IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

ellianka
25. apr 2008

kyselinu listovú a samozrejme tiež zázračné magnézium 😉

takyna
25. apr 2008

hej , aj môj psíček chcel byť s nami 😉

ellianka
25. apr 2008

ja by som strašne chcela psíka ale manžel tým moc nadšený nie je 😖

takyna
25. apr 2008

netreba to s ničím preháňať, ani s vitamínmy, a začnem trošku šalátiky papať a tak, lebo iba priberám, neviem to nejako zastaviť, dnes mi kolegynka v práci povedala, že vizerám nejako mladšie, že to bude asi účesom, ale ja som sa v duchu zasmiala, že to je ten estrogén, chichi 😀

tanitta
25. apr 2008

Ja som papala(aj papam) Acidum folicum 10mg 2x denne + calibrum baby plan....

ellianka
25. apr 2008

aj ja sa snažím trochu viac zeleniny a ovocia...a menej čoko 😀
moja polovička mi zas dnes ráno povedala, že vyzerám akosi mamičkovsky 😵

takyna
25. apr 2008

tanitka načo je dobrý acidum folicum? to nepoznám, a calibrum som brala tiež ale už ho neberiem 😒

takyna
25. apr 2008

eli to ti zlato povedal 🙂

tanitta
25. apr 2008

je to klasicka kyselin listova.. cista... ziadne primesy inych vitaminov.. dolezita ako pred tak po otehotneni... zabranuje vyvojovym chybam plodu... napr. razstep... povedz mc gajverovi.. napise ti bez problemu;).. mne tak pisaval...

takyna
25. apr 2008

aha, tak o kyseline listovej som dosť čítala , zmiatol ma ten latinský názov, dá sa kúpiť v lekárni?

ellianka
25. apr 2008

ja som si kúpila...a teraz pozerám, že mám na flaštičke podobný názov FolicAcid 🙂 od firmy Jamieson...tiež 100% čistá a prírodná

ellianka
25. apr 2008

je tam 100tabliet a stála 170sk

takyna
25. apr 2008

aha, skúsim sa na to spýtať v lekárni, viem, že aj pri spermiograme je kyselina listová veľmi potrebná

ellianka
25. apr 2008

na letáčiku (okrem iného) ja napísané, že spomaľuje proces šedivenia vlasov... 😉

takyna
25. apr 2008

fíha, tak to musím kúpiť 😉 , ušetrím na farbách na vlasy 🙂

tanitta
25. apr 2008

Baby acidum folicum je acidum folicum....a je len na lekarsky predpis!... niekde v lekarni ho predaju aj bez receptu a niekde proste vyzaduju recept a bez nech ho nechu dat... zalezi len na lekarnikovy ako je ochotny;).... baby musim letet prec.... potom docitam.. paa

takyna
25. apr 2008

musím aj ja ísť so psíkom , a potom idem trošku kuknúť telku, zajtra idem skoro prezúvať konečne auto, a záhrada ma volá 🙂 , ak budete v nedelu na koníkovi napíšem, zatiaľ ahojte a pekný večer 😵

ellianka
25. apr 2008

pekný večer ženušky 😵

sikulka
25. apr 2008

JEJJ TANITKA BLAHOZELAM!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 tak sa ti to nakoniec podarilo...neviem ci si spminas na mna z rodinky,myslim ze sme aj raz spolu ivfkovali.....tak ale to budu stopro dvojky,mam citaaak 😀 drzkajte sa. 😵

tanitta
25. apr 2008

Jej Sikulka... ja si pamatam vela snaziliek aj ked mozno nie uplne podrobnosti ale nick urcite;).... sak som riadna "vytrvalkyna";)...ty si chodila do toho ics vsak?... ako sa ti dari? novinky?... velmi sa tesim ked vidim aj "staru" gardu 😉 ....srdiecko podskoci 😵

sikulka
25. apr 2008

nam sa dari dobre ,drobec mi spinka v postielke a je to najuzasnejsi pocit na svete 🙂 🙂 🙂 ale onedlho to zistis veru aj ty.... 🙂 😵

sikulka
25. apr 2008

kde sa vam to napokon podarilo?nechodievala si do heliku?

tanitta
25. apr 2008

Sikul... snad uz tentokrat hej...dufam ze sa zase nist nepokasle.. lebo mna uz asi fakt nacisto z toho lizne 😅 .... nedas do albumiku fotku? nech sa pokocham;)...aspon na chvilku 😵

tanitta
25. apr 2008

ale hej.. chodila som aj do BA aj do MT.. nakoniec som to vzala opacnym smerom z klasickeho ivf bol soft v cechach... a zda sa ze v tejto chvili uspesny 😉

sikulka
25. apr 2008

ze si to ty,tak idem nejaku zmensit a hodim na chvilenku 😵

sikulka
25. apr 2008

aj nam apropo vyslo v cr.... 😵 vam kde?my brno reprofit

tanitta
25. apr 2008

To vazne??? my taktiez tam 😀 ... maju zlate rucicky vsak? 🙂) ku komu si chodila? ja ku dr. K

sikulka
25. apr 2008

aj my k nemu 😀 😀 😀 hej ma aaaa....javascript:addEmoticon('😎','vBody')
javascript:addEmoticon('😎','vBody')

tanitta
25. apr 2008

jemine Sikul.... normalne tomu nemozem verit;).. to je chlapcek? kraaaasne babatinko... 😉 ..... kedy ste boli?

sikulka
25. apr 2008

boli sme v aprili vlani....je to chlapcurik!jemu sa podaria len pekne deticky 😀 a apropo my sme mali vlozene 2 ale uchytil sa silak jeden a na 13 den od Ket som mala hcg 170 a to uz boli 5 dnove moruly,takze u teba su to dvojcence!!! 😵