IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

mapa73
8. feb 2008

Dobré ránko babenky! 🙂 Čo to tu čítam? Samé depky? Takto sa chcete ukázať pred svojimi bábätkami! 😠 Takže teraz každá poriadny úsmev pre Saviu, aby jej to vyšlo a druhý veľký úsmev každá pre seba a pre bábätká! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Hlavy hore a myslite pozitívne! Nevzdávajte to teraz! Veď už ste len krôčik k úspechu!
A tie predmrchovské bolesti sú dobrým znakom, nie? Veď sa to tu stále píše. Baby takže úsmev 😀
Viem ako vám je , ale musíte myslieť pozitívne...... 😉

kvetka2
8. feb 2008

dobré ránko raKETky! 🙂
počujte Zulka, Zuzlik, Jujka už aj prestaňte depkovať. Ja som si smolu za našu ketiacku skupinu vybrala, tak to stačí. Krvácam aj za 3 😉 takže na vás už nič neostalo. Aspon vy musíte zlepšiť štatistiky. Držííííím palčeky. Bude to fajn a budete mať velké brusiská 🙂
savia držím palceky

kvetka2
8. feb 2008

ahoj mapka 🙂

zulka29
autor
8. feb 2008

Ahojte, Mapka, Kvetka, vy ste neuspeli a takto nás tu čičíkate? Aké ste vy zlaté 😵
budeme sa snažiť 😵 ...

kvetka2
8. feb 2008

to si píš zulka, že nás nesmiete sklamať. Ved potom budeme mať aj my zatial neúspešné väčšiu nádej 😉 a chuť začať znova

mapa73
8. feb 2008

Ja už mám tiež mrchu, takže za vás krvácam aj ja! Takže sa prihovorte vašim bruškám, aby pekne rástli a nerobili sa vám strie 😉

tanitta
8. feb 2008

Ahojte stresmenky;)...
.. ako vidim stresuje sa tu vovelkom 😅 .... ale mate na to narok ;).....MS priznaky = //priznaky... 😵 ....nedaju sa absolutne odlisit... takze uz len vydrzat...a nekrvacat..drzte saaaa... pa -- musim pracovat 😠 ....

zulka29
autor
8. feb 2008

Baby, prečo nemáte fotky? Tannitka, Kvetka, Mapka? 😕

zulka29
autor
8. feb 2008

Zuzla... 😀

zuzla80
8. feb 2008

Babulky ste zlaté, že nám dodávate optimizmus 😉 Ešte že vás máme, veď čo by sme bez vás robili 😵

No čo babule zahodíme depky, veď je piatok a víkend pred nami nech už to akokoľvek to dopadne 😉

zuzla80
8. feb 2008

Ja už mám 😀 (ibaže nie svoju 😉 )

mapa73
8. feb 2008

Zulka, ja už tiež mám, ale ma tam moc nevidno

zulka29
autor
8. feb 2008

No vidíš Zuzli, ľahšie sa potom identifuíkuje že kto píše 🙂
Mapka 😉

tanitta
8. feb 2008

Zulka... po tolkych hormonoch som ochlpatela a admin ze nech tu nestrasim s tou fotkou .. v ramci zachovania si "kulturnosti" bola radsej zmazana 😵 ... ja som hladala nieco normalne ale nist poriadne nemam a ked aj hej tak som tam v plnej parade ...😎 ... ale ty mas peknu foto... paci sa mi... ... 😉

dracik1
8. feb 2008

babky, ale my Vas cakame v IVF tehulky, tak ziadne depky, rychlo, rychlo sup k nam 🙂

zuzla80
8. feb 2008

Dráčik mi tam veeeeeľmi radi prídeme 😀
Táni ty si podarená 😀
Babule kde ste obedujete?

tanitta
8. feb 2008

Zuzla... aj ty si podarena;) ja stale vravim ze "mladneme" cim sme starsie ty sme krajsie....aj ten modry kostimcek je pekny.. sekne ti 😉 ...ja uz som poobede mali sme nejaky rezen ci co to bolo a k tomu jedna chilli bobulka ... doma dalsia kuzelna.....dufam ze vycarujeme z toho //...pa

gabika24
8. feb 2008

baby, co to tu citam ☹
ziadne stresy, skodite babatkam, ktore mate v brusku - a vy ich tam mate!!!!!!!!!!!!!!!! - okrem ineho, nemozem predsa neskor zdvihat statistiky uspesnosti sama 😀
inac, ked som ostala tehu po KET, tak bolo par dni, ked som necitila vobec nic, ziadny priznak a par dni, ked som sa citila ako by mala prist mrcha... (mam na mysli obdobie do oficialneho testu z krvi) - takze ak sa takto citite, mozete byt tehu - nezabudajte, ze kazda z vas je ina, tak aj priznaky mozu byt ine.
my ideme na vikend prec, takze tu nebudem,aby som vam mohla pripominat pozitivnu energiu, ale budem na vsetky mysliet.
tak sa drzkajte, veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi drzim palce 😀 😀 😀 😀

zulka29
autor
8. feb 2008

Ahojte, aj ja už som napapana...

