IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

takyna
16. máj 2008

Ahoj fcielka, 😀 ďakujem ti, "naše bábo" ako beriem utroša cez ústa by iba lehnilo v posteli spolu s maminou 🙄 , som ako nadopovaná, už aby začala robota od pondelka
kamošky češky otvorili zaujímavú tému KET, zistila som , že je to naozaj v každom cestre ináč čo sa týka postupov pri KETE...

takyna
16. máj 2008

Eli čavesko 🙂 , môj sa tiež pripája k pozdravu 🙂

lenka20
16. máj 2008

ahojte babulky 😉 nakukam 😉
pomoooooooc, oni nas citajuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jeminenku, to aby sme uz iba same pekne veci pisali 😝 takze ja pozdravujem velmi pana doktora krajka -orlanda-mcgyvera 😅 😅 😅 a milu sestricku valachovu, ktorej sme este nedali prezyvku 😀 😀 😀
baby aj ja mam svalovku na stehnach strasnu uz skoro tyzden, ale myslela som, ze to je od volebalu co som hrala jeden den, ale mozno..... no, uvidime...
fcielka ja osobne som odlozila ket o mesiac ked som mala ist do prahy a akurat sa mi mali kryt terminy, ja osobne si myslim, ze lieky pre ket neovplyvnia vysledky imuna, ale pre istotu som to odlozila....aj kvoli tomu, lebo v tom istom case mi robili odbery na hemato a skratka som chcela byt bez liekov....na hemato mi robili vsetky trombofilne faktory a mutacie - skratka vsetko co by mohlo suvisiet s tehotenstvom... ked povies, ze to chces kvoli potencionalnemu tehu tak oni uz budu vediet co s tym.. niektore tie mutacie sa zistuju aj na genetike...
fcielka a naslo sa nakoniec tvoje embrijko 😕 😕 😕 nikde som sa nedocitala...
eli, taky - ahojte tehule 😉 pozdravujem aj ja nase embrijka 😉

takyna
16. máj 2008

Lenuška , som zvedavá, na tvoj zajtrajší testík, ja viem, že si písala o svalovici 😉 , nevadí, že nás čítajú veď iba samé dobré veci o nich píšeme 😉 , a aké ATB berieš? či neberieš? samozrejme, že pozdravujeme aj tvojho bobáčika , aj ostatných...aj u mamičiek... 😀

lenka20
16. máj 2008

este neberiem taky, idem si v pondelok po liecky a zostanem doma na pn ten tyzden, aj tak v pondelok by som bola mimo, v stredu tiez v heliku a aspon sa tak vyhnem veltrhu, takze... a este okrem toho aj z rodinnych dovodov musim byt domka, takze mi to celkom vyhovuje....tak budem strasit na koniku od rana do noci 😵 😵
dam si asi predpisat erythromycin, docitala som sa na nete, ze je dobry a mozu ho aj tehulky....alebo mi moja dokina mozno odporuci nieco ine....

takyna
16. máj 2008

neviem či aj vy, ale ja mám zase samé vyrážky malé červené po ksichte, aj na krku.... 😖 ako druhá puberta 🙄
dúfam, že to nie je predzvesť mrchy 😝
Leni tak si to vymieňame ja do práve ty domka 😀 , tak budeš písať oki? 😉 aspoň mi ubehne to napatie čo ma čaká... 😵

takyna
16. máj 2008

uhniezďovanie embrijka pri KET je 3-až 5 dní?

fcielkafcielka
16. máj 2008

lenka - telefonovala som tam a embryjko este nebolo v PC, tak hadam, ked tam prideme na buduci tyzden uz bude. Paniku nerobim, urcite je, len toho maju moc...

Ja som taka zvedava na Teba zajtra....jaj.... 😉

Inak - aj ja teda KET-ik odlozim, kvoli tym vysetreniam...aspon si dame na vylete v Prahe este nejake to vinko a potom zastupujem kolegu tri tyzdne v praci...tak by bolo stresu ajajaj...tak potom v klude to uz absolvujem... Moc dakujem za infosky. 🙂

tinucha
16. máj 2008

Tak test je v albume. 😉 Nie je to ešte veľmi výrazné, ale snáď bude. 🙂 Letím preč, prídem mrknúť večer. 🙂

ellianka
16. máj 2008

ahoj lenulík 😉 samozrejme, to moje zdraví to tvoje 😀 a aj všetky ostatné babuľky babuliek 😵
taky, ja som tiež celá vyhádzaná, až strach 😒 ale čítala som, že chilli by tomu malo zabrániť a tváričky nám pekne do ružova vyhladiť 😉

fedra
16. máj 2008

Lauri ... kukla som si tvoj album. Edko je super.
Aj my sme mali Edka /tiez pudlik TOY, farba aprikot/ ... ale chudacik ked mal 10 rockov,preslo ho auticko. V nemocnici ho uz nedokazali zachranit.
A teraz mame Rudka ... taky isty pudlicek

savia
16. máj 2008

Ahojte babule 😉 ,
dnes sme si priniesli domov dvoch snehuliakov, rozmrazili 5,ale iba dve to prežili. Takže už nemáme žiadnych mrazáčikov. A začínajú sa nekonečné 2 týždne čakania na výsledok...

