IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

betianka
25. mar 2008

neboj katy dočkáte sa obe v pravý čas, ale máš pravdu, čakanie je najhoršie na všetkom

katy2
25. mar 2008

ahoj, beti, ty sa mas ako? 🙂

betianka
25. mar 2008

katy šak zatiaľ nič extra, som tiež čakajúca, ale na tehu test, tak som domka zatím

steva
25. mar 2008

dakujem betianka,ani ja som si ju nikdy tak nepriala ako teraz.a ty sa ako citis?

katy2
25. mar 2008

od ET si doma az po test? Ja nad tym tiez uvazujem a asi tiez zostanem doma.... len aby uz bol ten KET....

veracruz
25. mar 2008

ahojte baby, katy, ty stale nic?

betianka
25. mar 2008

vieš katy, som si myslela, že áno,ale už teraz ma ide šibnúť, najneskorej v pondelok idem pracovať, a basta, teraz ale mám očr na syna, lebo má 40ky teploty hnisavú angínu, tak do piatku vydržím, a koniec
steva dík zatiaľ sa cítim podľa mňa normál, cítim len kríže, a sem tam vaječníky, a to je asi všetko 😒

betianka
25. mar 2008

ahojki veriček 🙂

veracruz
25. mar 2008

ahoj betinka 😉

veracruz
25. mar 2008

ja idem na krv v piatok a som cely cas od ET doma... a ako si mi to ide hrozne rychlo...

betianka
25. mar 2008

neboj katy, ak príde mrcha, sa ti to tak šuchne, a a ketko budeš mať za sebou a budeš aj ty čakateľka 🙂
stevík a ty ketko tiež teraz po mrche??

betianka
25. mar 2008

vera a čo také robkáš, keď ti to tak uteká??

veracruz
25. mar 2008

ja ti ani neviem... ale myslim, ze dost pomohlo, ze bola velka noc a manzel bol styri dni doma... inak sa ucim spanielcinu a francuzstinu na striedacku kazdy den... pustam fazulkam hudbu a tancujem s nimi, vacsinou latino 😀 citam knizku, doobeda idem do mesta, kupovat mamine darcek k narodkam... a tak... 😎

betianka
25. mar 2008

jáj ty sa vzdelávaš, zabudla som,
ale ten piatok je tu fakt za pár, budeš pred tým testovať??

veracruz
25. mar 2008

manzel uz sa pytal, ci ma kupovat test... ale asi nebudem... ja sa tych testov svojim sposobom bojim... uz tolko mi ich vyslo negativnych, ze mam pred nimi respekt 😀

betianka
25. mar 2008

potom napíš čo si kupila mamine k narodkám budem mať aj ja inšpiráciu

betianka
25. mar 2008

no k tým testom - moja reč, tak bude prekvapko 🙂

veracruz
25. mar 2008

zatial mam pre nu bizutku... v poslednej dobe zacala nosit a striedat nausnice, tak som kupila set - nausnice a nahrdelnik... je to fakt krasne... dnes idem so segrou do mesta a nieco jej vyberieme spolu....

veracruz
25. mar 2008

test si kupim asi az po, ked uz budem mat pozitivny verdikt, lebo som vzdy tuzila tie dve ciarocky vidiet 😀 ale uz chcem ist na istotu...

betianka
25. mar 2008

a kedy ideš do mesta, neprejdeme donašej témy??baby už asi odošli

betianka
25. mar 2008

to je pekný a praktický darček, a má aj pamiatku 🙂

veracruz
25. mar 2008

hned idem 🙂

steva
25. mar 2008

betianka ano,Ket po mrche.ked sa jej vsak raci prist.dnes uz 55DC

lenka20
25. mar 2008

ahojte raketky - taaaaaak 😠 troska to tu pokazim, ale len troska a ostatne uz musite pekne pokracovat len s dobrymi spravamy - jasne takynka 😉 - po dnesnom sone sliznica 6mm odkrvacana,nic nebolo vidiet cez brusko, kontrolne hcg - vysledok budem vediet poobede a bude s 99,9% pravdepodobnostou negativny........stale krvacam a dost silno, uz mi to lezie na mozog, 11.4. mam konzultaciu s mcgyverom a vraj nieco ,, spachame ,, 😀 tak som zvedava co vymysli, s manzelom planujeme asi genetiku, mozno pauzu, neviem....

betianka
25. mar 2008

lenka, to je teda škoda, že sa neudržalo, dávala som tomu veľké nádeje,nemám ani slov na to Ale dúfam s tebou, že ak Krajko niečo vymyslí, bude to konečne už pozitívne aspoň na 9 mesiacov, moc ti držkám palčeky, a nestrácaj nádej, tá umiera vždy posledná.

gabika24
25. mar 2008

leni - moja... 😢 moc som na teba myslela a nejako to nepomohlo... este mate mrazaciky? - to nie, ze by som uz v tvojom pripade "hadzala flintu do zita", len ma to zaujima. poobede daj urcite vediet. drzim palceky... 😉

lenka20
25. mar 2008

fuj, aku hroznu hrubku som spravila, teda, hanbim sa - sorry 😀 opravujem - ,,spravami,,
bety - gaby - dakujem..
gabika - mam este 3 snehuliakov, len neviem, ako dalej, asi to nebude v embrijkach, takze by som nerada obetovala dalsie kym nebude jasne preco sa chudatka neudrzia... ved z 3 transferov 2 vcasne potraty - to asi nie je s kostolnym poriadkom, aj ked doky vravi, ze je to caste......

fedra
25. mar 2008

Lenuska .... do frasa. To ma mrzi. Daj vediet ako dopadol krvny test. Tak velmi som ti drzala palceky

gabika24
25. mar 2008

leni, aj ja si myslim. ved obycajne je to tak, ze neotehotnies vobec alebo ked mas nejake hranicne hodnoty, tak potom... ale je divne, ze sa ti to stalo opakovane...
som zvedava, co krv a hlavne, co vymysli doktor... drzkaj sa...

veracruz
25. mar 2008

lenka ☹ no ak ti potvrdia negativne vysledky, tak treba zacat patrat po tom, co je vo veci... preco je to takto...