Gabika, podaj by to tak bolo, cítim sa úplne ako pred mrchou, ešte aj náladu mám takú plačkovskú . 😠

tanitta
8. feb 2008

Baby ked ste papali kuzelene..neboli ste podrazdene?? 🙄

zulka29
autor
8. feb 2008

Tanitka, čo je to kuzelene? 🙂

savia
8. feb 2008

Ahojte babulky,zulka, zuzla,mapa a všetučke babuľky,
dakujem vám všetkým za podporu 😉 ,som veľmi rada, že na mňa myslíte.
Tak už sme doma a je nás doma teda požehnane, priniesli sme si 3 snehuliakov,takže tfuj-tfuj.
Ale priznám sa, tiež mám odvčera depku, stále premýšľam o tom, či sa to tentokrát podarí a čo ak zasa nie ☹
Ale teraz si idem trošku poľažkať, lebo sme vonku vymrzli, teda moje trio je na zimu zvyknuté, ale ja nie 😀

zuzla80
8. feb 2008

Gabika ty nás vieš vždy povzbudiť 😉 Tak to mi vlialo trošku nádeje. Užite si krásny víkend aj s rodinkou 😉 Idete niekde na lyže?

Táni ja som z nich bola taká nervná, že som nevedela čo so sebou, aj muž sa zo mňa smial, som normálne nevedela obsedieť 😉 No ale my krásne si to môžme dovoliť 😀

Inak už aj ja som poobede, mala som pirohy so slaninkou mňam a bobuľku k tomu mňam 😀 😉

zuzla80
8. feb 2008

Saviiiii ajojte, téééda vás je 😀 Tak šup nohy do tepľúčka a oddychovať. A počuj ty máš na depky ešte čas, dobre 😀 Stačí keď začneš depkovať o pár dni.

zulka29
autor
8. feb 2008

Savia, tak vitaj v klube 😀 optatrujte sa... 🙂

Baby, asi blbá otázka, ale na lyže ísť nemôžem? 😕 Ja by som strašne chcela ísť, má byť krásne počko...ach jaj...

zuzla80
8. feb 2008

Zulik vidím, že ty si akčné žieňa 😉 Najprv koncert a teraz lyže. Asi by som lyže zvážila, hlavne kvôli tomu, že čo ak by nejaký blbec do teba narazil, alebo by si nejako spadla, aj keď nepochybujem, že si dobrá lyžiarka 😉

gabika24
8. feb 2008

savia, drzkaj sa - aj ja som kedysi mala vlozenych troch snehuliacikov a narodila sa nam krasna snehulienka 😀
zuzla na lyze nejdeme
zulka, neriskovala by som to s tymi lyzami.
baby, drzkajte sa. 😀

dracik1
8. feb 2008

zuli, nechod lyzovat, ani ja by som nesla a to je co povedat 😀
posli draheho, ked chce nech ide - ja mu pribalim nabuduceho toho mojho......

tanitta
8. feb 2008

Zuzla .. a tom som len jednu spapala.. 😅 .. aaaa uz teraz lutujem svoje blizke okolie 😀 ....
Zulka.. kuzelne su ethylestradiol... 😵 .. nechce sa mi to vzdy vypisovat to krkolomne slovo...tak som ich pomenovala takto... preto lebo vedia vykuzlit peknu "perinku";)..... noo lyze.. milujem....ono by samotny sport nevadil ale fakt je nahoda blbec.. neboj este bude pekne....len si myslim ale ..ze si uz len tak lahko nezylyzujes 😵 ...

dior
8. feb 2008

savia 😵 -krááásny dátum na KET-preč s takými myšlienkami-drobci sa už prilepili-to je jasné . Priprav sa na to ,že budeš musieť komplet vymeniť šatník,lebo zachvíľku sa do ničoho nezmestíš 😉 -beda ti keď ma neposlúchneš-šup do postielky oddychovať 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