renusa
14. máj 2008

lenuska, samozrejme, že sa pridám 😅 nenechám Vás v tom samé 😀
no dúfam, že nám nič nezistia, lebo by sa to zasa iba naťahovalo, čakám aj na tie chlamýdie 😠

rosienka
14. máj 2008

AHOJTE STIMULKY 🙂 mne sa to tiez uz krati, ze neviem, co so sebou...

gabika24
14. máj 2008

ahojte. tak ja som po kontrole, všetko je ok, bábätká sú v poriadku 🙂 na sone bol aj manžel a to ste mali vidieť tie raozžiarené oči... obe bábätká vystrájali v brušku - stále sa vrteli a nechceli sa nechať poriadne zmerať 😉 majú 6cm... takže to máte ako motiváciu, čo o chvíľu čaká všetky snažilky... a tu tie tehu vírusy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

rosienka
14. máj 2008

gabi - jeeeej, ani si to "vystrajanie" neviem predstavit, ale musi to byt krasa 😀 ...aj ja chcem take, tak lapam vyrusy 😀 😀 😀

fcielkafcielka
14. máj 2008

takyna - drzim palciaky na zajtra! 😉

domcek1111
14. máj 2008

fcielka, tak ako si dopadal?!!!!!!!Mysleli sme na teba s babami... 😉

alicag
14. máj 2008

Jej gabika to je zlateeeeeeeee .tie čo čakame pomali na stimulku aspon sa pozitivne naladime.a sem s tymi virusikmi pre všetky 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵 😵

gabika24
14. máj 2008

babulky, veď práve preto vám tie vírusy posielam. a potom budeme všetky kecať v tehu téme.
takynka, držkaj sa. papa 😀

lenka20
15. máj 2008

takynka na dnes drzim vsetko co mam, uz si volala 😕 😕 😕 😕 😕 😕

lenka20
15. máj 2008

gabika gratulujem k sonicku, to je dobre, ze je vsetko ok 🙂 🙂 🙂 pozdrav fazulky ja som uz zvedava co skryvaju medzi nozkami 😉