dyta
16. máj 2008

tinucha, 😵 😵 😵 😵
eli, taky, drobcovia už sa hryzkajú do sliznice... 😵 😵 tak šup, šup hore nôžky maminy... 🙂

kvetka2
16. máj 2008

tinu- pekná čiaročka- nech len pekne silnie 😉
lenka držím palčeky na zajtra, vycikaj si pekné // 🙂 tá svalovka hmmm ,že by predsa ...😎 želám ti to z celého srdiečka
taky ,elianka tiež pekne hladkajte bruska, nech sa embrištekom páči a zajtra ich choďte pekne vyvenčiť na slniečko 😀

babulky želám všetkým pekný teplúčky víkend

kvetka2
16. máj 2008

jej dytka ahoj- tak čo, skúsiš zajtra testnúť? 😉
savia, blahoželám ti k drobčekom v brusku, nech pekne zabojujú 🙂

dyta
16. máj 2008

kvetka, prave som testla a mam to negatívne ☹ ☹ ..
cítim sa už niekoľko dní ako keby som mala dostať mrchu... bolesti v podbrušku. prsia ma bolia.. kríže..
hm.. a možno je to práve opak... skúsim si spraviť test v pondelok.. možno to bude pozitívnejšie 😕

kvetka2
16. máj 2008

dytka, hmmm tie príznaky tu hovorili baby aj pred tehu- to je asi 50 na50. Ale určite ešte skús testnúť v pondelok, ved tu už bolo tolko prípadov, kedy sa to zo dňa na deň zmenilo a dokonca aj po negatívnom teste bolo tehu potvrdené z krvy. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a my ti zatial všetky budeme držať palce aj na nohách 😀

takyna
16. máj 2008

dytka neháč flintu do žita, musíš testovať s nočného moču, čiže ráno, je to cez deŃ o ničom, skús neskôr, ja verím, že naskočí riadna dialnica 😀 , savi gratulírujem a teším sa , že bude pokračovať tehulovská vlna, spravíme s tohto druhé TSUNAMI 😀

Kvety díky mrcha prišla?

takyna
16. máj 2008

Tinuš u teba to vyzerá prinajmenšom na dvojčatká 😉 podla tej dialnice

dyta
16. máj 2008

no dúfam... ale testnem to v pondelok radšej.. na dnes mi už adrenalín stačil 😕 😕 😵

kvetka2
16. máj 2008

taky achoj, áno mrcha dorazila dnes ráno, takže o 14 dní idem do Helíku na uzv a pohovor- dúfam, že bude sliznička ok a potom budem aj ja čakatelka na dialnicu 🙂

takyna
16. máj 2008

Eli ja neviem čo to máme, ja papkám chilly o prietrhy, a pleť horšia a horšia, už aj flaky, ako tá babenka zo včera v ružovej záhrade 😖

dyta
16. máj 2008

ešteže je tu koníček zlatý,ktorý nás psychicky podrží 🙂 🙂
taky, tak to radšej nepapaj
😕 😕 😵

ellianka
16. máj 2008

kvetka 😵 😵 😵
tinuch, vyzerá, že to bude tiež krásna diaľnička 🙂 😵
dytka, páči sa mi tvoj prístup...jasné v pondelok tam už bude riadny duch 😵
savia, držím palce a šup do polohy ležmo, nech sa babuľky pekne uchytia 🙂 😵

taky, no ja neviem čo sa nám to deje ale už by to chilly mohlo zabrať...koľko papáš? ja jednu denne

gabika24
16. máj 2008

ahojte babule. momentálne nestíham - ako väčšinou 😎 , ale myslím na vás.
Leni, tak zajtra diaľnice.... baby a vy ju nasledovať 😵
ináč, tú svalovku som mala aj ja - berieme ju ako príznak tehu? 😉
a teraz pravidelná dávka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

veracruz
16. máj 2008

Caute raketky... Pekne ste sa rozbehli 😉 ale tak je to spravne, ved "maj lasky cas" 😵 hovori za vsetko.... prajem uspesne testovanie a potom krasne bezproblemove tehulkovanie...

mirusch
16. máj 2008

Ahojte macherky!!!
Takze, Takynka, Savia, silno palceky drzim, vsetky, ktore mam 😵 😵 Musim updatovat tabulku, sta take rychle, ze musim kazdy den, uf. 😕
Tinucha, fuha, taka ciarisko, tak sa tesim, potichu sa tesim, chi 😉

lauritka
16. máj 2008

tinus je pekna 😉 uz bude len silniet.... savia, no mne to dopadlo tak isto..5 sme mali a posledne dva vlozili..biac uz neostalo... neboj tieto budu vitazne 😉
takze bolenie noh je priznak tehu 😀 lenka drzim ti palce na zajtra, nech uvidis zatial nedokoncenu dialnicu 😉 ktora vsak za par dni bude celkom hotova 😅

lauritka
16. máj 2008

fedra ja milujem pudlickov..oni su ako macky🙂 pritulne...a velmi inteligentne. akurat strasne steka, a leze to niekedy na nervy... 😝 ale zvykli sme si..inac mojho tiez preslo auto pred rokom a pol..ale mal stastie, len do neho tuklo, takze sa dostal z toho s otrasom mozgu.. 😔

tinucha
16. máj 2008

Ďakujem kočky. Tak snáď to bude dobré. 🙂
Ja som mala svalovku na bruchu. Hneď od KETu. A teraz už mám bolesti ako pred mrchou.
Dytka na poobedňajší test je dnes podľa mňa skoro. Ale skús napr.zajtra alebo v nedeľu ráno. Držím ti palce. Ja tiež skúsim v nedeľu ďalší test, či čiarka silnie. 😝